Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='halcia']:multi:Lorus na d r u g i m miejscu!!!!!:multi:Co on bida robi podczas tej ulewy i burzy......:shake:[/quote] to teraz już niedługo :lol:
  2. Ajula

    Nora

    nie wydziwiaj :lmaa: Nuka sliczna jest!
  3. :lol: brawo! Spajki w strumieniu boski :loveu:
  4. fajowo :lol: pozazdrościć Alfabia byłam w Twoich okolicach, ale z moimi smokami, których nie mieliśmy z kim zostawić - bo bym Was chętnie odwiedziła, żeby poznać Karmelka, Korunie i Lunkę :lol:
  5. niezły sierściuch się z niej robi :lol: życzę Nefrondzie szczęsliwego nowego życia a Ciebie Maugo ściskam :calus: ps. weź następnego tymczasa, to zaraz humor Ci się poprawi... ;)
  6. buuu.. i się poryczałam oglądając te zdjęcia cieszę się, że taki domek się znalazł :loveu:
  7. Juruś ma deklaracje, ale i tak niech wskoczy na górę może się ktos w nim zakocha na zawsze :cool3:
  8. może by skrzyknąć osoby z Wrocławia i ktos by Cie podrzucił? we Wrocławiu jest duzo dogomaniaków :loveu: może by się kogos zapytać i podjechałby chociaż zlikwidować robaki
  9. [quote name='muzzy'] A pan stał i się śmiał, że taka śruba może mi się odkręcić z powodu muchy :D W opinii zarówno pana, jak i Asi, której pan zaraz po akcji opowiedział wszystko przez telefon, nie jestem normalny :D [/quote] a może to Pan nie jest normalny, skoro na muchy nie poluje :evil_lol:
  10. [quote name='_bubu_'] Z ogłoszenia Negro na domek załapała się przy okazji sunia se schroniska Aja , która jutro także jedzie na swoje .[/quote] suuper :lol: życzę jej dużo szczęscia w nowym domu
  11. nie mam teraz z czego się dorzucić :shake:
  12. teraz już tylko domek jakis znaleźć dla kochanej suni :loveu:
  13. [quote name='scorpio133']mysle ze zaczyna sie pakowac.W Pile OGI bedzie w sobote- mysle ze kolo godziny 15 .Bardzo na NICH CZEKAMY:loveu::lol::multi:[/quote] szkoda, że jutro wyjezdżam i nie będe miała dostępu do kompa aż do poniedziałku :roll: nie będe mogła na bieżąco śledzić przyjazdu Ogiego do Piły :placz: ale będę trzymała kciuki za dobrą podróż i udane pierwsze chwile w nowej rodzinie :loveu:
  14. dzięki za zdjęcia jakaaa pięknaa panienka :loveu: taka zabaweczka mała
  15. hej hej! :helo: może jeszcze ktos się zapisze na wątek
  16. to podniosę chociaż, może ktos się nim zainteresuje :roll:
  17. on wcale nie jest taki stary jaki biedny pies :-(
  18. Lori podskocz na pierwszą może twój fanklub sie powiększy :lol:
  19. [quote name='Ukryty Smok'] Przepraszam, mazgaję się chyba trochę. Niby smok, a taki miętki...;) [/quote] ...ale jaki kochanyy :loveu:
  20. [quote name='Erica'] Ajula - Mam nadzieję, zę to było pod adresem tamtych studentek, a nie tak całkiem ogólnie ;)[/quote] oczywiscie :lol: nie mówię, że wszystkie studentki są nieodpowiedzialne - sama mam jedną córkę studentkę i drugą prawie studentkę - kochają nasze psy i dbają o nie odpowiedzialnie :loveu:
  21. [quote name='kocyk'] Marta, studentka turystyki. Mieszka ona w mieszkaniu z studeckim na Piątkowie z dziewczynami, które chcą pieska, ale nie jestem pewna czy są świadome odpowiedzialności. Strasznie zszokowało mnie to, że chce pieska teraz choć wyjeżdża na 3 miesiące i podrzuci go rodzicom, gdzie mama się na zwierzaka nie zgadza,[/quote] :-o co za brak odpowiedzialności pieska się studentkom zachciało lepiej, że Malty nie wzięła
  22. [quote name='Weronia']Hihihi :D I co teraz :eviltong:[/quote] może skrócić do Ulka? :lol:
×
×
  • Create New...