Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. wreszcie jakies fotki! Dropek w pościeli - przepiękny :loveu:
  2. [quote name='Pipi'] bo Artur zachęcał go do zabawy piłką/którą uwielbiał/,ale nie chce. [/quote] nie wiedziałam, że koziołki grają w piłkę :-o niesamowite!
  3. nieźle go te cholery załatwiły :-( biedny piesio, a taki ma miły pyszczek i mądre spojrzenie
  4. Powerku, żeby Cie wreszcie ktos chciał siedzisz taki biedny za kratami karmelek wreszcie pojechał, a Ty taki kochany musisz siedzieć :roll:
  5. [quote name='maugo']Do głowy juz strzeliło mam od dzisiaj sunię yorka Komę, staruszkę niewidomą i głuchą, miałam ją zawieźć w tę sobotę do Opola, ale los zdecydował inaczej.... Dziewczynki trochę się na mnie wkurzyły, pewnie ze dwa dni będą sie dąsać :evil_lol: ale potem im przejdzie, to dobre psinki[/quote] szybka jestes :evil_lol: pokazesz Komę? szukasz jej domku? może założysz jej wątek?
  6. na mieleckim watku są informacje, że schronisko nie ucierpiało mam nadzieje, że Lorus nie umarł ze strachu... :question:
  7. [quote name='maugo'] na razie nie moge sobie pozwolić na przyjęcie nikogo, bo jeden z moich kotów musi być operowany i będzie wymagał większej uwagi i częstszych wizyt u p. Anety[/quote] czyli trzymamy kciuki za udaną operację a potem się zobaczy :cool3: co Ci strzeli do głowy...
  8. o boże współczuje Wam z całego serca :placz: dobrze, że nie ma ofiar
  9. a Loruś tak się boi :placz: i wszystkie inne biedaczki też :-(
  10. ale w tiwi pokazali pozrywane dachy i rozwalone domy :shake:
  11. niewiarygodne co się w tych chorych ludzkich mózgach lęgnie :2gunfire:
  12. usłyszałam w tivi, że trąba powietrzna przeszła przez Mielec :smhair2: Mielczaki nic wam nie jest?? :nerwy:
  13. [quote name='demi']a czy Wy kochani myślicie, że TOZ ma schronisko czy hotel dla zwierząt? niestety nie... Ja jestem z TOZ we Wrocławiu i co z tego? Jak rąk do pracy społecznej i dawania dt, nie mówiąc o finansach - wszystkiego brakuje :shake: [/quote] wiem wiem Demi :roll: za dużo psów, za mało ludzi i kasy, wszystko rozumiem
  14. ...te pieski nadal w tragicznej sytuacji a nie można zawiadomić TOZ albo jakiejs innej organizacji zwierzęcej? przecież nie można zostawić tych psów w takich warunkach z takimi robakami, te robaki je zjedzą :placz:
  15. ale wiesci!:crazyeye: Poker Ty to masz szczęscie nie tylko do cudnych tymczasików, ale i szybko znajdujesz fajne domki :loveu:
  16. [quote name='bico']a więc nadszedł ten wiekopomny dzień!:razz: Taaak Dropuś, na pewno Ci się to spodoba:diabloti:[/quote] popieram :p nasz Gacunio też przez to przeszedł i jest ok.
  17. [quote name='_bubu_']Elu , autsajder pokrył koszt hotelu Negro . [/quote] to się chwali :lol:
  18. ja się będę starała dorzucać jednorazowo jakimis niewielkimi kwotami chociaż póki co wspieram emocjonalnie
  19. Ajula

    CalmAid?

    nie wiadomo, co mu w głowie siedzi i co przeżył, bo jest znajdkiem - wiedzialam tylko, że zanim go wzielismy był na pewno przez 4 miesiace bezdomny, teraz dowiedzialam się, że ten 'kulawy" krążył wczesniej na innej ulicy jakies 2 miesiące - czyli razem wychodzi co najmniej 6 miesięcy na ulicy na pewno musiał uciekać przed ludzmi, bo ludzi się boi, a najbardziej dzieci :roll: wielki strach wywołują u niego samochody - pewnie był potrącony przez samochód, dlatego miał strzaskane biodro u nas jest już 8 miesięcy, od początku się bał, ale nie aż tak bardzo teraz mu się to wyraźnie nasiliło ale miał tez różne inne dziwne objawy, i lekarz mówił, że może dostał tez w głowę, i w tej biednej głowinie coś się dzieje :roll:
  20. Ajula

    CalmAid?

    no więc chyba jednak nie działa :roll: a lęk przed wychodzeniem z domu się powiększa :-( a jak już wyjdzie, to histerycznie dyszy, oczy ma jak po narkotykach, podkulony ogon i tylko kombinuje, jakby tu wrócić do domu skończymy syrop i pójdziemy do weta po poradę, może trzeba bedzie dawać mu cos mocniejszego i ugryzł w nogę starszą panią z mojej rodziny - bo się schyliła po piłeczke - dopadł do niej i capnął, na szczęscie tylko zadrapał :roll:
  21. przypominam biedaka może przyleci jakis anioł i pomoże :cool3:
  22. [quote name='Lu_Gosiak']sorry za offa ale potrzebuje kogoś z Gniezna do sprawdzenia domku, kto jest z dogo z Gniezna??[/quote] popros kogos z Poznania, wrzesni albo Jarocina - to wszystko niedaleko :lol: albo popros sainta
×
×
  • Create New...