Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. i co tam? odezwał sie ktoś z allegro może?
  2. Felicjan jest uroczy :loveu: wygląda całkiem dobrze, na pewno dzięki temu, że czuje się kochany i ma taką wspaniałą opiekę :lol:
  3. [quote name='maugo'] To wszystko nie przeszkadza jej być kochaną, koty ją uwielbiają.[/quote] nie dziwi mnie, że jest kochana :loveu: my mamy Gacusia po przejściach, taka pokraczka i gamoniek jest z niego, nie jest tak bystry jak nasza Hexunia, ale kochamy go za całego serca :lol:
  4. ja tez pozdrawiam nowy domek Ogusia :buzi:
  5. przed chwilą przelałam moje 15 zł :p
  6. [quote name='maugo'] A oczki przestraszone bo ona jest prawie niewidoma.[/quote] aacha :roll: bardzo mi się Mróweczka podoba, w jakim jest wieku? czy prawie niewidoma jest ze starości, czy ma chore oczki?
  7. biedna psinka czeka na pomoc :-(
  8. tak dziewczyny chwała Wam za to :Rose:
  9. [B]Gagata[/B] dzięki za fotki :lol: nefronda coraz bardziej "ubrana" :lol: [B]Maugo[/B]- Mróweczka przesłodka, chyba bardzo kochany z niej stworek, co? tylko oczki takie jakby przestraszone, pewnie przez tą cholerkę :mad: ...a ilośc kotów mnie powaliła :-o
  10. [quote name='kikou'] problem polega nawwet nie na finansowaniu zabiegu, byc może schronisko nawet zfinansowałoby zabieg... tylko na opiece pooperacyjnej... w schronisku nie ma możliwości na taką opieke... musi po zabiegu iśc do domu, który o niego zadba 24h na dobe... [/quote] prawda :roll: przezyliśmy operacje biodra naszego Maćka i tak bardzo wymagał opieki, że nie wyobrażam sobie, żeby psa zostawić samego po takiej operacji :shake: choćby po to, żeby sobie krzywdy nie zrobił my na zmiane go pilnowaliśmy 24h, w nocy oka nie zmrużyłam ten głupol uparcie usiłował się położyć na tą stronę, która była operowana - mam dreszcze jak mi się to przypomina :-(
  11. [quote name='stonka1125'] [B]maszaberla[/B] chciałabym wiedziec co to za dom tymczasowy?????????[/quote] dom tymczasowy?? :cool3::cool3:
  12. gratuluje czempionom i wszystkim psom doskonałym :lol: a Tobie Muzzy gratuluje wspanialych zdjęć masz talent :loveu:
  13. pamiętają pamiętają spać mi po nocach ten Lorcio nie daje :-(
  14. tylko że domy tymczasowe pękają już w szwach od zwierzaków :-?
  15. Ajula

    Nora

    Dark podejrzłam basecie forum z ciekastwa i widzę, że Ci tam taki smaczny torcik postawiono, że aż mi slinka leci :eating:
  16. Poznanianka... jaka sliczna :loveu:
  17. jeszcze raz malizno przerażona do góry
  18. niesamowity jest Ariel, ona ma chyba ADHD :loveu::loveu:
  19. pewnie nie były, bo kto ma się tym zająć... :roll:
  20. to ładna wycieczka była :lol: fajnie, że będą fotki
  21. [quote name='marysia55']Ale miło poczytać, że dymiących na wątkach jest sporo, duch w narodzie nie ginie :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] duch moze nie ginie, ale z płucami coraz gorzej :evil_lol::evil_lol:
  22. wspaniały psiak! a jak mu ten ogon pięknie powiewa :loveu:
×
×
  • Create New...