-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
ALARM - "powrót" z adopcji! psiaki mają domki ! :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
ja też trzymam mocno :) -
Atos - pies porzucony już w DT - szukamy domu stałego
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
bazarek dla Atosa [url]http://www.dogomania.pl/threads/221779-Zabawki-i-ksi%C4%85%C5%BCeczki-dla-dzieci-na-hotel-Atosa-do-02.02.2012-godz.22.00?p=18479287#post18479287[/url] -
ALARM - "powrót" z adopcji! psiaki mają domki ! :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
z moich trzech bazarków dla Saurona jest 20+28,50+11= 60 zł zaraz zrobię przelew (jak znajdę konto Anety) -
Atos - pies porzucony już w DT - szukamy domu stałego
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jak nam się skończy optymizm i wiara, że nasza robota ma sens, to trzeba pozbierać zabawki i wynieść się z tej piaskownicy -
Atos - pies porzucony już w DT - szukamy domu stałego
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
mam wrażenie, że Szefowa nie podziela naszego optymizmu a tak w ogóle, to jak to się stało, że Atos został uznany za psa agresywnego, bo chyba on nie jest agresywny, pokazywał zęby bo się bał, robi tak wiele psów, ale im się wybacza, bo były w stresie... a on już zawsze ma być skreślony? -
Rudy przyjazny kocurek szuka pilnie domu
Ajula replied to Ajula's topic in Kotki już w nowych domach
on jest odpasiony, bo już miesiąc mieszka u Pana Edwarda i jest dobrze karmiony, jak go pan Edward zabrał z tego lasu to wyglądał ten kot okropnie, był wychudzony strasznie, Pan Edward mówił, że takiego chudego kota jeszcze nie widział -
....i tak mądrze patrzy :loveu:
-
Atos - pies porzucony już w DT - szukamy domu stałego
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Stonka ta obróżka to Twoja? bo jak tak, to muszę pamiętać następnym razem, żeby Ci jakąś inną oddać w zamian -
Sari, 2 letnia wychudzona sunia ma wreszcie własny dom.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Boogie']W pierwszym poście ze zdjęciami napisałem że zmieniła lokum :) Ona wielkościowo do kolana w kłębie, wagowo 20-25kg także średniak[/QUOTE] chyba mi coś na oczy padło, że nie zauważyłam :D aaa już wiem - uroda Sari mnie olśniła i zaniewidziałam od tego! śliczna jest, jakaś taka ładniejsza, niż na zdjęciach z przytuliska, chyba dlatego, że się cieszy super, mam nadzieję, że teraz łatwiej znajdzie dom -
Atos - pies porzucony już w DT - szukamy domu stałego
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jak się cieszę, że okazuje się fajnym psem :) czyli wcale nie miał ochoty was pogryźć? -
Sari, 2 letnia wychudzona sunia ma wreszcie własny dom.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Sari zmieniła lokum :) od dziś jest u Stonki, Boogie nic nie napisał, ale widzę ze zdjęć, że to już z nowego miejsca :) jakaś taka duża mi się wydaje, myślałam, że ona jest mniejsza... ale wcale nie wygląda na przestraszoną - wręcz przeciwnie! :D -
pomyślałam teraz, że zamiast kupować budki dla kotów trzeba ze złomowiska przywieźć starą pralkę i niech sobie w niej mieszkają - skoro tak lubią :D
-
Rudy przyjazny kocurek szuka pilnie domu
Ajula replied to Ajula's topic in Kotki już w nowych domach
nowe wieści od Pana Edwarda: [FONT=Arial][FONT=Calibri]"Przed chwilą wróciłem od weterynarza. Moja diagnoza potwierdziła się, jest to duży kotek kastrowany, wiek około 15 miesięcy, klinicznie zdrowy, waga ( po moim karmieniu) 5 kg. Odrobaczony, a 28.01. otrzyma środek do zwalczanie pcheł, wszy i kleszczy . Wszystko to wpisane do książeczki zdrowia kotka. U weterynarza zachowywał się nadzwyczaj spokojnie. Jest taki pieszczoch. Barwa - rudy pręgowany , w/g weterynarza wygląda jak rasowy.[/FONT][/FONT]" [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/5061/rudykot4.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1812/rudykot5.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/499/rudykot6.jpg[/IMG] -
Ciapek z pola namiotowego, mały psiak- wreszcie ma dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
już trzy miesiące we własnym domu i nadal kochają :D tak trzymaj Ciapku! -
Koks - młody pies w typie labka, pojechał do wlasnego domu
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
też jakoś nie mam przekonania :hmmmm: -
Piękna trikolorowa Samba - 3 miesięczna - ma własny dom.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
.........aleeee pięknaaa :loveu: -
Rudy przyjazny kocurek szuka pilnie domu
Ajula replied to Ajula's topic in Kotki już w nowych domach
koło Poznania -
Rudy przyjazny kocurek szuka pilnie domu
Ajula replied to Ajula's topic in Kotki już w nowych domach
Fotki...... zobaczcie, jaki ma piękny ogon! [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/9623/rudykotx.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/3030/rudykot2.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/3281/rudykot3.jpg[/IMG] -
Zajmuję się adopcjami psów, ale dziś o pomoc w szukaniu domu dla kota poprosił Fundację Animalia zaprzyjaźniony z nami Pan Edward, którego rodzina adoptowała od naszej fundacji sunię Birkę. Fragment maila od Pana Edwarda: [FONT=Arial][FONT=Calibri]" Przed samymi świętami przed Biskupicami, jak droga do Uzarzewa Huby, w lasku zobaczyłem kotka grzebiącego w porzuconych śmieciach. Wyglądał jakby nie jadł z tydzień-dwa. Jak zobaczył mnie, przybiegł i pozwolił się pogłaskać, w końcu wskoczył do samochodu i na kolana. Nie miałem sumienia wyrzucić. Wygląda na to, że został porzucony z samochodu. Przywiozłem do domu. Był chudy jak szkapa. W życiu nie widziałem tak głodnego stwora. Wygląda, na dorosłego , raczej kastrowanego, kota . Jest bardzo towarzyski, daje się wziąć na ręce, głaskać ,i najgorsze, chce do domu. Nie mogę wziąć, ponieważ mamy w domu Filipa i Monię i dzikuskę Fionę z obciętym uszkiem w drewutni. Na razie zadomowił się w drewutni i jest problem z „dogadaniem się” z Fioną. Jest u mnie prawie miesiąc. Odkarmiony wygląda super. Jednak widać, że był w domu/mieszkaniu, ponieważ nie chce być sam. Nie mogę zrozumieć jak można wyrzucić/pozbyć się takiego stworka. /Podłość ludzka nie zna granic-z filmu: Wyjście awaryjne/. Myślę, że może znajdzie się ktoś czuły na krzywdę zwierzaka. Na pewno w miarę możliwości będę się nim opiekował do czasu aż znajdzie dom. Postaram się też odwiedzić z nim weterynarza. [/FONT][/FONT]" Rozmawiałam z Panem Edwardem - opowiada, że kot jest bardzo przytulasty, wchodzi na kolana i miłośnie patrzy w oczy. Bardzo chce wejść do domu! Pan Edward podjął próbę, ale koty domowe dostały szału. Kot praktycznie musi siedzieć w garażu, bo w drewutni mieszka Fiona, ma tam swój koci domek i nie toleruje przybłędy. Pomóżmy temu kocurkowi znaleźć dom, bo się nie ma gdzie podziać! Uzgodniliśmy z Panem Edwardem, że pojedzie z kotem do weta, sprawdzi, czy faktycznie jest kastrowany, ocenią ile może mieć lat, przebada, odrobaczy. Założy książeczkę. I szukamy domu!!
-
supeeer :loveu: jaki to śliczny piesek! Karolina czy Ty mu te brewki malujesz, że ma takie śliczne jak modelka?? :D
-
chyba się Balemu fajny DT trafił :)
-
przelałam grosik na Bocianka :)
-
[quote name='SkarpetKa'] Stefan, trzeba to niestety powiedzieć, pierdzi tak okrutnie, że aż koty uciekają z pokoju. Jak na razie to jedyna stwierdzona jego wada. [/QUOTE] ale to nie jego wina, tylko znaczy, że musi jeść inną karmę, po której nie będzie puszczał bąków ;)
-
Jantar, roczny średniak - zwrot z adopcji - MA DOM :)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
fajny stworek :)