Napiszę u Lolunia , że poszukuję pościeli dla lali do łóżeczka . Pewnie gdybym miała chwilę czasu sama bym uszyła .
Ale czasu mało a wnusię naszło na zabawę lalkami , jeśli Wasze córcie , wnusie wyrosły z lal to chętnie kupię .
Toguniu wycałuj mojego cięcia .