Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='brazowa1']Bo on taki energiczny byl.[/quote] acha. ale jak patrzę na zdjęcia, to nie widać żadnej energii :shake:
  2. kolejna ofiara ludzkich bestii :angryy: aż serce boli jutro chociaż kilka złotych przeleję
  3. Power, a swoją drogą imię to ci ktoś dziwne wymyslił :hmmmm:
  4. wybiegają się, napracują, to i spokojne o to wszak chodzi - dobry pies to zmęczony pies :lol: jak wrócimy do domu po trzech dniach na dzialce, to Hexi potem dwa dni śpi i jest spokój :evil_lol:
  5. [quote name='marzenKa'] ale mam pytanko:)jak pies zrobi cos zle, co nam sie nie podobaa, to nalezy go przycisnac do podloza tak??czy moglby mi ktos napisac jak to ma wygladac??bylabym wdzecznaa:cool3:[/quote] zanim zaczniesz przyciskac psa do podłogi poczytaj posty pani Zofii Mrzewińskiej - ma imponująca wiedzę na temat postępowania z psami, pisze podręczniki i uczy jak mieć grzecznego psa bez uciekania się do stosowania przestarzałej teorii dominacji
  6. zapachniało mi tu teorią dominacji, której jestem dużą przeciwniczką :shake: warczenie na odkurzacz to objaw lęku - pies nie wie, co to jest i się tego boi - zamiast oswoić go z tym "dziwnym wyjącym potworem" przyciska się go do podłogi
  7. przesyłam wieczorne pozdrowienia dla Dramka, zuli i TZ :cool3:
  8. zulugula, co tu pisać? zdjęcia mówią więcej, niż słowa :loveu:
  9. tu jest ten wątek, na pierwszym zdjęciu nie jest to takie widoczne, ale na dalszych widać wyraźnie - ma takie wypukłe wyrostki jak młody jelonek :-o [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-ek-balzak-pies-z-rogami-szuka-domu-83646/[/url] może i Lunie cos takiego rosnie? tamten pies to też owczarek
  10. Alfabia, nie strasz ludzi :-o o Karmelka jestem spokojna, bo rozkwita tam u Was jak młody bóg, ale Lunka jest biedna - co to może być ta narośl na głowie? chociaż przypominam sobie, że był na dogo pies, który miała dwie symetryczne narosle na głowie i wyglądał, jakby mu różki rosły - ale to była taka jego uroda, no taka anomalia, nic groźnego dla zdrowia może gdzies znajdę ten wątek, to Ci pokaże
  11. jestem za! fajnie się czyta o Karmelku :evil_lol:
  12. jaka czyściutka Foxy, kolorki ma piękne :loveu:
  13. ale czy wiadomo konkretnie co Luna ma z łapką? czy tylko tyle, że boli?
  14. Alfabia, z której strony Płocka jesteś? bo ja prawdę mówiąc pochodzę z diecezji płockiej :)
  15. aż się lepiej robi w duszy, jak się takie opowieści czyta :loveu:
  16. to ja juz nie wiem, czy jest sens podrzucać jeszcze go ktos wypatrzy :razz:
  17. Brązowa - nic na to nie poradzę, ale śmieje się, aż brzuch mnie boli NO jak mogłas wykorzystać RZEPA do ZAATAKOWANIA BIEDNEGO KARMELKA!! :roflt::roflt::roflt:
  18. miejmy nadzieję, że będzie dobrze :lol:
  19. jakie kochane :loveu: fajna gromadka a Gacuś podobny do mojego :-o muszę powstawiać w wolnej chwili zdjęcia moich robaczków (30 kilowych :evil_lol:) to zobaczysz, że Gacki są podobne do siebie
  20. zulugula - Ty to umiesz czlowiekowi poprawić humor :grin::grin::grin:
  21. jak mija niedziela z nową lokatorką?
  22. a więc zanim pójdę na balkon pić popołudniową kawę i palić papierosa :sg168: to jeszcze podrzucę piecha do góry
×
×
  • Create New...