Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Będzie w Czasie Brodnicy;) A u nas dzis leje:mad: Mam juz dośc tej pogody:angryy:[/quote] w Poznaniu tego nie kupię, ale może będzie jakies wydanie internetowe?
  2. wspaniale piesio wygląda mordka mu się śmieje! :lol:
  3. serce pęka jak się na nią patrzy :-( taka malutka i taka przerażona aż chce sie ją wziąść na ręce i przytulić
  4. Powerem nikt sie niestety nie interesuje :placz:
  5. raz jeszcze przypomina sie Tina, która też chce do domu :placz:
  6. wieczorne uściski dla Mikusia pewnie już spi pod kocykiem :lol:
  7. jak przybył do nas Gacek (widzący), to po pierwszych kilku dniach kiedy bał się nawet oddychać, nabrał manii darcia pościeli, ciuchów, wszystkiego, co mu w pyszczek wpadło :mad: nie wiem zupełnie dlaczego sobie pościel i ciuchy upodobał, ale wręcz polował na wszystko, co było z materiału (nawet koszule mojego TZ wiszące na suszarce), trzymał łapkami, a ząbkami darł z tego takie pasy :-o na szczęście po jakis 2 miesiącach mu przeszło do dziś nie wiem, o co mu chodziło :???:
  8. Karmelek słodziak wygląda przy Lunie jak karzełek :evil_lol:
  9. zabieram malutką na spacerek wieczorową porą :painting:
  10. pięknie :loveu: wspaniale, że tak szybko znalazł dom - wszystkiego najlepszego Parysie w nowym życiu!! fajnie wygląda taki ogolony z tą lwią grzywą :evil_lol:
  11. przypominamy Gufika, który już pojutrze odbędzie wycieczkę do Poznania ciekawe, czy mu się spodoba :evil_lol:
  12. przez 3 dni nie mogłam się dostać na dogo :angryy: mam nadzieję, że Szafir się dobrze czuje
  13. [quote name='muzzy'] Także niby jakieś takie małe łaciate ogoniaste (mówię już o Dropku, nie o Bico :D), a tyle fajnego może wnieść w życie. Koniec refleksji :)[/quote] ładnie to napisałes Muzzy :lol: moje psy też zmieniły nasze życie - na bardziej zapiaszczone, zasierścione i zabłocone (jak w ulewie trzeba spacer odbywać), ale życie bez nich - to nie życie :evil_lol:
  14. nie udalo się nam ze stonką wypić piwka w Jarocinie (za zdrowie Jurysia oczywiscie) ;) ale widzę, że i bez naszego piwka Juryś ma się dobrze :loveu:
  15. nie mozna się zalogować, a jak się uda to i tak nie działa :angryy: Mikusia pozdrawiam gorąco :loveu:
  16. biedna mała jakie to musi być dla niej straszne :-(
  17. [quote name='Poker']nie :shake::placz: chyba,że chcecie stracić DT:-([/quote] kto by chciał stracic taki DT? Dunia znajdzie dobry dom, a Poker zaopiekuje się innym biedactwem :cool3:
  18. niesamowicie śliczny pączuś! :loveu:
  19. rytko podaj mi swój numer telefonu, bo od dwóch dni mam problemy z logowaniem się na dogo, jak tak dalej będzie to bedziemy miały utrudniony kontakt :roll:
  20. [quote name='Moria']..piękna kulę smakulę, z ktorą Kamyk nie za bardzo wie co ma robic ale ma zajecie i za gryzaki. [/quote] ale chociaż robi z nią cokolowiek, czy tez wcale nie zwraca na nią uwagi? jak Kamyk, to moze jakis inny piesek się nią pobawi :lol:
  21. [quote name='rytka'] nie mam teraz aparatu moze Ajula mu pstryknie fotke:razz:po niedzieli.[/quote] zrzuciłam ostatnio aparat na podłogę i nie wiem, czy się uda zrobić zdjęcia, bo aparat teraz miewa humory - raz działa, raz nie :placz:
×
×
  • Create New...