Dostałam ciuszki od Izabela124 z dogo na bazarek dla Bingo .
Popiorę , poprasuję zawiozę do pracy może coś tam upchnę a kasę przeleję na konto Bingo .
Co zostanie to może kogoś się uprosi o zrobienie bazarku na dogo .
Przepraszam Kocie , że nie mogłam pogadać . jakby coś się urodziło to do godz. 13 jestem mobilna .
Przytulam i ściskam Wszystkich , zwierzyniec oczywiście też .
Czy Cacunio obrobione fryzjersko ?