-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
cieszę się gratulacje dla nowego Pańcia Dropka :loveu: liczę na dalsze "przynudzanie" i męczenie moich oczu foteczkami :cool3:
-
jaki fajowy, a te łapeczki jakie ma śliczne :loveu: chyba taki mały wulkan energii z niego, co?
-
Zagłodzony, zaniedbany, ze złamaną łapą...ma już cudowny dom!!
Ajula replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
ok :cunao: -
Kasiu, to ja przeleję Ci pieniądze na następne, ok?
-
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Ajula replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
DIF Twój entuzjazm jest zaraźliwy :evil_lol: cieszę się, że znalazłas pracę ja chwilowo bez pracy i już świra dostaję... -
[quote name='Weronia']O ile P.Wanda da radę nosić Bidulkę na rękach. [B]Przy tej ilości psów i pomocy fizycznej z zewnątrz (prawie zerowej) jakoś cienko to widzę. Już nie mówiąc o ogłoszeniach dla psów.. zobaczcie jaka cisza na wątkach. Masa psów, zdjęć - ogłoszeń zero. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/watek-adopcyjny-psow-z-przyborowka-k-poznania-potrzebne-ogloszenia-129790/[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/przyborowko-k-poznania-potrzebuje-pomocy-gdzie-wolontariat-potrzebne-ogloszenia-108025/index105.html[/URL] To, że w przytuliskach(P.Wandy) jest pięknie, czysto, nie znaczy, że pomoc jest niepotrzebna. Nie znam bardziej potrzebującego przytuliska.[/B][/quote] no tak, racja nic Pani Wandzie po moich miłych słowach - psów nimi nie nakarmi, weterynarza nie opłaci :roll: jak mogłam, to pomogłam teraz nie mam z czego niestety, więc lepiej się nie odzywać i nie zaśmiecać wątku
-
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Ajula replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
zulugula ale wypatrzyłas - owczarek kataloński jak się patrzy :crazyeye: -
Zagłodzony, zaniedbany, ze złamaną łapą...ma już cudowny dom!!
Ajula replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Franca81']Myślę, że Pani nie miałaby nic przeciwko odwiedzinkom. To bardzo miła i ciepła osoba. [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG][/quote] nie mam na mysli siebie, bo mieszkam za daleko mam na mysli Was :lol: że może będziecie mogły odwiedzić Jamesa, opowiedzieć nam potem jak mu się żyje i jakies foteczki pokazać :razz: -
Zagłodzony, zaniedbany, ze złamaną łapą...ma już cudowny dom!!
Ajula replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
Franca, a Pani sie zgodziła na dalszy z nią kontakt? Będzie jeszcze okazja zobaczyć przystojniaczka? :cool3: -
Zagłodzony, zaniedbany, ze złamaną łapą...ma już cudowny dom!!
Ajula replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
nigdy przenigdy nie zrozumiem, dlaczego te piękne wspaniałe kochane zwierzęta mają tak bardzo u nas ludzi przechlapane :roll: -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
fajna fajna :loveu: dzis widziałam na jakims wątku podobnego pieska, ale mi się zgubił -
Zagłodzony, zaniedbany, ze złamaną łapą...ma już cudowny dom!!
Ajula replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
Panca banerek sciągnij, bo Ci jakis mod i tak przy najbliższej okazji wytnie jak mi onegdaj :obrazic: -
Zagłodzony, zaniedbany, ze złamaną łapą...ma już cudowny dom!!
Ajula replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
bosko cudnie wspaniale! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: A James jaki piękny jest :crazyeye: -
CIESZYN - malutki KARMELEK - ZNALAZŁ SWOJĄ RODZINĘ!!
Ajula replied to Morgan:-)'s topic in Już w nowym domu
ale się narobiło co to za choróbska wstrętne się do piesków przyplątały :mad: trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia my za kastrację naszego Maćka tez płaciliśmy 150 zl -
tylko płakać nad nimi :bigcry: Sara taka piękna, a niedługo będzie wyglądać jak wszystkie schroniskowe bidy... ach żebym ja miała dom i chociaż małe podwórko :placz: dziewczyny, jeszcze raz zapytam, czy one mają jeszcze allegro, bo jak się już skończyło, to ja zapłacę za następne
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Dark spodziewaj się, że Ty jestes następna w kolejce i może to Ty wlasnie dostaniesz pieczęć :evil_lol: wolę moje banerki :obrazic: cichcem wstawiłam sobie chociaż jeden, ten psa ze Skierniewic, żeby jak najwięcej ludzi to zobaczyło -
czy one mają jeszcze allegro?
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
zabrali mi wszystkie banerki :errrr: :flaming: -
piękny piękny pies :loveu: brawo za chusteczkę
-
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Ajula replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
śrut ma w ciele :placz: boże boże jaki biedny ten pies :placz: