w stronę Gdańska wolimy przez Bydgoszcz, bo szybciej sie jedzie
ale wiesz co, możemy dojechać do tego Gniewu, czy nawet Tczewa, bo chcemy wracając zahaczyć o południowe Kaszuby
[quote name='MagYa^^']To znaczy, że Karmel wytwarza praktycznie gazy, które możnaby pożytkować na nową energię... ;) zasilić coś..
[/quote]
oj cicho sza, bo jak sie dowie taki jeden co to niezależnych źródeł energii szuka to będzie miał Karmelek przerąbane :diabloti:
Poker dobrze, że piszesz, bo ja już nie śmiałam pytać, wydawało mi się, że Merlisia już miała kilka dni temu jechać
cieszę się, że Państwo fajni, ale czy to są ci znad morza?
[quote name='Rodzice Maciusia :)']
Podobno mnóstwo osób chce ją odkupić od jej ukochanych państwa, tak podbija serducha :loveu:[/quote]
niech Państwo odpowiedzą, żeby ludzie poszukali na dogomanii, tu jeszcze niejedna taka slicznota się znajdzie :eviltong:
posłałam grosik na konto podane na pierwszej stronie, jak będę mogla za jakis czas, dorzucę kolejny grosik
pewnie leczenie będzie długie i kosztowne :roll:
mam nadzieję, że kto może to dorzuci i Bidulka wkrótce będzie bogata :cool3:
[quote name='mysza 1'] że mieliśmy takiego Onka ( Nestora) w Warszawie. BYł prawie łysy, jest gdzieś wątek, to była bardzo zaawansowana nuzyca plus alergia, leczenie i specjalna karma, parę miesięcy mieszkał w lecznicy ale efekty były niesamowite. Psiak jest piękny i ma dom.
[/quote]
inne psiaki tez i po leczeniu odzyskały futerka i urodę
będzie dobrze!
Bidulka też będzie piękna :lol:
Charly własnie tylko czekam, aż mi wytną moje banerki :roll:
ale podglądam innych i widzę, że mają jeszcze więcej niż ja
a kogo mam wyrzucić, żeby się zmiescić - Kacperka kochanego? Sabcię z krzywymi łapkami? :shake: