Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='ronja'] sporadycznie na coś wpada, tak jakby badał przestrzeń innymi zmysłami.[/quote] to jest niesamowite i godne podziwu widziałam to samo w przypadku niewidomego Gufiego, byłam z nim w zupelnie obcym miejscu, prowadziłam go po terenie, na ktorym stały auta, namioty, stoły, ławy - a on szedł przede mną i omijał wszystko, aż zwątpilam, czy naprawdę jest niewidomy :-o
  2. TAK! jest bardzo piękny ciągle wszystkim o tym mówię :cool3: delikatne ciałko, czekoladowa błyszcząca sierść i jasnobrązowy nosek a na lapkach skarpetki takie w kropki :loveu: i jak się go bierze na kolana, to tak mości się i przytula, i wtyka łepek w dłonie :lol:
  3. [quote name='Leyla']Jamor przyjmie Pirata!!! tylko ja nie mogę w pi ątek, ale sobotę i niedzielę. Kto by mógł mi go dowiezc do połowy drogi???[/quote] już raz mówiłam, że w sobotę chce jechać mój TZ, nawet podawałam na pw jego telefon i ktos miał do niego dzwonić, żeby się umawiać, no ale nikt nie zadzwonił
  4. [quote name='rytka'] bella to tylko w książeczce:evil_lol: [/quote] Twój Tato mówił na nią Bella i ma rację - taka ślicznotka nie może miec na imię inaczej, niż BELLA :mad:
  5. jemu będzie potrzebny taki psiak do towarzystwa jak bella, widać, że jest do niej bardzo przywiązany Mamci Twojej mi szkoda, mam nadzieję, że to nic poważnego
  6. [quote name='rytka'] a moze wie ktosik doswiadczony,czy to łapczywe żarcie to bo nie widzi czy dlatego,ze głodzony byl kiedyś? [/quote] Gacek też był zagłodzony jak go wzięlismy i jadł (nie gryzł tylko połykał wszystko w całosci) tak samo jak Gufi z czasem się nauczył jeść wolniej i brać delikatnie jedzenie z ręki
  7. tak samo powiedział nasz wet, jak robilismy badanie tarczycy naszemu Gackowi
  8. Irysku zmiłuj się, bo mój Gufi będzie wieki czekał na swoją operację (zależy ona od tego, kiedy będzie mógł iśc do Ninki, a kolejka długa...)
  9. mój TZ mówi, że skoro jestescie zadowolone, że kasa na transporcie zaoszczędzona, to dajcie dwa psiaki - jeszcze taniej Wam wyjdzie :evil_lol:
  10. [quote name='MagdaH'], kasy mnóstwo to kosztuje, a alergia jak se była tak se jest[/quote] ja mam taką panienkę, która tylko po RC Sensitivity dobrze się czuła, po wszystkim innym były krwawe rzygi, teraz je cos innego i jest ok, ale o tym opowiem Ci jutro na pw, ok? żeby tu nie zaśmiecać ;)
  11. [quote name='irysek']oj ajula nie przesadzaj, az taka zla to nie jestem, .[/quote] nic nie mówię, że jestes zła mniemam wręcz, że super laseczka jesteś :lol:
  12. [quote name='irysek'] szkoda, ze nie mam adresu twego to bym cos tzowi w podziece poslala ;) fajnego. [/quote] znając Ciebie spodziewam się jakiegoś szczekającego kudłacza :evil_lol: [SIZE=1]adres mogę podać[/SIZE] ;)
  13. Majqa jestes Tytanem Pracy przydzielimy Ci order :buzi:
  14. [quote name='Ninka'] Boje sie tylko, ze sie zakocham:-([/quote] tego się nie bój! z tego się ciesz - bo kochać Gufiego to przyjemność :evil_lol: tak się w nim zakochałam, że ze skóry wyłażę, żeby go do Poznania ściągnąć :diabloti:
  15. [quote name='ronja']znaczy to ,że Juryś w dzieciństwie bawił się zabawkami, miał dom i ktoś się o niego troszczył...[/quote] jezuu napewno masz rację :placz: jakie to smutne i jakie WSPANIALE że może dzięki Wam cieszyć się życiem na nowo i robic tak banalną psią rzecz, jak zajmowanie się zabawką
  16. to mój najmilejszy jest wspaniały z Sochaczewa wiózł już półdzikiego znajdę, który jest teraz naszym ukochanym Gacusiem :loveu:
  17. [quote name='Ninka']Ajula, jestes niepoprawna...:evil_lol:[/quote] aaa tak się jakos czasami składa... :evil_lol:
  18. mój TZ jedzie do Sochaczewa w piątek 07.08. a będzie wracał do Poznania 09.08. :lol: jeszcze o tym nie wie, że zabierze psiaka, ale się napewno ucieszy :diabloti:
  19. boskie :loveu: najlepszy sposób na poprawienie humoru to wizyta na watku Dropka :evil_lol:
  20. jak się wstrzymacie do 09.sierpnia to będziecie miec transport za darmo :cool3:
  21. musiałabym się przekopać przez wątek, może mi ktoś odpowie: czy Oren ma jechać z Sochaczewa do Poznania? za prawie 3 stówy? dobrze to zrozumiałam? :hmmmm:
  22. [quote name='irysek']rozumiem, ze moge rozgladac sie za kolejna bieda na dt do ciebie asiu ;) (oczywiscie po urlopie). hihi[/quote] Irysek nie znosi pustki w przyrodzie :evil_lol:
  23. [quote name='Ania+Milva i Ulver']....ponad tysiąc wejść i nic:placz: masakra[/quote] faktycznie masakra niepojęte :placz:
×
×
  • Create New...