Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Znalazłam moją popierdółkę . Hura . Z tej okazji buziaki wielkie jak stodoła przesyłam .
  2. Toguniu powinny zacząć się wpłaty w tym tygodniu z bazarku , Kado obiecała , że zamówi pieluchy i amciu dla cięciunia .
  3. Dołączam się do pięknych podziękowań . Sylwii pięknie dziękuję za poświęcony czas . To teraz trzeba popracować , żeby zmniejszyć dług wobec Sylwii .
  4. No a co to nasze słoneczko takie smutne , mamcia nakrzyczała ?
  5. No właśnie wedle długu wobec Sylwii kombinuję .
  6. Dostałam ciuszki od Izabela124 z dogo na bazarek dla Bingo . Popiorę , poprasuję zawiozę do pracy może coś tam upchnę a kasę przeleję na konto Bingo . Co zostanie to może kogoś się uprosi o zrobienie bazarku na dogo .
  7. Słodki maluszku czochram Cię po grzywce .
  8. Wałkoń się wałkoni cały dzień ale i tak go kochamy.
  9. Bingusiu dobrego rozbrykanego dnia życzę .
  10. Nasze ukochanie jak zwykle rozkoszne chociaż wałkoń .
  11. Wiadome zdjęcia poszły .
  12. No i ja też uwielbiam pana doktora .
  13. Była na bazarku wystawiona kierownica do ps , zginął mi bazarek , ktoś pomoże ?
  14. Bisiu i tak trzymaj , tylko koty nie doganiaj .
  15. Ten desant mnie tak opluł . U nas burza , śynu boi . ( wedle B. przecież wiem , że po wizycie a nie przed , będę czekała na info . )
  16. Biedny Cacuni , usciskaj maluszka mocno .
  17. Sylwuś wyprzytulaj serdecznie tego słodziaka . Jak zwykle rozkoszny Bisiu .
  18. Przepraszam Kocie , że nie mogłam pogadać . jakby coś się urodziło to do godz. 13 jestem mobilna . Przytulam i ściskam Wszystkich , zwierzyniec oczywiście też . Czy Cacunio obrobione fryzjersko ?
  19. Oj Sylwuniu nie bądź taki kozak , postaramy się troszkę pomóc Bisiowi . Izuś wysłałam coś jeszcze na ogi@ . Przytulam delikatnie Bingusia .
×
×
  • Create New...