-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Psiaczek ze źle zrośniętą łapką - DT na cito!
Ajula replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
sprzątam, żeby nie zaśmiecać -
Dog niemiecki (Wojkowice??) tęskni ..Wrócił do swojego domu.
Ajula replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
[quote name='dobermanica1987'] umie sam sobie drzwi otworzyc(ale bardzo sprytnie to robi nie lapa tylko delikatnie glowa:eviltong:kladzie glowe na klamce i drzwi sie otwieraja):evil_lol:ale robi to tylko wtedy gdy chce spac ze mna w pokoju [/quote] boski jest :loveu: -
Dog niemiecki (Wojkowice??) tęskni ..Wrócił do swojego domu.
Ajula replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
z całego serca życzę temu pięknemu dogaskowi wspaniałego domu moja ukochania sunia jest półkrwi dogiem i dlatego dogi są bliskie memu sercu :loveu: -
brałam z ulicy dosyć duży (wielkosci labradora, tylko ze byl wtedy wychudzony), cały czarny, bardzo bojazliwy do ludzi, do naszej suczki podbiegł, ale podobno przed psami uciekał w ostatnich miesiącach swojego życia w Chodakowie trzymał się jednego bloku (w którym mieszka moja tesciowa) i pani z tego bloku karmiła go tym mlekiem - niczym innym nie mogła, bo sama ma dwa psy, a za bogata to ona nie jest
-
fotek chwilowo nie mogę, bo mój ukochany TZ wysłał cały system naszego kompa (oraz wszystko co w nim było) w kosmos i teraz mamy pożyczony komputer :angryy: jak naprawią i odzyskają dane, to pokaże fotki Gacusia zabralismy do Poznania w ostatnich dniach wrzesnia 2008 r. chcielismy sfinansować mu operację i leczenie z tą myslą, że taki naprawiony prędzej znajdzie dom, ale po tym wszystkim co z nim przeszlismy, po leczeniu, operacji, nieprzespanych nocach nie mogłam go już nikomu oddac i został u nas na zawsze :loveu:
-
[quote name='luka1']Trzeba chyba założyć wątek na którym pisać będziemy o psach, które bezpańsko mieszkają w okolicy Sochaczewa. Jest ich straszna ilość..[/quote] współczuję wam :shake: mój Gacuś też został przywieziony do nas z Sochaczewa - z tego co wysledziłam, zanim go zabralismy błąkał sie po Chodakowie około 6 miesięcy - ostatnie 4 miesiące z połamaną nogą i wychudzony :angryy: przeżył tylko dzięki kobiecie, która codziennie dawała mu 1 bułkę i mleko :-(
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
ja nie wiem, czy czekać jeszcze 1,5 tygodnia z tym paskudztwem na pyszczku to nie za długo :roll: -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
ok, to ja zapłace w ostatnich dniach lipca, albo pierwszysch sierpnia -
dzięki Weroniu za odpowiedź
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka']Ja tam jestem panikara i do weta bym poszła. Jeżeli to nic groźnego, to Rytka się uspokoi, a jeżeli trzeba leczyć, to lepiej nie czekać, bo może się przenieść na całe ciało. [/quote] też tak myslę, ale czekam na decyzję sponsorów, bo ja jestem tylko od transportu ;) za weta musi zapłacic ktos inny -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
może to jakas pęcherzyca :hmmmm: ma to tylko na pyszczku? dziewczyny, może faktycznie zabrać psa do lekarza? -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
bardzo dziwne :-o mój pies miał grzyba, ale wyglądało to zupełnie inaczej widzialas, czy on to trze łapkami? czy go to swędzi? -
Weroniu czy to się tyczy dr Filipińskiego, czy kliniki przy wieżach? bo ja przy wieżach leczę swoje i nie tylko swoje psy i wolalabym wiedzieć, jak cos jest nie tak :roll:
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ola la'] ale nie potrafie doszukac sie PW z numerem konta moglby mi ktos wyslac takowe ? :oops: [/quote] ja tez nie wiem, na jakie mam teraz wysłać :hmmmm: -
i jeszcze tu na ten sam temat [url=http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090707/INNEMIASTA06/879530401]Golub-Dobrzyń: Słyszałam straszny krzyk i za chwilę zobaczyłam sąsiada biegnącego z moim dzieckiem na rękach - 7 lipca 2009[/url]
-
biedne dziecko biedny pies [url=http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090706/INNEMIASTA06/903025263]Golub-Dobrzyń: Golub-Dobrzyń. Pies pogryzł 5-letnią dziewczynkę. Za rany odpowie jego właścicielka - 6 lipca 2009[/url]
-
Dark, zobacz jaki koszmar :placz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kiedys-byl-owczarkiem-141580/[/URL]
-
CARMEN-mix owczarek belgijski. Już we własnym, fantastycznym domku.
Ajula replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
cieszę się dla Carmen :loveu: ale prosze zajrzyjcie tutaj, bo to jest koszmar i pomoc potrzebna :placz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kiedys-byl-owczarkiem-141580/[/URL]