-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Ok. Częstochowy. Bezdomny, maleńki psiak !!! Pilnie DT !!!!
Ajula replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='florida_blue']własnie przód był pofalowany , ale tył był w loczkach, takie zakręcone w kółeczka :) [/quote] własnie tak zupełnie niesamowity ciągle o nim myslę :-( -
Ok. Częstochowy. Bezdomny, maleńki psiak !!! Pilnie DT !!!!
Ajula replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
:shake: nie wiadomo gdzie baranek :shake: -
CIESZYN - malutki KARMELEK - ZNALAZŁ SWOJĄ RODZINĘ!!
Ajula replied to Morgan:-)'s topic in Już w nowym domu
oj to Luna maluda jeszcze jest :loveu: straszny pewnie z niej słodziak :lol: -
taka sliczna psina, mam nadzieję, że szybko znajdzie odpowiedni dom :lol:
-
Zara - malenka śliczna diabełka szaleje w cudownym domku w Krakowie
Ajula replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
cuda się zdarzają jednak, bo że taka maleńka psinka została wypatrzona i uratowana to cud :-o dla wybawców :Rose: niech dobre wróżki nad Wami czuwają Zara jest przecudna, domki powinny bić się o nią i jaka dzielna - taka maleńka dała sobie jakos radę i przeżyła -
Agnes, nie mam nic złego na mysli no naprawdę jakos nie mam kłopotów z linką i dlatego nie wiem, dlaczego ta dyskusja staje się coraz bardziej gorąca ;) pewnie, że psy się witają ze znajomymi i czasami robi się kłębowisko psów i smyczy i trzeba rozplątywać, ale nie zauważyłam, żeby to robiło psiakom krzywdę - może dlatego, że takie radosne powitalne podskoki odbywają się na niezablokowanej smyczy, więc linka nie jest naprężona a może to po prostu kwestia przyzwyczajenia i wprawy niech każdy używa tego co lubi, byle spełniało swoje zadanie
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Saba cos pusto się u Ciebie robi :roll: -
dobrze by było, żeby chociaz w jednym boksie razem były dziewczyny, nie wiecie, czemu nie otwierają sie zdjęcia z pierwszej strony? chciałam zalinkować pierwszą stronę i podesłać różnym znajomym, tak, żeby od razu mogli zobaczyć fotki
-
CIESZYN - malutki KARMELEK - ZNALAZŁ SWOJĄ RODZINĘ!!
Ajula replied to Morgan:-)'s topic in Już w nowym domu
panienka też jest przesliczna :lol: -
nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tymi zastrzeżeniami co do linki :hmmmm: może mamy po prostu szczęscie, bo jeden pies jest na lince juz ponad 5 lat, drugi od pół roku i nie zdarzyły nam się żadne nieszczęscia rower nie ma szansy sie na lince wywrocić, bo w miejscach gdzie można spotkać rowerzystów lub inne zagrożenia psy prowadzę krótko nigdy żaden pies się w linkę nie zaplątał, nawet nie wiem, jak to możliwe, bo przecież smycz jest caly czas napięta, wciąga się i wyciąga automatycznie - własnie to uważam za wielką zaletę flexi :lol:
-
TESCO!!Obie dziewczynki w pięknych domkach!!!DZIĘKUJEMY!!
Ajula replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
tak się dzisiaj zryczałam czytając niektóre wątki, weszłam tu i taka niespodzianka :lol: kolejne zdjęcia pięknej Nutki (ach jak ja uwielbiam te jej rozwichrzone uszy) i dodatkowo wiadomości od Adelki :loveu: dziękuję Wam Dobre Kobiety, że zabrałyscie malutkie do domu :kiss_2: -
moze nadal jedno allegro, ale z zaznaczeniem, że jak nie będzie innej mozliwosci, to pieski mogą iśc oddzielnie chociaż ja jeszcze wierzę w cud :lol:
-
[quote name='Kasia']Ich aukcja juz się skończyła: [B][URL="http://www.allegro.pl/item548340541_sara_i_oskar_rozdzielone_rodzenstwo_porzucone.html"]Sara i Oskar - rozdzielone rodzeństwo, porzucone. (548340541) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/B] Jeśli ktoś chce zasponsorować im kolejne wyróżnione allegro to wystawię je ale sama nie dam już pokryć kosztów - za m-c luty mam do zapłaty za same allegra 120 zeta...:shake: Czy robić im ponownie wspólną aukcje czy każdemu osobną? [B]Jedna wyróżniona to koszt 14,50 zł. [/B][/quote] podaj mi numer konta, zapłacę za allegro
-
Kasiu przyslij mi nr konta, na które mogę przesłać wpłatę na allegro - zdaje sie, ze wyróżnione kosztuje 15 zł?
-
jaki koszmar czlowieka i psów :placz: brak słów po prostu jacy ludzie w tym naszym kraju żyją szczęscie, że Wy się zajęłyscie psami ale ten biedny człowiek serce by mi pękło jak ktos by zabrał moje psy i zawiózł do schroniska :-(
-
pewnie to kwestia przyzwyczajenia, my od lat mamy linki i jest ok :lol:
-
to sprawdz i mi podaj niewiele mogę, oprócz własnych psów (oba specjalnej troski) mam jeszcze kilka "niewłasnych" , ale chociaz na jedno allegro dla Sary i Oskara bym dała, bo mi serce pęka jak o nich myslę :bigcry:
-
my obie smycze mamy z linką i jest super, nie trzeba ich suszyć :eviltong:
-
jakby trzeba, to mogę przesłac pieniądze na jeszcze jakies ogloszenia
-
serce mi pęka jak na nie patrzę :bigcry: czy one mają ogłoszenia?