Dobrego i spoookojnego dnia zwierzakowego życzę .
Izuś to było dyskretnie zakamuflowane pytanie czy mogę jeszcze zadzwonić .
Dzisiaj do 12 jestem w domu .
Buziaczki i pozdrowienia dla Maćka .
Moją ulubioną Twoją Mame też mocno pozdrawiam .
Dobrze , że już jesteś , nic głupiego nie zrobiłaś ?
Kciuki jutro od 13 zacisnięte .
Napisz proszę sms-a jak poszło , jutro wracam po 22 .
Zwierzyniec śpi ? Wam też dobrej nocy życzę . Przytulanki .