Orion bez zmian, ani lepiej, ani gorzej, będzie miał kolejne badania,
przydałby się domowy DT, może wtedy byłoby lepiej
niestety nie ma zapytań o Oriona
[quote name='gonia66'] A jego uroda..??DLA MNIE JEST PRZEŚLICZNY, CUDOWNY, WYJĄTKOWY!!!...takiego drugiego nie ma po porstu i już!!
[/QUOTE]
się podpisuję całą klawiaturą :) to wyjątkowy piesek i ma w sobie tyle uroku, lubię tu wchodzić i oglądać zdjęcia
futerko ma przepiękne
[SIZE=3]
[SIZE=2]zgłaszam na Czarne Kwiatki Bazarkowe [COLOR=#ff0000][B]Safe Animals[/B][/COLOR]
po zakończeniu bazarku wysłałam 3 razy pw do [COLOR=#ff0000]Safe Animals[/COLOR] z danymi do wpłaty i przypominające o zaległej wpłacie, dziś mija MIESIĄC od zakończenia bazarku...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224411-KONIEC-Ciuchy-dla-Oriona-do-19-03-godz-22-00[/URL]
Safe Animals nie raczy się odezwać - [/SIZE][/SIZE][SIZE=2]nie odezwała się, od 21.03. nie loguje się na forum
wstawiam na Czarne Kwiatki[/SIZE]