Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. trudno, Powerek będzie musiał jeszcze poczekac na swoje szczęscie :roll:
  2. [quote name='Rodzice Maciusia :)']Jutro mała jedzie na oględziny do szpitala, gdzie leży moja ciocia (atak cukrzycy). Na 90 % zostaje w rodzinie. I mam pytanie odnośnie sterylki. Nigdy nie miałam suczki, więc nie wiem jak to jest z cieczką. Imbirka powiedzmy od 3 dni ma krwawienie. ale to są bardfzo małe kropelki - czy to jest właśnie cieczka? I choć mój Gejzi się nią interesuje, to bez przesady. Więc nie wiem czy to już to, czy to dopiero jakiś początek. A jeśli to jest właśnie cieczka to ile ona potrwa? I czy od razu po można ją ciachać?[/quote] jak są kropelki krwi to już jest cieczka, ale nie pamiętam, jak długo trwa, bo moja Hexi miała tylko jedną i juz nie pamiętam, jak to było potem została wysterylizowana trzeba poszukać na wątkach o sterylizacji, kiedy można ciachać
  3. Poker :calus: dla dobra tych biedul to robisz jak zobaczysz fotki z nowego domku, to zrobi Ci się lepiej pewnie za chwilę będziesz miala następną biedkę pod opieką i znowu się zakochasz :lol:
  4. przypominamy, że Sara i Oskar szukają domu :roll:
  5. sama wiesz, na co najbardziej potrzebne są pieniądze :lol:
  6. coraz piękniejszy już nie powinien się nazywać Parszywek, lecz Belmondo :evil_lol:
  7. obejrzenie tych fotek to najlepszy sposób na kiepski dzień :lol:
  8. cuda się dzieją :sweetCyb::bigcool: malutki Kacperek w takim domu! co za radość, nie mogę się napatrzeć na te zdjęcia
  9. padłam z zachwytu :loveu: ale się pięknie bawią
  10. [quote name='Arashi']więc moją kundelką wygląda jak owczarek tylko ma uszka klapnięte.I 5 yorków więc nie jest tak tragicznie:roll: [/quote] 5 yorków? :-o ale się dorobiłas
  11. [quote name='Dropsik77'] Kombinacje mamy- w zimie zakradała się do mojego pokoju wieczorową porą i wykradała spod ciepłej kołderki psiura. Uciekała z nim do swojego łóżka i przetrzymywała w celu zagrzania sobie stóp ;) [/quote] u nas też wieczorem każdy probuje zwabić Hexi do swojego łóżka, bo każdy chce, żeby z nim spała :lol:
  12. moje psiaki też dostają wątróbkę, ale nie częsciej niż raz na 10 dni, mój wet też mówił, żeby z wątróbką nie przesadzać zauważyłam, że w te dni kiedy psy jedzą wątróbke ludzkim członkom rodziny potrzebna jest maska gazowa :evil_lol:
  13. [quote name='alfabia'] Udaje , że nie ma większego psa od niego hehe[/quote] :roflt: dobre
  14. zmartwiłam się, że Kacperek chory :roll: ale mam nadzieję na dobre wieści
  15. i co? Jak sie Sabie podobało przy budzie?
  16. jest cudowna :loveu: trudno uwierzyć, że nikt nie zabrał z ulicy diabełka - aż się chce nią człowiekowi zaopiekować a te łyse uszka i wytarty nosek jeszcze bardziej chwytają za serce
  17. super! trzymam kciuki za labko-wyżła :cool3:
  18. Wiem, że u Pani Wandy zwierzaki mają dobrze, ale sunia u Zbójaini też miałaby dobrze [quote name='__Lara'] Przecież zwolniłoby się miejsce dla innej psiny. A jak już ktoś napisał, bez porównania jest dochodzenie do siebie w warunkach domowych niż w schroniskowych. [/quote] też tak myslę
  19. i tak trzymać :lol:
  20. ja poinformowałam rzetelnie jak wyglądała sprawa z naszą sterylizowaną suczką, jakby u nas wystąpiły jakies problemy, to bym o nich napisała :p
×
×
  • Create New...