[quote name='halcia'] Za to Kiero mało nie spadł ze stołka jak powiedziałam,zeby intensywnie mysleli,bo Lori pierwszy w kolejce.[/quote]
lepiej niech Kiero ze stołka nie spada, bo jeszcze się potłucze, a ja tego Waszego Kiero lubię :evil_lol:
za Lorcia trzymam kciuki!!