[quote name='Weronia']Ajula, co Ty mówisz;)
Odzywać się, i to jak najbardziej! Przecież obecność na wątkach, podbijanie, ogłaszanie, to przecież wielka pomoc.
Jak się nie ma z czego pomagać, to i tak można! Można przyjechać, robić zdjęcia, pomóc przy psach, umyć miski itd, itd.. Taka pomoc jest na wagę złota! A jak się nie ma auta, to się mówi ;)
Widzę, że jesteś z Poznania ;) Co robisz w niedzielę?[/quote]
Weroniu,
auto mamy, pewnie nie pamiętasz, ale to my jesteśmy ci od jamniczki Słonki
mój TZ oferował się do transportów zwierzaków (o ile akurat nie pracuje)
z tym odzywaniem się chodzi mi o to, że Ty masz rację, że same klepanie w klawiaturę nic nie daje
a w najbliższą niedzielę obchodzimy 20 urodziny mojej córki :loveu: