-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
wreszcie jakies fotki! Dropek w pościeli - przepiękny :loveu:
-
Malta, szczeniak znaleziony w Poznaniu - wreszcie ma własny dom
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
trzymamy :lol: -
Brańsk-Shiva suczka mix SP. MA JUŻ SWÓJ DOMEK!!
Ajula replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi'] bo Artur zachęcał go do zabawy piłką/którą uwielbiał/,ale nie chce. [/quote] nie wiedziałam, że koziołki grają w piłkę :-o niesamowite! -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
Ajula replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nieźle go te cholery załatwiły :-( biedny piesio, a taki ma miły pyszczek i mądre spojrzenie -
***NEFRONDA - grzywacz czy owczarek - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!
Ajula replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[quote name='maugo']Do głowy juz strzeliło mam od dzisiaj sunię yorka Komę, staruszkę niewidomą i głuchą, miałam ją zawieźć w tę sobotę do Opola, ale los zdecydował inaczej.... Dziewczynki trochę się na mnie wkurzyły, pewnie ze dwa dni będą sie dąsać :evil_lol: ale potem im przejdzie, to dobre psinki[/quote] szybka jestes :evil_lol: pokazesz Komę? szukasz jej domku? może założysz jej wątek? -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Ajula replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
na mieleckim watku są informacje, że schronisko nie ucierpiało mam nadzieje, że Lorus nie umarł ze strachu... :question: -
***NEFRONDA - grzywacz czy owczarek - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!
Ajula replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[quote name='maugo'] na razie nie moge sobie pozwolić na przyjęcie nikogo, bo jeden z moich kotów musi być operowany i będzie wymagał większej uwagi i częstszych wizyt u p. Anety[/quote] czyli trzymamy kciuki za udaną operację a potem się zobaczy :cool3: co Ci strzeli do głowy... -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Ajula replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
o boże współczuje Wam z całego serca :placz: dobrze, że nie ma ofiar -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Ajula replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
a Loruś tak się boi :placz: i wszystkie inne biedaczki też :-( -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Ajula replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
ale w tiwi pokazali pozrywane dachy i rozwalone domy :shake: -
niewiarygodne co się w tych chorych ludzkich mózgach lęgnie :2gunfire:
-
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Ajula replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
usłyszałam w tivi, że trąba powietrzna przeszła przez Mielec :smhair2: Mielczaki nic wam nie jest?? :nerwy: -
Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka
Ajula replied to irysek's topic in Już w nowym domu
[quote name='demi']a czy Wy kochani myślicie, że TOZ ma schronisko czy hotel dla zwierząt? niestety nie... Ja jestem z TOZ we Wrocławiu i co z tego? Jak rąk do pracy społecznej i dawania dt, nie mówiąc o finansach - wszystkiego brakuje :shake: [/quote] wiem wiem Demi :roll: za dużo psów, za mało ludzi i kasy, wszystko rozumiem -
Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka
Ajula replied to irysek's topic in Już w nowym domu
...te pieski nadal w tragicznej sytuacji a nie można zawiadomić TOZ albo jakiejs innej organizacji zwierzęcej? przecież nie można zostawić tych psów w takich warunkach z takimi robakami, te robaki je zjedzą :placz: -
[quote name='bico']a więc nadszedł ten wiekopomny dzień!:razz: Taaak Dropuś, na pewno Ci się to spodoba:diabloti:[/quote] popieram :p nasz Gacunio też przez to przeszedł i jest ok.
-
[quote name='_bubu_']Elu , autsajder pokrył koszt hotelu Negro . [/quote] to się chwali :lol:
-
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Ajula replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
ja się będę starała dorzucać jednorazowo jakimis niewielkimi kwotami chociaż póki co wspieram emocjonalnie -
nie wiadomo, co mu w głowie siedzi i co przeżył, bo jest znajdkiem - wiedzialam tylko, że zanim go wzielismy był na pewno przez 4 miesiace bezdomny, teraz dowiedzialam się, że ten 'kulawy" krążył wczesniej na innej ulicy jakies 2 miesiące - czyli razem wychodzi co najmniej 6 miesięcy na ulicy na pewno musiał uciekać przed ludzmi, bo ludzi się boi, a najbardziej dzieci :roll: wielki strach wywołują u niego samochody - pewnie był potrącony przez samochód, dlatego miał strzaskane biodro u nas jest już 8 miesięcy, od początku się bał, ale nie aż tak bardzo teraz mu się to wyraźnie nasiliło ale miał tez różne inne dziwne objawy, i lekarz mówił, że może dostał tez w głowę, i w tej biednej głowinie coś się dzieje :roll:
-
no więc chyba jednak nie działa :roll: a lęk przed wychodzeniem z domu się powiększa :-( a jak już wyjdzie, to histerycznie dyszy, oczy ma jak po narkotykach, podkulony ogon i tylko kombinuje, jakby tu wrócić do domu skończymy syrop i pójdziemy do weta po poradę, może trzeba bedzie dawać mu cos mocniejszego i ugryzł w nogę starszą panią z mojej rodziny - bo się schyliła po piłeczke - dopadł do niej i capnął, na szczęscie tylko zadrapał :roll:
-
Psiaczek ze źle zrośniętą łapką - DT na cito!
Ajula replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
przypominam biedaka może przyleci jakis anioł i pomoże :cool3: -
Brańsk-Shiva suczka mix SP. MA JUŻ SWÓJ DOMEK!!
Ajula replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']sorry za offa ale potrzebuje kogoś z Gniezna do sprawdzenia domku, kto jest z dogo z Gniezna??[/quote] popros kogos z Poznania, wrzesni albo Jarocina - to wszystko niedaleko :lol: albo popros sainta