Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. Poker dobrze że zaglądasz :lol: Gufik ma na razie małe grono wielbicieli, ale fanklub z czasem się na pewno powiększy :loveu:
  2. niesamowicie szybko supergoga jestes wielka :loveu: ps. mój TZ dzis wypatrzył pod Poznaniem pięknego dużego psa - cos jakby wyrosnięty golden, prawie biały :roll: uciekał i się chował po krzakach, wyglądało, jakby się bał człowieka
  3. na razie mało :roll: ach, żeby ktoś jeszcze tym psiakiem się zainteresował np. Ukryty Smok :loveu: on ma wielkie serce dla takich połamańców
  4. po badaniach będziemy wiedziec więcej o jego stanie zdrowia i wtedy spróbujemy zaprosić więcej dogomaniaczek :cool3:
  5. jak się Wam udało tak szybko znaleźć dom? :lol:
  6. [quote name='szakir'] Wczoraj wieczorem nie mogłam wejść na forum. To pewnie wina komputera. [/quote] to nie wina Pani komputera, tylko serwera forum dogomania :mad:
  7. kochany piesku, jak się czujesz? co u Ciebie?
  8. [quote name='stonka1125']ajula daj znac to sie spotkamy:lol: tel na pw ci mogę dać[/quote] super, napijemy się piwka :popcorn:
  9. Gufika podrzucimy! nadal potrzeba sponsorów :cool3: :Dog_run:
  10. [quote name='GochaT'] jarocin pozdrawia[/quote] Poznań też pozdrawia :lol: a w Jarocinie będę w sobotę na festiwalu! :ylsuper::sweetCyb:
  11. [quote name='fizia'] Jaki On słodki - jak takie cielątko łaciate:loveu: I jeszcze ten jęzorek :)[/quote] prawda! :iloveyou:
  12. ok, to ja też się ciesze się! :sweetCyb::sweetCyb: ciekawe, czy Maugo się cieszy :cool3:
  13. piesek odżył w mgnieniu oka dzięki jamorze! :lol:
  14. ale fajnie, że ma taką opiekę! co za kochana sunieczka :loveu: i taka skarbusia musiała żyć w takich koszmarnych warunkach - zabić tego dziada, który jej to zrobił bym chciała :mad:
  15. z czego Charly się tak cieszysz? że ja tu wchodzę..?? :evil_lol:
  16. [quote name='Charly']możesz mi przesłać na maila to ja wtedy wkleję. ale chyba nikt tutaj nie zachodzi oprócz mnie i Ciebie:lol:;)[/quote] ja! ja! tu wchodzę (ale nie zawsze sie odzywam)
  17. [quote name='halcia'] Za to Kiero mało nie spadł ze stołka jak powiedziałam,zeby intensywnie mysleli,bo Lori pierwszy w kolejce.[/quote] lepiej niech Kiero ze stołka nie spada, bo jeszcze się potłucze, a ja tego Waszego Kiero lubię :evil_lol: za Lorcia trzymam kciuki!!
  18. cooo?! :crazyeye: uwierzę, czemu nie, nie wątpię, że mógł się komus spodobać :loveu: ale komu i co i jak?
  19. może jakas inna dogomaniaczka będzie mogła przyjechać do schroniska i pomóc, żebysmy przez pomyłke innego psiaka nie wzięli :evil_lol:
×
×
  • Create New...