Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. galeria pięknych psów - ależ wspaniałe okazy :loveu:
  2. zaczął się nowy dzionek Lori na spacerek :painting:
  3. [quote name='marlenka']Jak to uwiązana przy budzie???? [/quote] była uwiązana przy budzie - tam, skąd ją zabrano
  4. o matko, biedak kochany :-( najlepiej by było, żeby ktoś go już zechciał ma tyle ogłoszeń, a pewnie nikt nie dzwoni? nawet cegiełki się nie sprzedają :placz:
  5. mam nadzieję, że pierwsza noc minela dobrze i Bryś spał spokojnie
  6. może jakis czlowiek/dzieciak w jego domu mial na imię Hugo :roll: pięknosci pies Brązowa, widze, że masz nową pomocnicę :lol:
  7. dam Ci Gufiku buziaka na dobranoc i uciekam spać (bo męczący, aczkolwiek owocny) mialam dziś dzień a ty jeszcze poszukaj domku :Dog_run:
  8. Gufi zapomniany, nikt go nie odwiedza :mad:
  9. ciesze się, że Karmelek zdrowszy :lol:
  10. hej chłopaku, dawno nikt Cie nie odwiedzał co tam u Ciebie?
  11. dawno juz nie odwiedzałam Karmelka mama Ancia też nic nie pisze :placz: jak się maluch czuje?
  12. kto kto się dołoży do skarbonki Gufika? :helo:
  13. [quote name='nata od jadzi']jak nikt nie licytuje to ja zaczynam[/quote] oby to był dobry początek, bo jakos narazie chętnych brak :placz:
  14. podróż minęła bardzo dobrze, Szafir już w domu :lol: początkowo był bardzo podekscytowany, kręcił się, próbował przejść na przednie siedzenie, sapał i nie żałował nam swojej śliny, która pryskała na wszystkie strony :evil_lol: właził Pani Małgosi na kolanka i ciągle dawał jej buzi, łącznie z całkowitym umyciem jej twarzy (dobrze, że przezorna Małgosia zdjęła okulary):evil_lol: potem sie ułożył i spał ten pies kocha cały świat, kiedy go zostawiliśmy (ja i TZ) i szlismy do samochodu, piszczał i chciał biec za nami, ale tylko chwilę - uznał może, że my też już nalezymy do jego rodziny cudowny pies, będzie pani Małgosia miała z niego pociechę
  15. z których łapek? przednich, czy tylnych? może trzeba mu czyms zasypać, nie leciała mu krew?
  16. jak dobrze, że on ma tego misia, ma się w co wtulić Jamor jesteś wspaniałym człowiekim
  17. [quote name='Monday'] Czy on ma wady ????????[/quote] on nie ma wad, jest śliczny i kochany to LUDZIE mają wady :angryy: a największą wadą większości ludzi jest brak serca i egoizm
  18. nie martwcie się o transport, najpierw wybierzcie sprawdzony dom potem umiescicie ogłoszenie na watku transportowym i może się okazać, że transport znajdzie się szybko - jak nie bezposredni, to łączony może bezpłatny, a może trzeba się będzie zrzucić a może domek sam się zamartwi o transport, albo się dorzuci, jak będzie płatny
  19. [quote name='akucha'] Brązowa, trzeba zielonego tekstu. .[/quote] dziewczyny co to jest ten tajemniczy zielony tekst?
  20. [quote name='GoskaGoska']ojoj przepraszam, ale ja akurat ślimakow nie cierpię:shake: wręcz ma fobię proszę więc jak coś to już bez pełzaków bądzcie w schronie[/quote] bez obaw, wczesniej zostaną przekazane w dobre ręce poza tym ze względu na psiaka innych stworzeń w aucie nie będzie, żeby się nie stresował
×
×
  • Create New...