Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. ciesze się, Pusia była u Ciebie dosyć długo, mam nadzieję, że szybko pokocha nowy domek :lol:
  2. niedobrze niedobrze :-( może dlatego że niemłoda, to nie ma wzięcia ale z drugiej strony to wlasnie pasuje do starszych osób, bo nie rozrabia tak jak młody pies
  3. [quote name='Poker']SUKCES !!!Dunia zjadła sama karmę Renal Royal,ale jak na królewnę przystało i nazwę karmy, na leżąco :evil_lol:[/quote] :evil_lol: to by pasowała z moim Gackiem, bo on też je zawsze na leżąco nawet mu się zdarza w pozycji bocznej :evil_lol:
  4. [quote name='dobermanica1987'] umie sam sobie drzwi otworzyc(ale bardzo sprytnie to robi nie lapa tylko delikatnie glowa:eviltong:kladzie glowe na klamce i drzwi sie otwieraja):evil_lol:ale robi to tylko wtedy gdy chce spac ze mna w pokoju [/quote] boski jest :loveu:
  5. Powerku kochany dawno cię nie odwiedzałam
  6. przypominam Tinkę rozumiem, że nikt się biedactwem nie zainteresował? :-(
  7. z całego serca życzę temu pięknemu dogaskowi wspaniałego domu moja ukochania sunia jest półkrwi dogiem i dlatego dogi są bliskie memu sercu :loveu:
  8. brałam z ulicy dosyć duży (wielkosci labradora, tylko ze byl wtedy wychudzony), cały czarny, bardzo bojazliwy do ludzi, do naszej suczki podbiegł, ale podobno przed psami uciekał w ostatnich miesiącach swojego życia w Chodakowie trzymał się jednego bloku (w którym mieszka moja tesciowa) i pani z tego bloku karmiła go tym mlekiem - niczym innym nie mogła, bo sama ma dwa psy, a za bogata to ona nie jest
  9. fotek chwilowo nie mogę, bo mój ukochany TZ wysłał cały system naszego kompa (oraz wszystko co w nim było) w kosmos i teraz mamy pożyczony komputer :angryy: jak naprawią i odzyskają dane, to pokaże fotki Gacusia zabralismy do Poznania w ostatnich dniach wrzesnia 2008 r. chcielismy sfinansować mu operację i leczenie z tą myslą, że taki naprawiony prędzej znajdzie dom, ale po tym wszystkim co z nim przeszlismy, po leczeniu, operacji, nieprzespanych nocach nie mogłam go już nikomu oddac i został u nas na zawsze :loveu:
  10. [quote name='luka1']Trzeba chyba założyć wątek na którym pisać będziemy o psach, które bezpańsko mieszkają w okolicy Sochaczewa. Jest ich straszna ilość..[/quote] współczuję wam :shake: mój Gacuś też został przywieziony do nas z Sochaczewa - z tego co wysledziłam, zanim go zabralismy błąkał sie po Chodakowie około 6 miesięcy - ostatnie 4 miesiące z połamaną nogą i wychudzony :angryy: przeżył tylko dzięki kobiecie, która codziennie dawała mu 1 bułkę i mleko :-(
  11. na wiecznym tymczasie - z czego się bardzo ciesze, bo gdzie miałby Mikus tak dobrze jak u Klaudii?? :loveu:
  12. ja nie wiem, czy czekać jeszcze 1,5 tygodnia z tym paskudztwem na pyszczku to nie za długo :roll:
  13. ok, to ja zapłace w ostatnich dniach lipca, albo pierwszysch sierpnia
  14. dzięki Weroniu za odpowiedź
  15. [quote name='irenaka']Ja tam jestem panikara i do weta bym poszła. Jeżeli to nic groźnego, to Rytka się uspokoi, a jeżeli trzeba leczyć, to lepiej nie czekać, bo może się przenieść na całe ciało. [/quote] też tak myslę, ale czekam na decyzję sponsorów, bo ja jestem tylko od transportu ;) za weta musi zapłacic ktos inny
  16. może to jakas pęcherzyca :hmmmm: ma to tylko na pyszczku? dziewczyny, może faktycznie zabrać psa do lekarza?
  17. bardzo dziwne :-o mój pies miał grzyba, ale wyglądało to zupełnie inaczej widzialas, czy on to trze łapkami? czy go to swędzi?
  18. Weroniu czy to się tyczy dr Filipińskiego, czy kliniki przy wieżach? bo ja przy wieżach leczę swoje i nie tylko swoje psy i wolalabym wiedzieć, jak cos jest nie tak :roll:
  19. [quote name='Ola la'] ale nie potrafie doszukac sie PW z numerem konta moglby mi ktos wyslac takowe ? :oops: [/quote] ja tez nie wiem, na jakie mam teraz wysłać :hmmmm:
  20. i jeszcze tu na ten sam temat [url=http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090707/INNEMIASTA06/879530401]Golub-Dobrzyń: Słyszałam straszny krzyk i za chwilę zobaczyłam sąsiada biegnącego z moim dzieckiem na rękach - 7 lipca 2009[/url]
  21. biedne dziecko biedny pies [url=http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090706/INNEMIASTA06/903025263]Golub-Dobrzyń: Golub-Dobrzyń. Pies pogryzł 5-letnią dziewczynkę. Za rany odpowie jego właścicielka - 6 lipca 2009[/url]
  22. Ajula

    Nora

    Dark, zobacz jaki koszmar :placz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kiedys-byl-owczarkiem-141580/[/URL]
  23. cieszę się dla Carmen :loveu: ale prosze zajrzyjcie tutaj, bo to jest koszmar i pomoc potrzebna :placz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kiedys-byl-owczarkiem-141580/[/URL]
×
×
  • Create New...