Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. :iloveyou: Basieńko Wszystkiego Najlepszego w Dniu Imienin .
  2. Ale słodkie puchate ukochanie .
  3. Izuniu dziękuję jeszcze raz , że pomyślałaś o mojej popierdółce . Ogromne dzięki Kochanie .
  4. Toguniu masz zapchaną skrzynkę .
  5. Kochana moja Majqunia . Tak Izuś , Togaa da znać i na wątku Lola i pewnie jeszcze na wątku Stowarzyszenia . Dane chyba aktulne , ale poczekaj na dziewczyny niech potwierdzą . Oneczka , Poker też będą zorientowane .
  6. Majqa - Izuś bardzo dziękuję , że pomyślałaś o mojej ukochanej popierdółce i za moimi plecami uknułaś bazarek .
  7. Witaj Toguniu w klubie . Gratulacje dla Rodziców i Dziadków .
  8. Przyszłam z przytulaniami . Joko , Heniutek i Budyś OK ? Pytam o tą trójcę , bo reszta była w formie pyskatej ,
  9. Przyszłam tu za Onką . Nie wiedziałam , że Pepe też dogowy . Buziaki przy okazji dla całego zwierzyńca z uwzględnieniem ukochania .
  10. Nasze gapcio się zagubiło w nocy .
  11. Popierdółka w takim ale by się wyśpiochała
  12. Anna4 wysłałam zdjęcia do bazarku .
  13. Poproszę adres e-mail ,wyślę zdjęcia i opisy .
  14. O ile mnie pamięć nie myli przekazałam na nast. bazarek .
  15. Na Pokerowym bazarku właśnie poznałam Lolusia , fajny to był bazarek .
  16. To ja zbieram fanty i zabieram się za zdjęcia .
  17. W związku z tym , że zostaje dług w klinice do zapłacenia , oraz Bisiu był zadłużony w hoteliku mam ogromną prośbę o pomoc w udzierganiu bazarku . Mam fanty , zrobię zdjęcia , opisy , zajmę się wysyłką proszę gorąco o pomoc w zrobieniu bazarku . Ja się nie podejmę bo jestem zdolna w te klocki inaczej .
  18. Bisiu spędziłeś 4 szczęśliwe lata u Sylwii . Sylwuś przytulam Ciebie serdecznie i dziękuję .
  19. Łojeny , faktycznie Lolo kudłaty , bym gadziorka nie poznała .
  20. Bingusiu trzymam z całej siły kciuki za twoje zdrowie . Sylwia ściskam Ciebie serdecznie i dziękuję za to co robisz .
  21. Kochany mały zakapior . Ale doktor nie ciął , nie poprawiał ?
  22. Cacuś i Joko już doszły ładnie do siebie ? Przytulam mocno na cały dzień .
  23. To jakieś pomówienia są , pewnie Pepe zrobił dziury i zwalił na Lolita . Cięciunio takie piękne nie mogło być tak złośliwe .
  24. Oj tam , oj tam , Budziś i Joko świetnie wyglądają . A zobacz zdjęcie Luśki jak leży , jest równo prostokątna . Cacuni i Joko ok po nocy ?
  25. Ale Heniutek świetnie rozpędzony .Luśka jakaś kwadratowa . Boruś i Zorek się buziakują . Łoki rozanielony i zaspany . Heniutek świetnie wygląda ,. Drobiazgi Joko i Cacunia jak już lepiej to szybko wyściskaj delikatnie i przekaż , że szybko mają stawać do pionu . Izunia ale super zabawkę mają koty . Ja też taką dla mendy chcę , kupiłaś na allegro ? Ściskamy i przytulamy mocno .
×
×
  • Create New...