-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
blisko mnie :loveu: jesli komuś uda się znaleźć cos wczesniej to byłoby super jesli nie - trudno, poczekamy, a w tym czasie nazbieramy pełen wór pieniędzy :diabloti: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
moje drogie i moi drodzy :lol: własnie skończyłam rozmowę telefoniczną z Ninką, która mieszka niedaleko mnie :cool3: i prowadzi DT w pierwszej chwili nie była pewna, czy dałaby sobie radę z rekonwalescentem Gufim, ale po rozmowie doszlysmy do wniosku, że dałaby sobie radę owszem - przy mojej pomocy :diabloti: DT u Ninki jest płatny - Gufi kwalifikuje się w cenie 350 zł za miesiąc (w tym jedzonko) w tej chwili miejsca są zajęte, ale Ninka może nas wpisać w kolejkę, i tak nie mamy jeszcze wystarczająco pieniędzy co o tym myślicie? tu jest wątek DT Ninki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/dt-u-ninki-poznan-138180/#post12654768[/URL] chyba, że w międzyczasie znajdziemy inny DT, to nie ma sprawy -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
może Tata z czasem da się zmiękczyć, to bardzo miły i gościnny czlowiek :lol: podpisuje się pod opinią Majqi, żeby Gufcia zaszczepić -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka'] Zachciało mi sie eksperymentować i wziełam Gufa do domu/ [/quote] wiedziałam, że nie wytrzymasz :evil_lol: i go weźmiesz do domu hmm... jakby tu Twojego Tatusia przekonać, żeby pozwolił Gufikowi pomieszkać w domu -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Rytko a jak wygląda ta zmiana na pyszczku? zmniejsza się trochę? -
własnie pogadałam z TZ - będzie jechał za tydzień do Sochaczewa, mógłby wtedy zawieźć pieska do samej Warki bezpłatnie - ale to dopiero za tydzień w piątek/sobotę Teraz - może jechać w sobotę rano, tak, żeby na 12-13 wrocić do Poznania (bo pracuje) - do samej Warki za daleko, nie wyrobi się czasowo - my mamy osobowy 4 drzwiowy, ale TZ spróbuje pożyczyć większy samochód z pracy, gdzie jest dużo miejsca z tyłu, i nawet można położyć materac (wozilismy już tym autem nasze psy) - byłoby dobrze, jakby ktoś z nim pojechał do opieki nad Piratem, bo ja nie mogę (tego dnia pracuję) jak Wam to pasuje to byłoby fajnie :lol:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
zalożyłam watek na Domach Tymczasowych [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/poznan-okolice-potrzebny-dt-143026/#post12698640[/URL] rozesłałam zapytania do kilku osób z Poznania i okolic, ale na razie nic -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[B]Majqa[/B] Aniele :iloveyou: dziękujemy! -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Rytko nasz Gacek tez prawdopodobnie nigdy nie był w domu, myslałam, że będzie obsikiwał mi wszystkie ściany, a on nic! Ani razu! widocznie Gufi i Gacek szlachectwo mają we krwi :evil_lol: szkoda, że do Ciebie z Poznania nie jest bliżej - chętnie odwiedzałabym Gufiego i dotrzymywała mu towarzystwa :loveu: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ukryty Smok']Witajcie, Chętnie przekażę trochę pieniążków na Gufiego. Gdy tylko dostanę numer konta, przekażę 200 zł na Jego potrzeby. Pzdr, Ukryty Smok[/quote] to "trochę" to bardzo duży zastrzyk finansowy :loveu: coraz mniej brakuje :multi: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka'] pokrzywione biderko widać najlepiej na str.43/3 zdjecia i troche na 12 [/quote] dzięki, o te mi wlasnie chodziło czyli ślepam :evil_lol: od Gufiego na mnie przelazło, za bardzo tuliłam go do siebie :evil_lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka']kiedy -jak znajdzie sie tymczas pooperacyjny:roll:i zbierzemy kase na operacje. mamy-140zł. [/quote] bez DT z pielęgniarką nie ruszymy do przodu, a kasa się znajdzie, zobaczycie :lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
nie mogę znaleźć tych fotek Gufiego, na których widać jego pokrzywione bioderko i łapki albo jestem ślepa, albo ich już nie ma?