[quote name='Poker']
Po powrocie do domu państwo zastali swoje kapcie ustawione równiutko na swoim łóżku, uśmiali się z tego.
[/quote]
mała mądralinka :loveu:
noo jasne Alfabia :lol: jak się trafi dobry domek, to super, niech Saba będzie w nim szczęsliwa
cieszę się jednak, że jakby co, to może jechać do Ciebie :cool3:
Kacperku, chyba czas przenieść Twój banerek do archiwum (chociaż szkoda, bo tak ładnie na nim wyglądasz)
ale wątek będę odwiedzać, musze wiedzieć, co u Ciebie slychać :lol:
jesli by tak można to ja TAK TAK TAK! :multi:
alfabia jest jedną z moich ulubionych "pańć" ;)
to nawet bym sie zaoferowała z transportem (okolice Płocka, tak?)
a może Pusia? ona taka biedna jest i nie ma sie gdzie podziać
tylko że ma inny kolor
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zmigrod-obolala-bezdomna-przylepa-znow-szkielet-znow-bezdomna-pilnie-dt-help-130838/[/url]