Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='rytka'] daje mu purine mopa ale glownie puszki bo nie chce zeby miał twarde koopy..[/quote] słusznie, łatwiej mu się załatwić, skoro nie może się dobrze oprzeć na obu tylnych łapkach (widziałam to u naszego Gacusia, zanim zaczął używac czwartej nogi) skoro mamy czekać 2 tygodnie, to może nawet lepiej, bo Gufek się trochę podtuczy i bedzie silniejszy
  2. [quote name='majqa']Ooops, do wątku? Ekhm...to Pan Doktor sobie poczyta. :razz:[/quote] przeciez nie mamy nic do ukrycia, prawda? :cool3: chciałam, żeby zobaczył fotki, możecie przysłać mi je na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to mu po prostu przesle same zdjęcia
  3. [quote name='muzzy'] jeszcze parę nocy w dzwonie spędzi :) Za to w dzień ograniczamy dzwona do minimum, będę siedział i pilnował, czy nie ma niepotrzebnego gryzienia i lizania :)[/quote] koniecznie muzzy!! albo klosz, albo patrz na niego, bo te cholerki bardzo sprytnie i błyskawicznie potrafiłą sobie same pozdejmowac szwy! kilka operacji psich juz przeżyłam, to wiem, co mówię ;) u mnie nie ma to tamto - z kloszem na łbie przeżyje, a jak sobie szwy rozwali, to bedzie potem jeszcze dłużej ten klosz musiał nosić
  4. to ładnie że spaceruje i cieszy się życiem :lol:
  5. byłam w lecznicy, rozmawiałam z doktorem Majką i jest tak: lekarz ortopeda (dr Starczewski) jest teraz na urlopie, wróci za 2 tygodnie dopiero wtedy przywieziemy Gufiego i bedzie miał zrobione rtg i badania, wtedy też lekarze zdecydują, czy jest sens operować niezależnie od operacji (lub nie) trzeba mu zrobić badania ogólne, morfologię, biochemię itd (mój znajda się przewracał, bo od tego głodu miał wszystko poniżej normy - dostał tabletki i sie poprawiło) jakby musiał zostać na badania dłużej, to moze zostać w klinice tymczasem mam wysłać doktorowi Majce linka do watku, żeby sobie obejrzał zdjęcia Gufcia i to zdjęcie rtg (chociaż oczywiscie na podstawie zdjęcia ogladanego w internecie nie bedzie decydował o stanie tego stawu biodrowego i nogi) o pieniądzach można będzie mówić, jak już będzie wiadomo, co ma mieć zrobione jesli Wam taki scenariusz odpowiada, to ok, jesli nie, to szukajcie innego lekarza, bo ja w Poznaniu mam zaufanie własnie do tej kliniki, znam jeszcze jedną, ale mam bardzo złe zdanie - innych nie znam, więc nie wiem ale może ktos inny ma zaufanych lekarzy w Poznaniu - wtedy moja oferta co do transportu jest oczywiscie aktualna :lol:
  6. dzwoniłam do lecznicy i umówiłam się na 20.30 na rozmowę opowiem lekarzowi o co chodzi i zapytam, co o tym sądzi - czy przywozić Gufa do Poznania jesli tak, to poprosze go o wycenienie "mniej więcej" tu jest strona tej kliniki [URL]http://www.klinikawet.pl/o-nas.html[/URL] dr Starczewski i dr Majka to lekarze moich (i znalezionych przez nas) psów już od 5 lat jestem z nich bardzo zadowolona
  7. ja czekam cierpliwie, mam nadzieję, że Juruś też :cool3:
  8. [quote name='malibo57']I jeszcze to doborowe towarzystwo;)[/quote] dobrze powiedziane :evil_lol:
  9. [quote name='anciaahk']Pocieszyła mnie, że to początkowe stadium choroby i powinnam szybko się tego pozbyć.[/quote] tak własnie będzie :calus:
  10. [quote name='irenaka']Czy ten wet w Poznaniu ma jakąś specjalizację?[/quote] operował staw biodrowy mojego psa i w moim mniemaniu dokonał cudu :lol:
  11. [quote name='rytka'] zeby Ajula zechciała po niego przyjechać bo dla mnie organizacyjnie to skąplikowane bardzo:roll:[/quote] przyjedziemy po Gufiego i go odwieziemy za naszą kasę, tyle razy ile będzie trzeba tylko że nie mam teraz pieniędzy, żeby zapłacić za konsultacje, zdjęcia, ewentualną operację itd :placz: na to by trzeba zrobic zrzutę
  12. Mikusiu kochany, takie złe wieści... :bigcry::bigcry: wyglądasz pięknie, nie widać, że jestes chory jakie szczęscie, że jesteś u Klaudii
  13. [quote name='luka1']Ola nuczyła go żeby nie wskakiwał do womu przez okno [/quote] do domu :-o przez okno!! :crazyeye: to ci dopiero pies :evil_lol:
  14. ja tez trzymam kciuki, żeby wszytstko odbyło się bez komplikacji :lol:
  15. i sie nikt nie odzywa w sprawie Powerka takiego fajnego :-?
  16. [quote name='olga7']myślę ,że jesli ktoś dzwoni w spr. pomocy czy tym bardziej ewent.adopcji psa i ukrywa nr tel.- to daje to juz do myślenia [/quote] jak ja dzwoniłam ze służbowego telefonu pewnej firmy, w której pracowałam, to też sie mój numer nie wyswietlał jak ktos dzwoni przez internet, to tez numer nie wyswietla się
  17. może powinnas rozgniatać na papkę jak niemowlęciu i mieszać z resztą ;)
  18. Dark chyba Cie jakas wena poetycka naszła, że tak rymujesz :evil_lol:
  19. ...tak tylko dobry wieczór powiem :lol:
  20. cuda się dzieją niesamowity jest Feluś człowiek z tak chorymi nogami już by się dawno załamał, a Felek cieszy się życiem, aż sie chce płakać na ten widok :loveu:
  21. biedna biedna malutka :-( szkoda mi jej ale się ciesze, że jest juz bezpieczna i kochana
  22. cicho się tu jakos zrobiło :icon_roc:
  23. jeszcze raz podrzucę Pusię, może ktos się nią zainteresuje :roll: bo biedulka nie ma zbyt wielu wielbicieli
  24. Lori mówi wszystkim "dzień dobry" i przypomina, że kaska jest mu potrzebna :cool3:
×
×
  • Create New...