-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
boże i tak od rana mam ciągle mokre oczy, a teraz jeszcze na tą historię trafiłam :-( trzymam kciuki za pieseczka
-
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Ajula replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
...i pozdrawiamy nieustannie :lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Basiu aktualizacja jest w pierwszym poście - Gufi był na badaniach w Poznaniu u weta ortopedy - zalecana operacja stawu biodrowego - oczy - nie reagują na żadne bodźce - prawdopodobnie zaćma wrodzona - merytorycznie pod opiekę weźmie Fundacja Niechciane i Zapomniane - żeby łatwiej było zbierać pieniądze - faktycznie Gufi zostaje nadal u Rytki - potrzebne pieniądze na operację - potrzebny DT na czas po operacji - potrzebne ogłoszenia, że Gufi szuka domu stałego -
Psiaczek ze źle zrośniętą łapką - DT na cito!
Ajula replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
jeszcze 5 dni :cool3: -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
BOSKIE fotki :loveu: Juryś cudowny, aż się płakać chce z radości i pomysleć, że one wszystkie mają w sobie taki potencjał, taką radość życia a musza siedzieć za kratami, bo głupi ludzie ich nie chcą :angryy: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
majqa, nie martw się, poczekamy cierpliwie, i tak nie wiem, czym Ty się ładujesz :evil_lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
ja witam Cię z otwartymi ramionami :loveu: mam nadzieję, że inne wielbicielki Gufiego też Gufi nie ma dużego fanklubu, ale wierzę, że uda nam się zrobić dla niego coś dobrego aktualności są w pierwszym poście -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
myslę intensywnie, jak i gdzie znaleźć miejsce dla Gufika po operacji i nie znam nikogo kto mógłby pomóc :placz: nawet eksmitowałabym moje psy na jakiś czas, ale na tak długo nie ma możliwości :roll: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
togaa myslę tak jak Ty mój TZ mówi, że to ona uratowała Gufiego, i teraz trzeba uratować ją :-( ale najpierw musimy pomóc Gufiemu -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka'] podnosze wzrok a Gufa nie widać:-ozapomniałam sie,ze on nie widzi:oops:stal na rozstaju polnych dróg zagubiony taki....[/quote] żal serce ściska jak się to czyta :-( biedak kochany, szczęscie, że go zabrałaś -
[quote name='muzzy']Hau! Pamiętacie, jak pan mówił, że już go niczym nie jestem w stanie zaskoczyć? Mylił się :evil_lol: Dzisiaj go zaskoczyłem, i to dwa razy :) Bo wziął mnie i zostawił w domu przy niedzieli i pojechał sobie do goldenów. A przecież mógł mnie wziąć ze sobą. Ale coś tam gada, że Lili pachnąca jest i że z Redem byśmy nie wypracowali kompromisu w tej kwestii... A co mi tam Red, raz dwa bym mu dał radę :diabloti: (Agamblu, nie unoś się, tak mi się jakoś na żarty zebrało :D). No i jak pan wrócił, to stwierdził - oprócz standardowego bałaganu płytowo-cukierniczkowego, choć tym razem już cukier rozsypałem po całym dywanie - dwie rzeczy, które go zdziwiły. Po pierwsze w kuchni w chlebaku było parę kromek chleba w torebce foliowej. Było. I nie ma. Nie powiem gdzie są ani co z nimi zrobiłem :evil_lol: Może pan kiedyś je znajdzie w najmniej spodziewanym miejscu i czasie :) A może je zjadłem... :) Choć nigdy mi chleb nie podchodził. I jeszcze druga rzecz. Pan miał DWA takie plastikowe kubeczki. Jeden w kuchni i drugi w łazience. Dzisiaj pod pana nieobecność sprawiłem, że jeden taki kubeczek znalazł się na dywanie w dużym pokoju. Tylko że... i ten w łazience, i ten w kuchni są na swoich miejscach! No Copperfield ze mnie normalnie! Albo Dropperfield! Pan póki co usiłuje podnieść szczękę z podłogi, bo mu z hukiem opadła jak zobaczył te dzisiejsze cuda :D[/quote] czyli co? w sumie są 3 kubeczki? :hmmmm:
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
kolejny miesiąc minął w nowym domu, chyba już Sabinka za Dark i Norą nie tęskni? -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
ciekawe czy Gufi był dzis grzeczny..? :cool3: -
CARMEN-mix owczarek belgijski. Już we własnym, fantastycznym domku.
Ajula replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
miała szczęscie malutka :lol: gratuluje Carmen wspaniałego domu a Panu gratuluję takiej ślicznotki :loveu: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
kochanego Gufika podrzucę :bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw: