Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Napiszę u Lolunia , że poszukuję pościeli dla lali do łóżeczka . Pewnie gdybym miała chwilę czasu sama bym uszyła . Ale czasu mało a wnusię naszło na zabawę lalkami , jeśli Wasze córcie , wnusie wyrosły z lal to chętnie kupię . Toguniu wycałuj mojego cięcia .
  2. Pituję Toguniu , pituję . Bo jak temu kochanemu gadziorkowi odmówić .
  3. Ale super wiadomość. Szczęściara z Loczki . Gratuluję Poker.
  4. Tak Pokerku z 1 % . Nie są to duże pieniądze ale ziarnko do ziarnka .
  5. Lolu , popierdólko moja , zbieraj na okulary dla ciotki . W ubiegły roku się odgrażałam , że więcej nie będę znajomym pit-ów wypełniać . Ale jak tu gadziorowi odmówić . Zw dwie stówki Lolu już zarobiłeś .
  6. Pokerku wyściskaj nietoperka , urocza jest .
  7. I przez przypadek znalazłam Loczkę . Ale cudności , uwielbiam takie małe kudłate . Poker podziwiam Twoją wytrwałość i wolę walki o ratowanie tych schroniskowych biedaczków . Prędziutko wyściskaj stadko .
  8. Oneczko nasze bazarki ciuszkowe to kropla w morzu w porównaniu z Twoimi kwiatowymi . Nasze ukochanie jak pięknie prowadzi maluszka . A wnusio jaką ma super sportową bryke . Nikuniu podrzuciłam Tobie kukułcze jajo ( zdjęcia ) . W wolnej chwili będę załączać opisy . Zebrałam się w sobie bo widzę , że masz ferie , więc może znajdziesz w tym czasie chwilkę .
  9. Ja też produkuję zdjęcia , bo córa drugą torbę ciuchów przywiozła .
  10. Oneczko moje ciemierniki nie gorsze .Mają pąki kwiatowe .
  11. Hm , aż nie wiadomo który pieluchowiec rozkoszniejszy . Do zacałowania obydwa .
  12. Oneczko nie wiem co tam słychać u ciemiernika , bo wychodzę z domu jak jeszcze ciemno i wracam jak już ciemno .
  13. Ciekawe czy Lolito zachowało się przystojnie przy gościach ? Nikuniu mam zrobione zdjęcia na bazarek dla SBM , jak będziesz dyspozycyjna czasowo daj znać .
  14. Dziewczyny życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku .
  15. WSZYSTKIM LOLOMANIACZKOM ŻYCZĘ POGODNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT .
  16. Basiu , Iwonko pięknie Wam dziękuję . Udało się Wam mnie uryczeć .
  17. Dziękuję za pomoc .
  18. Dziewczyny poproszę adres email do Togi i Oneczki .
  19. Kupię na prezent długopis + ołówek , lub długopis + pióro w zestawie , bez logo firmy .
  20. Całe wieki mnie tu nie było . To sobie przyszłam z przytulaniami . Heniutek , Budyś i reszta ferajny w formie zdrowotnej ok ? O psychiczną nie pytam .
  21. Oby ta błyskawiczna praca przełożyła się jeszcze na finansową korzyść dla SBM .
  22. Nikunia idzie za ciosem jak wicher . Dziękuję pięknie za pomoc .
  23. Czekam na małża , żeby mi aparat ustawił na małe zdjęcia i będę słać .
  24. Dziękuję Nikuniu . Jutro mam maluchy na dyżurze ale w niedzielę ogarnę temat zdjęć i opisów .
  25. Przytulam Was na dzień dobry . Gadzior mój najpiękniejszy jest do zacałowania . Te oczyska piękne do zeżarcia .Cudo . A przy okazji , mam troszkę ciuszków od wnusi . Czy bazarkowo Ktoś poratuje dla SBM ?
×
×
  • Create New...