Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. jaki on jest ŚLICZNY :iloveyou: kochany słodki Gufi, domki powinny się bić o niego Rytko jestem Ci taka wdzięczna, że go wzięłas do domu
  2. trzymam kciuki, żeby się udało
  3. [quote name='togaa']Co do drugiego psa (...) Same musimy pomyśleć, jakby mu wcześniej pomoc... Nie można juz tego zwalać na [B]rytkę.[/B] Ma dość na głowie własnych problemów.[/quote] też tak uważam Rytka ma dużo własnych spraw na głowie + plus swoje zwierzaki + Gufi Rytka i tak sobie świetnie daje radę, podziwiam ją :loveu:
  4. [quote name='togaa'] Myślę,że należałoby tez pomóc[B] rytce[/B] w utrzymaniu Gufika.[/quote] jestem za jak najbardziej
  5. [quote name='Ulka18'] Kastracja to dobra rzecz :p[/quote] też tak uważam :lol:
  6. [quote name='dobermanica1987'] smutna wiadomosc jest taka ze Kora boi sie kazdego gwaltownego ruchu:shake:wg mnie byla bita :angryy::angryy::angryy:[/quote] krew mnie zalewa na samą mysl o tym! :angryy::angryy: taka piękna kochana sunia, wierzę, że znajdzie swoich ludzi szczęscie, że się nią opiekujecie
  7. jak się buntuje, to znaczy, że zaczyna mieć własne zdanie to dobrze :lol:
  8. mam nadzieję, że dobrze Mikus się czuje pozdrawiam Klaudię z rodzinką i zwierzyńcem tęsknimy za Wami :placz:
  9. co za los :-( jak każdy pies wiernie służył ludziom, a skończy sam za kratami za niewinność... :-(
  10. tą przesliczną panienkę trzeba pokazać hop pięknoto doo góry :multi:
  11. [quote name='anciaahk'] Tak się tylko zastanawiam, że nie jest to chyba typ psa jednego właściciela. Przez swoje przyjazne nastawienie kocha wszystkich, nawet listonosza. .[/quote] ciesz się kochana, że nie jest psem jednego własciciela i kocha wszystkich - bo u mnie jest odwrotnie, szczególnie Gacek jest psem jednego własciciela, a raczej włascicielki - to znaczy mnie :roll: niby fajnie, ale tylko w teorii :roll: ps. dziękuję, że zajrzalas na wątek Gufiego :lol:
  12. [quote name='majqa']W Fizjo-wecie rehabilitowała psy słownie jedna pani rehabilitantka. W tej chwili wiem na bieżąco, że nie ma tam już rehabilitacji (info, o ile pamiętam, z wątku Itka). Być może to się zmieni.[/quote] a może rehabilitacja nie będzie aż tak bardzo potrzebna i sama operacja + ćwiczenia w domu wystarczą...? mój Gacek po operacji stawu nie miał żadnej rehabilitacji - wet powiedział, jak ćwiczyć nogę w domu, ale nawet to się nie udało :roll: Gacek byłdopiero kilka dni u nas i był jeszcze na pół dziki i nie był taki słodki jak Jantarek - warczał i gryzł, jak mu się tą nogę dotykało - mimo to w momencie kiedy przestało go boleć i zaczął stawać na tej nodze (miesiąc po operacji) -noga sama się zrehabilitowała - najpierw była bardzo chuda, praktycznie bez mięsni, po kilku miesiącach używania nogi mięsnie przyrosły, wzmocniły się i teraz nie widać różnicy między nogą zdrową a operowaną
  13. [quote name='rytka'] Ajula,Majqa ponton sie sprawdził,jaka wojna wszystkie chcą tam spac,[/quote] bo to biedne dzieci wojny, cieszą sie ze wszystkiego co dostaną nie to, co te rozpieszczone sierściuchy Majqi :evil_lol:
  14. [quote name='anciaahk']Podniosę;).[/quote] cześć Ancia :hand: fajnie, że wpadłas, podoba Ci sie nasz Gufi? :razz:
  15. [quote name='Poker'] Dunia urodziła się trzeci raz :multi::multi::multi:, wynik badania histopatologicznego jest dobry [/quote] inaczej być nie mogło!! :multi:
  16. może cos tam mu na żołądku stanęło i pawika sobie chce puścić ;)
  17. SARA Ty to wiesz, jak czlowieka do płaczu doprowadzić :placz:
  18. maluszek jeszcze z niego a taki bidulek :-(
  19. oj Powerku, należą mi się warczki od ciebie :oops: dawno nie zaglądałam ale pamiętam o Tobie i trzymam kciuki!
  20. [quote name='majqa']Co do wyników badania krwi - nic złego w nich nie wyszło. [/quote] Majqa, gdzie to jest napisane? bo nie widzę, a też mnie interesowało
  21. [quote name='Ukryty Smok'] na pyszczku pojawia się nieśmiały uśmiech... Chciałabym, aby zagościł on tam na stałe, jednak czy się uda??? [/quote] uda się! nawet jak nie będzie do końca zdrowy to i tak wroci mu radość życia! psy są mocniejsze niż ludzie, widać to na wielu watkach - niewidome, po amputacjach, z połamanymi kręgosłupami - a wystarczy, że mają swoich ludzi i zapominają o swoim kalectwie i chorobach - żyją jak wszystkie inne zdrowe psy! to są niezwykłe stworzenia, ludzie się załamują podczas chorób, one - jesli tylko czują miłość czlowieka - nie załamują się nigdy! do pięt (a raczej wilczych pazurów) im nie dorastamy.......
×
×
  • Create New...