Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Pozdrawiamy gorąco i dobrego tylko życzymy .
  2. Jak ja Wam zazdroszczę , ja też tak chcę . Może w przyszłym roku mnie się uda , nie będę może już aż tak bardzo potrzebna w domu to wezmę urlop i pojadę poznawać moje ukochanie , jego Mamcie i Ciocie . Buziaki wielkie jak stodoła przesyłam .
  3. Buziaki oczywiście dla cudowności .
  4. Dobrego i spokojnego dnia życzymy . ( Mam zameldować , że zmiany naniesione a baner się produkuje )
  5. Kciuki , dobre myśli ( tylko tyle niestety możemy ) przesyłamy .
  6. Zadziałały leki na Firę i Manię ? Jest jakaś poprawa ?
  7. No oczywiście prypały mi się wątki . Izuś cóóóś tam mamy , konkrety w przyszłym tygodniu . Podaj nazwy spec. o których mówiłaś .
  8. Nasze kochanie jakie dzielne , w każdej sytuacji sobie dzielnie radzi .
  9. Izuś zapraszamy na turniej , sprzęt już jest . Jak przyjedziesz to wreszcie trochę odpocznę . Pozdrowienia dla Wszystkich .
  10. O rety co to za cudo ? Toguniu konto proszę , zafunduję mu chociaż paczkę .
  11. Basiu proszę o numer konta . Buziale dla gołodupca .
  12. Loluniu , ciapuniu krzesełko Togunia podstawiła , nie umiałeś skorzystać ?
  13. Halo ,halo też tu jestem i Kocham Gadzinę za to że jest taką kupką nieszczęścia i za to cwane spojrzenie i jeszcze za całokształt .
  14. Wstałam o 6 wedle Twojego kota ( zdjęcia )
  15. Buziaki ogromniaste dla ukochania przesyłam .
  16. Wedle kota wstałam o godz. 6 a kota nima . Moja sąsiedzka kota udziabała mnie wczoraj obydwoma łapkami w tyłek bo zajełam ię zielskiem a nie mizianiem . Buziaki i przytulanki dla Wszystkich .
  17. Dla Gutka i całej ferajny oczywiście wszystkiego dobrego . Przyjedź i zapanuj nad Niusiem w takich sytuacjach . A z innej beczki jednak nie mam siły , żeby Ciebie opieprzyć więc przyjadę i spuszczę manto na dołpe . Michu mówi , że czuje się zmotywowany do baneru może w tą sobotę .
  18. Księżniczka i Łoki jaki zgodny i spokojny duet . A Poli się nie dziwię , zrobiłaś z niej lwicę to i pokazuje swoje możliwości . Buziale .
  19. Nooo , przecież wszystkie nasze maluszki to chudziaczki .
  20. Dużo dobrego życzymy . Śyu był dzisiaj u szczepienia i doktor powiedział , że ma troszkę tłuszczyku ! Mój szczuplaczek , moja drobinka chudziutka , waży tylko 17 kg a doktor mówi , że tłuszczyk . Wrrr .
  21. To wszystko się mogło przytrafić tylko Tobie . Buziaki i przytulanki .
  22. Słodkie kruszyny , trzymam kciuki za zdrowie Dusi .
  23. Pozwolę sobie tutaj , żeby dwa razy nie pisać . Info dla Poker i Kado , przelewy poszły , przepraszam za opóźnienie dzisiaj wróciłam do domu po tygodniowym dyżurze u wnuków. Spodnie sobie naprawię i za nie płacę . Całusy oczywiście dla Ukochania .
  24. Izuś jeśli będzie Tobie pasowało jutro to głuchnij , dzisiaj padam na paszcze , dopiero skończyłam roboty ogrodowe . Hanka ale gruba tufta się zrobiła . Pozdrawiamy i wypłacam buziale .
×
×
  • Create New...