-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja'] sporadycznie na coś wpada, tak jakby badał przestrzeń innymi zmysłami.[/quote] to jest niesamowite i godne podziwu widziałam to samo w przypadku niewidomego Gufiego, byłam z nim w zupelnie obcym miejscu, prowadziłam go po terenie, na ktorym stały auta, namioty, stoły, ławy - a on szedł przede mną i omijał wszystko, aż zwątpilam, czy naprawdę jest niewidomy :-o -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
TAK! jest bardzo piękny ciągle wszystkim o tym mówię :cool3: delikatne ciałko, czekoladowa błyszcząca sierść i jasnobrązowy nosek a na lapkach skarpetki takie w kropki :loveu: i jak się go bierze na kolana, to tak mości się i przytula, i wtyka łepek w dłonie :lol: -
[quote name='Leyla']Jamor przyjmie Pirata!!! tylko ja nie mogę w pi ątek, ale sobotę i niedzielę. Kto by mógł mi go dowiezc do połowy drogi???[/quote] już raz mówiłam, że w sobotę chce jechać mój TZ, nawet podawałam na pw jego telefon i ktos miał do niego dzwonić, żeby się umawiać, no ale nikt nie zadzwonił
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka'] bella to tylko w książeczce:evil_lol: [/quote] Twój Tato mówił na nią Bella i ma rację - taka ślicznotka nie może miec na imię inaczej, niż BELLA :mad: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
jemu będzie potrzebny taki psiak do towarzystwa jak bella, widać, że jest do niej bardzo przywiązany Mamci Twojej mi szkoda, mam nadzieję, że to nic poważnego -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka'] a moze wie ktosik doswiadczony,czy to łapczywe żarcie to bo nie widzi czy dlatego,ze głodzony byl kiedyś? [/quote] Gacek też był zagłodzony jak go wzięlismy i jadł (nie gryzł tylko połykał wszystko w całosci) tak samo jak Gufi z czasem się nauczył jeść wolniej i brać delikatnie jedzenie z ręki -
Irysku zmiłuj się, bo mój Gufi będzie wieki czekał na swoją operację (zależy ona od tego, kiedy będzie mógł iśc do Ninki, a kolejka długa...)
-
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Ajula replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Maugo jak się macie? -
mój TZ mówi, że skoro jestescie zadowolone, że kasa na transporcie zaoszczędzona, to dajcie dwa psiaki - jeszcze taniej Wam wyjdzie :evil_lol:
-
[quote name='MagdaH'], kasy mnóstwo to kosztuje, a alergia jak se była tak se jest[/quote] ja mam taką panienkę, która tylko po RC Sensitivity dobrze się czuła, po wszystkim innym były krwawe rzygi, teraz je cos innego i jest ok, ale o tym opowiem Ci jutro na pw, ok? żeby tu nie zaśmiecać ;)
-
[quote name='irysek']oj ajula nie przesadzaj, az taka zla to nie jestem, .[/quote] nic nie mówię, że jestes zła mniemam wręcz, że super laseczka jesteś :lol:
-
[quote name='irysek'] szkoda, ze nie mam adresu twego to bym cos tzowi w podziece poslala ;) fajnego. [/quote] znając Ciebie spodziewam się jakiegoś szczekającego kudłacza :evil_lol: [SIZE=1]adres mogę podać[/SIZE] ;)
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Majqa jestes Tytanem Pracy przydzielimy Ci order :buzi: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ninka'] Boje sie tylko, ze sie zakocham:-([/quote] tego się nie bój! z tego się ciesz - bo kochać Gufiego to przyjemność :evil_lol: tak się w nim zakochałam, że ze skóry wyłażę, żeby go do Poznania ściągnąć :diabloti: -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']znaczy to ,że Juryś w dzieciństwie bawił się zabawkami, miał dom i ktoś się o niego troszczył...[/quote] jezuu napewno masz rację :placz: jakie to smutne i jakie WSPANIALE że może dzięki Wam cieszyć się życiem na nowo i robic tak banalną psią rzecz, jak zajmowanie się zabawką -
to mój najmilejszy jest wspaniały z Sochaczewa wiózł już półdzikiego znajdę, który jest teraz naszym ukochanym Gacusiem :loveu:
-
[quote name='Ninka']Ajula, jestes niepoprawna...:evil_lol:[/quote] aaa tak się jakos czasami składa... :evil_lol:
-
mój TZ jedzie do Sochaczewa w piątek 07.08. a będzie wracał do Poznania 09.08. :lol: jeszcze o tym nie wie, że zabierze psiaka, ale się napewno ucieszy :diabloti:
-
boskie :loveu: najlepszy sposób na poprawienie humoru to wizyta na watku Dropka :evil_lol:
-
jak się wstrzymacie do 09.sierpnia to będziecie miec transport za darmo :cool3:
-
musiałabym się przekopać przez wątek, może mi ktoś odpowie: czy Oren ma jechać z Sochaczewa do Poznania? za prawie 3 stówy? dobrze to zrozumiałam? :hmmmm:
-
Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka
Ajula replied to irysek's topic in Już w nowym domu
[quote name='irysek']rozumiem, ze moge rozgladac sie za kolejna bieda na dt do ciebie asiu ;) (oczywiscie po urlopie). hihi[/quote] Irysek nie znosi pustki w przyrodzie :evil_lol: -
*FPR-ZwP* - Łódź,Ariel - obraz psiego nieszczęscia,ma DOM!!!
Ajula replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']....ponad tysiąc wejść i nic:placz: masakra[/quote] faktycznie masakra niepojęte :placz: