Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. Kranik, myslę, że masz rację, że ona potrzebuje indywidualnych spotkań ze specjalistą, a nie szkolenia grupowego przejrzyj wątki, bo wydaje mi się, że był już gdzies polecany szkoleniowiec chyba z Zabrza :hmmmm: my prawdę mówiąc mamy podobny problem z przygarniętym bezdomniakiem, ale cierpliwością i spokojem udało się już bardzo dużo osiągnąć - a też był czas, że krew się lała :roll:
  2. koss co Ty gadasz, to nie Twoja wina skoro Pani juz miała psa, to kto by pomyslał, że ma alergię
  3. Jasia do góry! niech Cię jak najwięcej ludzi zobaczy :lol:
  4. trudno uwierzyć, ale to ten sam :loveu:
  5. Jasia narączkowa i nakolankowa :loveu:
  6. każdy ma swojego ulubionego weterynarza a każdy weterynarz tylu samo zwolenników, co przeciwników - zależy, czy wyleczył dobrze naszego zwierzaka ja powiem krótko - na Mieszka byłam 2 razy i mam złe wrażenia od 5 lat nasze psy leczą dr Starczewski i dr Majka - jestesmy bardzo zadowoleni tu napisałam dlaczego: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f351/weterynarz-w-poznaniu-1004/index17.html[/url] zrobili też skomplikowaną operację znalezionej przez nas jamniczki - udaną :lol:
  7. to ja zabieram Tinkę chociaż na wirtualny spacerek :painting:
  8. wiesz co Brązowa - skoro tak mówisz, to tak własnie będzie :thumbs:
  9. od życiu to on już dostał fajny prezent - Ciebie Klaudus :lol: tym bardziej niech walczy Mikus, żeby jeszcze mógł się dla odmiany dobrym życiem nacieszyć :thumbs:
  10. a ja im starsza, tym bardziej mi się to podoba jak jadę gdzies i muszę spac na normalnych łóżkach to następnego dnia wszystkie kości mnie bolą
  11. Niemców? :hmmmm: Dark się nie zgodzi :eviltong:
  12. my od 6 lat nie mamy łóżka tylko dwa szerokie materace, na dzień kładę je jeden na drugi, nakrywam narzutą, kładę poduchy i jest kanapa najwygodniejsze wyrko do spania dla nas i psów :lol: a obok dodatkowo leży psi materacyk
  13. niech jedzie i będzie szczęsliwy :lol: dziewczyny jesteście wspaniałe, wiedziałam od początku, że James jest cudnym psiakiem, ale teraz to normalnie szczena opada Wasza to zasluga :Rose:
  14. Kasiu wysłałam Ci dzisiaj kaskę na następne allegro, pewnie dopiero w poniedziałek wejdzie
  15. tak własnie będzie - będzie sobie leżal na trawce i wygrzewał się na słoneczku :calus:
  16. jaki piękny!!! :iloveyou: sama bym go chciała :iloveyou: całkiem duży chłopak z niego!
  17. ja tu bywam, ale nie mam nic do gadania i decydowania Alfabia jest poważną osobą i myślę, że jak coś powie, to zdania nie zmienia
  18. Poker to tylko pokazuje, jakie dobre duszyczki jestescie :loveu:
  19. [quote name='Weronia']Ajula, co Ty mówisz;) Odzywać się, i to jak najbardziej! Przecież obecność na wątkach, podbijanie, ogłaszanie, to przecież wielka pomoc. Jak się nie ma z czego pomagać, to i tak można! Można przyjechać, robić zdjęcia, pomóc przy psach, umyć miski itd, itd.. Taka pomoc jest na wagę złota! A jak się nie ma auta, to się mówi ;) Widzę, że jesteś z Poznania ;) Co robisz w niedzielę?[/quote] Weroniu, auto mamy, pewnie nie pamiętasz, ale to my jesteśmy ci od jamniczki Słonki mój TZ oferował się do transportów zwierzaków (o ile akurat nie pracuje) z tym odzywaniem się chodzi mi o to, że Ty masz rację, że same klepanie w klawiaturę nic nie daje a w najbliższą niedzielę obchodzimy 20 urodziny mojej córki :loveu:
  20. z przyjemnością będę zaglądać na ten wątek :loveu:
  21. :evil_lol: nich każde z Was śpi w oddzielnym łóżku z jedną sunią :evil_lol: my tak robilismy na poczatku, jak zgarnęliśmy bezdomnego Maćka mąż spał z nim w jednym pokoju, a ja z moją Hexi w drugim pokoju teraz śpimy wszyscy we czwórkę w jednym pokoju: Maciek na psim materacyku, a Hexi jak zwykle z nami w wyrku pod kołdrą czasami Maciek też ładuje się do łóżka i jakos sie mieścimy (oba psy mają po 30 kg), na szczęscie jest mu za ciepło i po chwili wychodzi
  22. życzę Wam cierpliwości i miłości trzymam kciuki :lol:
  23. .......:-(:-( szczęscie, że ma gdzie wrócić
  24. bardzo fajny maluch, mam nadzieję, że kogos oczaruje :loveu:
×
×
  • Create New...