Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. blisko mnie :loveu: jesli komuś uda się znaleźć cos wczesniej to byłoby super jesli nie - trudno, poczekamy, a w tym czasie nazbieramy pełen wór pieniędzy :diabloti:
  2. :crazyeye: nie mieli akurat komu dać tylko Klaudii?? tym samym bana dostał Mikuś :placz:
  3. [quote name='PaulinaT']W razie czego mogę jechać jutro lub pojutrze - ale nie sama, z kimś do pomocy, mam kombi. Tyle że to dość wysoka paka...[/quote] o! to jeszcze szybciej, bo mój TZ może dopiero w sobotę
  4. moje drogie i moi drodzy :lol: własnie skończyłam rozmowę telefoniczną z Ninką, która mieszka niedaleko mnie :cool3: i prowadzi DT w pierwszej chwili nie była pewna, czy dałaby sobie radę z rekonwalescentem Gufim, ale po rozmowie doszlysmy do wniosku, że dałaby sobie radę owszem - przy mojej pomocy :diabloti: DT u Ninki jest płatny - Gufi kwalifikuje się w cenie 350 zł za miesiąc (w tym jedzonko) w tej chwili miejsca są zajęte, ale Ninka może nas wpisać w kolejkę, i tak nie mamy jeszcze wystarczająco pieniędzy co o tym myślicie? tu jest wątek DT Ninki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/dt-u-ninki-poznan-138180/#post12654768[/URL] chyba, że w międzyczasie znajdziemy inny DT, to nie ma sprawy
  5. może Tata z czasem da się zmiękczyć, to bardzo miły i gościnny czlowiek :lol: podpisuje się pod opinią Majqi, żeby Gufcia zaszczepić
  6. [quote name='rytka'] Zachciało mi sie eksperymentować i wziełam Gufa do domu/ [/quote] wiedziałam, że nie wytrzymasz :evil_lol: i go weźmiesz do domu hmm... jakby tu Twojego Tatusia przekonać, żeby pozwolił Gufikowi pomieszkać w domu
  7. Tinko kochana, czas mija a Ty siedzisz :placz: taka fajna psinka, a szczescia nie ma
  8. Rytko a jak wygląda ta zmiana na pyszczku? zmniejsza się trochę?
  9. własnie pogadałam z TZ - będzie jechał za tydzień do Sochaczewa, mógłby wtedy zawieźć pieska do samej Warki bezpłatnie - ale to dopiero za tydzień w piątek/sobotę Teraz - może jechać w sobotę rano, tak, żeby na 12-13 wrocić do Poznania (bo pracuje) - do samej Warki za daleko, nie wyrobi się czasowo - my mamy osobowy 4 drzwiowy, ale TZ spróbuje pożyczyć większy samochód z pracy, gdzie jest dużo miejsca z tyłu, i nawet można położyć materac (wozilismy już tym autem nasze psy) - byłoby dobrze, jakby ktoś z nim pojechał do opieki nad Piratem, bo ja nie mogę (tego dnia pracuję) jak Wam to pasuje to byłoby fajnie :lol:
  10. musze pogadać z moim TZ, bo jechać to nie problem, tylko trzeba znaleźć czas
  11. hmm nie lubie marudzić, ale dziewczyny mają rację Pachyder jest strasznie chudy chyba nie cierpi na biegunki?
  12. zalożyłam watek na Domach Tymczasowych [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/poznan-okolice-potrzebny-dt-143026/#post12698640[/URL] rozesłałam zapytania do kilku osób z Poznania i okolic, ale na razie nic
  13. [B]Majqa[/B] Aniele :iloveyou: dziękujemy!
  14. Rytko nasz Gacek tez prawdopodobnie nigdy nie był w domu, myslałam, że będzie obsikiwał mi wszystkie ściany, a on nic! Ani razu! widocznie Gufi i Gacek szlachectwo mają we krwi :evil_lol: szkoda, że do Ciebie z Poznania nie jest bliżej - chętnie odwiedzałabym Gufiego i dotrzymywała mu towarzystwa :loveu:
  15. nie wiedziałam, że tak można :p Pani Prezes, melduję wykonanie zadania!
  16. [quote name='Ukryty Smok']Witajcie, Chętnie przekażę trochę pieniążków na Gufiego. Gdy tylko dostanę numer konta, przekażę 200 zł na Jego potrzeby. Pzdr, Ukryty Smok[/quote] to "trochę" to bardzo duży zastrzyk finansowy :loveu: coraz mniej brakuje :multi:
  17. [quote name='irysek']heheh, chodzilo mi tu akuratnie o wklejenie powera do podpisu. a ty widze nadal go tam nie masz... oj nieladnie! nie chcesz widze, zeby na watku wiecej osob sie pojawilo...[/quote] jestem stara i niedowidze :eviltong: na której stronie jest banerek?
  18. Pachciu śliczny, pozdrawiam Cie z wieczora moje oczy chętnie ujrzałyby twój kochany pysiek :loveu:
  19. [quote name='irysek'] [SIZE=1](ajula wklejaj szybko powera w podpis)[/SIZE][/quote] już już upierdliwcu mały, tylko na której stronie ten baner, bo nie mam czasu kopać, muszę iść zaraz z kudłaczami podlac trawę i drzewka :evil_lol:
  20. [quote name='rytka'] pokrzywione biderko widać najlepiej na str.43/3 zdjecia i troche na 12 [/quote] dzięki, o te mi wlasnie chodziło czyli ślepam :evil_lol: od Gufiego na mnie przelazło, za bardzo tuliłam go do siebie :evil_lol:
  21. [quote name='rytka']kiedy -jak znajdzie sie tymczas pooperacyjny:roll:i zbierzemy kase na operacje. mamy-140zł. [/quote] bez DT z pielęgniarką nie ruszymy do przodu, a kasa się znajdzie, zobaczycie :lol:
  22. Pokerku jesteś wielka :loveu: Ty masz szczęscie do dobrych ludzi
  23. nie mogę znaleźć tych fotek Gufiego, na których widać jego pokrzywione bioderko i łapki albo jestem ślepa, albo ich już nie ma?
  24. [quote name='irysek']tylko popatrz jaka jestem bezczelna hihihi .[/quote] juz dawno to zauwazyłam :evil_lol:
×
×
  • Create New...