Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. w stronę Gdańska wolimy przez Bydgoszcz, bo szybciej sie jedzie ale wiesz co, możemy dojechać do tego Gniewu, czy nawet Tczewa, bo chcemy wracając zahaczyć o południowe Kaszuby
  2. cudownie :sweetCyb: ale miala mała szczęscie trzymam kciuki za bezproblemową aklimatyzację w nowym domku!
  3. [quote name='Zbójini']W takim razie proponuję tansport łączony. Spotkamy się w połowie drogi. Nie bedę aż taki wygodny;)[/quote] ok, to gdzie? Gniew?
  4. nie przy okazji pojedziemy specjalnie :lol: trzeba pomóc Bidulce przy okazji to możemy ewentualnie jeszcze kogos zabrać
  5. [quote name='dogeviper']. Pies jest naprawdę wspaniały[/quote] a Rodzice Maciusia ma dobrą rękę do wspaniałych domków :lol:
  6. słuchajcie, my ją możemy zawieźć do Zbója, ale dopiero w niedzielę za tydzień tzn. 08.03.
  7. kolejny dzień bez domu... :-(
  8. Dark, ale Twoja Nora to też śliczna panienka :lol:
  9. już się cieszę na zdjęcia wreszcie zobaczymy Adelkę w domku :multi:
  10. śliczna jest Saba, szkoda, że nikt się po nią nie zglasza :shake:
  11. wspaniale :multi: a psia kanapa jaka piękna! kto to jest ten maluszek?
  12. te pierwsze zdjęcia biednej suni łamią serce, ale widzę, że chyba będzie happy end :loveu: trzymam kciuki, żeby ta historia dobrze się skończyła
  13. [quote name='MagYa^^']To znaczy, że Karmel wytwarza praktycznie gazy, które możnaby pożytkować na nową energię... ;) zasilić coś.. [/quote] oj cicho sza, bo jak sie dowie taki jeden co to niezależnych źródeł energii szuka to będzie miał Karmelek przerąbane :diabloti:
  14. kochany słodziak chyba lubi na rączkach przebywać :cool3:
  15. Poker dobrze, że piszesz, bo ja już nie śmiałam pytać, wydawało mi się, że Merlisia już miała kilka dni temu jechać cieszę się, że Państwo fajni, ale czy to są ci znad morza?
  16. napatrzeć się na nią nie mogę aż się chce wziąść ją na ręcę i całować ten kudłaty łepek :loveu:
  17. może Oskar lubi towarzystwo ;)
  18. [quote name='Rodzice Maciusia :)'] Podobno mnóstwo osób chce ją odkupić od jej ukochanych państwa, tak podbija serducha :loveu:[/quote] niech Państwo odpowiedzą, żeby ludzie poszukali na dogomanii, tu jeszcze niejedna taka slicznota się znajdzie :eviltong:
  19. Piękna to mało powiedziane ona jest WYJĄTKOWO piękna :iloveyou: powinna czerwone kokardki na tych slicznych uszach nosić
  20. posłałam grosik na konto podane na pierwszej stronie, jak będę mogla za jakis czas, dorzucę kolejny grosik pewnie leczenie będzie długie i kosztowne :roll: mam nadzieję, że kto może to dorzuci i Bidulka wkrótce będzie bogata :cool3:
  21. [quote name='Erazm']Ech Gacus masz szczescie oby wiecej takich historii:loveu:[/quote] ... i świat byłby lepszy :lol:
  22. Karmelek w domu co za radość :sweetCyb: dziękuję nowej rodzinie Karmelka i życzę dużo radości i jak najmniej kłopotów :lol:
  23. [quote name='mysza 1'] że mieliśmy takiego Onka ( Nestora) w Warszawie. BYł prawie łysy, jest gdzieś wątek, to była bardzo zaawansowana nuzyca plus alergia, leczenie i specjalna karma, parę miesięcy mieszkał w lecznicy ale efekty były niesamowite. Psiak jest piękny i ma dom. [/quote] inne psiaki tez i po leczeniu odzyskały futerka i urodę będzie dobrze! Bidulka też będzie piękna :lol:
  24. Charly własnie tylko czekam, aż mi wytną moje banerki :roll: ale podglądam innych i widzę, że mają jeszcze więcej niż ja a kogo mam wyrzucić, żeby się zmiescić - Kacperka kochanego? Sabcię z krzywymi łapkami? :shake:
×
×
  • Create New...