Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Wiem o czym mówisz z tą kiełbachą . Mysiek też kiełbachę , albo żólty ser onupla a potem robi tfu i wylata tabletka . Dobrze , że apetycik wrócił .
  2. Jak się miewa Heniutek , poprawił mu się apetyt , leki utrafione ? Wiesz jak mi poprawić samopoczucie córciu . Michu melduje , że zlikwidował co miał zlikwidować . Przytulamy .
  3. Oczywiście domyśliłaś się kogo mam na myśli .
  4. No jasne , a ty jedż do M. albo dr G niech Ciebie poskładają .
  5. No przecież ile razy można , zimy nie ma , co znowu zrobiłaś , że się wykopyrtłaś ?
  6. Poprosimy sesje zdjęciową z kabiny . Heniusiowi apetytu życzę i trzymam kciuki za zdrówko .
  7. Ważne , że zaczął jeść i nie wymiotuje , rozkula się z jedzonkiem, czego Wam życzę . Dzicia odcałowywuje . Zastanawm się czy powiedzieć mu , że nasz wobec niego matczyne uczucia ? Jak mu powiem to pewnie będzie chciał się przytulić ?
  8. A zajada tylko serek czy już mięsko też zaczął . Napisz proszę w piatek sms-ka z małą relacją . Dzicia łazi i świeci .
  9. Toguniu , masz jakieś wieści o Karmelku ?
  10. Śliczności moje jakie dzielne , taki malutki pieseczek tak wysoko się wskrabał .
  11. Przyszłam z przytulaniem . Izuś a leki na Henia zadziałały , zaczął jeść , nie wymiotuje ?
  12. Wszystkie Lolowe Fanki pozdrawiamy i miłego dnia życzymy .
  13. Dobrze , że dobrze . Ściskam wszystkie potffforasy a moją Księżniczkę czule przytulam .
  14. Z tym naszym bohaterem na ekscesy nas nie stać , niech przetrwa chociaż standard . Jutro będzie cały dzień odreagowywać , tchórz mały . Do samochodu to on wsiądzie byle by nie jechał a do fryzjerki go wnoszę na rękach . A tak swoją drogą chyba przytył bo trudno mi go już utargać . A Wy już w domu ? Co z Budysiem i Maniutkiem ? Ściskamy gorąco .
  15. Zaciskam z całej siły kciuki za Budysia . Za resztę towarzystwa też . Mam niby wolne dzisiaj ale jakaś padnięta jestem , nawet kawa mnie nie stawia do pionu . Niusiu ma dzisiaj fryzjera .
  16. Czikuś u mamuni na apa ładnie przywitał cięciunia , ale japoniec pyskuje .
  17. Iwonuś ale cudny ten Twój Samuraj . Pokaż co zrobiłaś z Cięciuniem , moja zarośnięta gadzinka cudna teraz pewno z gołym tyłkiem lata .
  18. Nikaragua - wszystko wysłałam Oneczko wyściskaj gadziorka na przywitanie .
  19. Dziewczyny Kochane , dostałam drugą dużą torbę ciuchów od wnusi . Jest chętna , żeby wspomóc Lola i mnie bazarkowo ?
  20. Tylko w tym ferworze walki z ciuchami nie zgubcie popierdółki . I oczywiście ściskam księciunia , my w niedzielę mamy drugie urodziny wnusia . Miłego spotkania i dobrej pogody Wam życzę .
  21. Widzę , że jesteś to tu doniosę bo jakaś żołądkowa mnie dopadła i nie bardzo mogę gadać . Kasia ma nast. testy , wyszły pleśnie czy inne grzyby . Na szczęście na Myśka nie jest uczulona , na koty dopiero w czerwcu . Z małym czeka Natalia na telefon w wiadomej sprawie . A u Was ok ? Sciskam i przytulam gorąco .
  22. Nasz śynuś też po wsi tylko na smyczy a w lesie nie mam odwagi go puścić . Musi mu wystarczyć działka .
  23. Ale gadziorek miał swoje 5 minut , szczęśliwy , włos rozwiany ...
  24. Izuś Michu się gęsto tłumaczył ( krążył gdzieś ) , że nie odebrał telefonu ale oddzwaniał a potem napisał . Dobrego , spokojnego i słonecznego dnia życzymy .
×
×
  • Create New...