Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. cieszę się gratulacje dla nowego Pańcia Dropka :loveu: liczę na dalsze "przynudzanie" i męczenie moich oczu foteczkami :cool3:
  2. jaki fajowy, a te łapeczki jakie ma śliczne :loveu: chyba taki mały wulkan energii z niego, co?
  3. Klaudus co za okropne wieści :bigcry: nasz piękny Król Lew taki chory....... trzymajcie się mam nadzieję, że szybko mu się poprawi, ale to jakos tak okropnie brzmi to co napisałas
  4. Kasiu, to ja przeleję Ci pieniądze na następne, ok?
  5. DIF Twój entuzjazm jest zaraźliwy :evil_lol: cieszę się, że znalazłas pracę ja chwilowo bez pracy i już świra dostaję...
  6. [quote name='Weronia']O ile P.Wanda da radę nosić Bidulkę na rękach. [B]Przy tej ilości psów i pomocy fizycznej z zewnątrz (prawie zerowej) jakoś cienko to widzę. Już nie mówiąc o ogłoszeniach dla psów.. zobaczcie jaka cisza na wątkach. Masa psów, zdjęć - ogłoszeń zero. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/watek-adopcyjny-psow-z-przyborowka-k-poznania-potrzebne-ogloszenia-129790/[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/przyborowko-k-poznania-potrzebuje-pomocy-gdzie-wolontariat-potrzebne-ogloszenia-108025/index105.html[/URL] To, że w przytuliskach(P.Wandy) jest pięknie, czysto, nie znaczy, że pomoc jest niepotrzebna. Nie znam bardziej potrzebującego przytuliska.[/B][/quote] no tak, racja nic Pani Wandzie po moich miłych słowach - psów nimi nie nakarmi, weterynarza nie opłaci :roll: jak mogłam, to pomogłam teraz nie mam z czego niestety, więc lepiej się nie odzywać i nie zaśmiecać wątku
  7. zulugula ale wypatrzyłas - owczarek kataloński jak się patrzy :crazyeye:
  8. [quote name='Franca81']Myślę, że Pani nie miałaby nic przeciwko odwiedzinkom. To bardzo miła i ciepła osoba. [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG][/quote] nie mam na mysli siebie, bo mieszkam za daleko mam na mysli Was :lol: że może będziecie mogły odwiedzić Jamesa, opowiedzieć nam potem jak mu się żyje i jakies foteczki pokazać :razz:
  9. tak, rozumiem nic to, trzymamy kciuki za Powera, na którego wątek nie zlatują się tłumy bo ani on wyjątkowo śliczny, ani oryginalny... taki po prostu zwykły pies :roll:
  10. Franca, a Pani sie zgodziła na dalszy z nią kontakt? Będzie jeszcze okazja zobaczyć przystojniaczka? :cool3:
  11. nigdy przenigdy nie zrozumiem, dlaczego te piękne wspaniałe kochane zwierzęta mają tak bardzo u nas ludzi przechlapane :roll:
  12. transporcik by się skombinowało :lol: ja bym pojechała po niego do was, z Poznania ktos by go przewiózł do Wrocławia... wiem, że daleko, no ale przecież było już tyle bardzo udanych adopcji na dużą odleglość tak mi żal tego pieska :roll:
  13. fajna fajna :loveu: dzis widziałam na jakims wątku podobnego pieska, ale mi się zgubił
  14. Panca banerek sciągnij, bo Ci jakis mod i tak przy najbliższej okazji wytnie jak mi onegdaj :obrazic:
  15. bosko cudnie wspaniale! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: A James jaki piękny jest :crazyeye:
  16. ale się narobiło co to za choróbska wstrętne się do piesków przyplątały :mad: trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia my za kastrację naszego Maćka tez płaciliśmy 150 zl
  17. tylko płakać nad nimi :bigcry: Sara taka piękna, a niedługo będzie wyglądać jak wszystkie schroniskowe bidy... ach żebym ja miała dom i chociaż małe podwórko :placz: dziewczyny, jeszcze raz zapytam, czy one mają jeszcze allegro, bo jak się już skończyło, to ja zapłacę za następne
  18. Dark spodziewaj się, że Ty jestes następna w kolejce i może to Ty wlasnie dostaniesz pieczęć :evil_lol: wolę moje banerki :obrazic: cichcem wstawiłam sobie chociaż jeden, ten psa ze Skierniewic, żeby jak najwięcej ludzi to zobaczyło
  19. czy one mają jeszcze allegro?
  20. brązowa - może dodaj o tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/panstwo-z-wroclawia-chca-przygarnac-malego-pieska-nie-suczke-133158/index2.html[/url]
  21. zabrali mi wszystkie banerki :errrr: :flaming:
  22. piękny piękny pies :loveu: brawo za chusteczkę
  23. śrut ma w ciele :placz: boże boże jaki biedny ten pies :placz:
×
×
  • Create New...