Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. Dzięki Dareczku za wieści od Saby cieszę się, że psinka jest tam szczęsliwa :multi:
  2. [quote name='GoskaGoska']nie wiem, moze podjadę czyli gdzies o 11,30 będziecie jak cos to podam swoj nr 0504-473-955[/quote] raczej na 12
  3. [quote name='xmartix']o której Ajula się jutro spotykamy?[/quote] byłam w pracy, dopiero wróciłam do domu myslę, że przyjedziemy na 12 z Poznania planujemy wyjechać o 8.30, do Wroclawia jedzie się 3 godz, ale doliczam pół godziny poza tym z Poznania będziemy wieźli swinkę morską do adopcji i ślimaki, zanim podjedziemy do schroniska musimy się najpierw pozbyć tego ładunku :evil_lol: [B]xmartix[/B] - Ty będziesz w schronisku?
  4. jaki minął dzionek? :cool3:
  5. Misio będzie jego przyjacielem mam nadzieję, że kiedyś wypatroszy tego misia, tak jak robią to wszystkie psy ;)
  6. ale się wzruszyłam :bigcry: ten misio rozwalił mnie kompletnie dla takich chwil warto żyć wierzę, że Pirat także zrozumie, że warto żyć i teraz już będzie tylko lepiej
  7. zdjecia jak zwykle u Jamora fantastyczne :lol: pies wygląda wspaniale szkoda, że się spóźniłam na wybieranie imienia, bo można było skrócić Baran na ARAN i byłoby fajnie :cool3:
  8. :evil_lol: :evil_lol: na ten wątek wchodzić to sama przyjemność a fotki są super
  9. Piracik zmienił brykę, teraz jedzie z Laylą :lol:
  10. Rytko, może mu trzeba namordnik zakładać, jak wchodzi do domu? w trosce o palce mamy
  11. [quote name='pokladziu'].Ja podpłakuję że życie jest porąbane. Mąż optymista czeka na sunię. [/quote] trzymajmy się opcji prezentowanej przez Twojego męża - bądźmy optymistami :lol:
  12. Pirat jest już koło Łodzi leży cichutko na materacu, jakby go nie było
  13. [quote name='Basia i Barni']taaa z wiadomości na Tv dog shop - psie zakupy :evil_lol:[/quote] dobre dobre :evil_lol:
  14. biedulka :-( najważniejsze, że już wycięte teraz tylko trzeba ściskac kciuki, żeby to nie było jakies paskudztwo
  15. prawdę mówiąc to obyłoby się bez ogródka, ale za to mój Gacuś jest nie do przejścia :-(
  16. inteligentny stworek może i udaje, ale dlatego, że jemu ludzie potrzebni biedny maluszek kochany czemu, ach czemu nie mam domu z ogrodem! :placz:
  17. bardzo dziękujemy :multi:
  18. [quote name='maugo']. Ja fatalnie znosze te wściekłe upały. [/quote] ja tez nie cierpię upałów, nigdy nie lubiłam ja lubię pogodę kurteczkową i polarkową :lol:
  19. [quote name='irysek']jest wiecej, ale sie nie ujawniaja. ajulo droga, a w jakiej ty sprawie zajezdzasz do wroclawia na dniach? po pycha warzywka do darklord ;) ?[/quote] jedziemy w niedzielę po psiaka z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/psiaczek-ze-zle-zrosnieta-lapka-dt-na-cito-133011/[/URL] chcesz Irysku umówić się na kawkę? :lol: A może mogłabys przetrzymać do wtorku świnkę morską?
  20. to ja póki co pozdrawiam Gufika, Bellę, Rytkę i jej rodzinę :lol:
  21. wierzę, że będzie dobrze, a domek rzeczywiście wspaniały :loveu: gdyby takich więcej było :loveu:
  22. [quote name='irysek'] szkoda, ze ten transport dopiero 9 sierpnia. czas sie dluzy niesamowicie...[/quote] może ktos się trafi wcześniej, robiłyscie ogłoszenie na transportowym?
×
×
  • Create New...