[quote name='xmartix']o której Ajula się jutro spotykamy?[/quote]
byłam w pracy, dopiero wróciłam do domu
myslę, że przyjedziemy na 12
z Poznania planujemy wyjechać o 8.30, do Wroclawia jedzie się 3 godz, ale doliczam pół godziny
poza tym z Poznania będziemy wieźli swinkę morską do adopcji i ślimaki, zanim podjedziemy do schroniska musimy się najpierw pozbyć tego ładunku :evil_lol:
[B]xmartix[/B] - Ty będziesz w schronisku?