-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
jaki on jest ŚLICZNY :iloveyou: kochany słodki Gufi, domki powinny się bić o niego Rytko jestem Ci taka wdzięczna, że go wzięłas do domu -
trzymam kciuki, żeby się udało
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']Co do drugiego psa (...) Same musimy pomyśleć, jakby mu wcześniej pomoc... Nie można juz tego zwalać na [B]rytkę.[/B] Ma dość na głowie własnych problemów.[/quote] też tak uważam Rytka ma dużo własnych spraw na głowie + plus swoje zwierzaki + Gufi Rytka i tak sobie świetnie daje radę, podziwiam ją :loveu: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa'] Myślę,że należałoby tez pomóc[B] rytce[/B] w utrzymaniu Gufika.[/quote] jestem za jak najbardziej -
[quote name='Ulka18'] Kastracja to dobra rzecz :p[/quote] też tak uważam :lol:
-
NIKT MI NIE POMÓGŁ!!!! stary Misiu juz zagryziony!!!!
Ajula replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przypomnę pieska -
ze słomy na salony- czyli kariera rodem z samoobrony. Suka merle
Ajula replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
[quote name='dobermanica1987'] smutna wiadomosc jest taka ze Kora boi sie kazdego gwaltownego ruchu:shake:wg mnie byla bita :angryy::angryy::angryy:[/quote] krew mnie zalewa na samą mysl o tym! :angryy::angryy: taka piękna kochana sunia, wierzę, że znajdzie swoich ludzi szczęscie, że się nią opiekujecie -
NIKT MI NIE POMÓGŁ!!!! stary Misiu juz zagryziony!!!!
Ajula replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
co za los :-( jak każdy pies wiernie służył ludziom, a skończy sam za kratami za niewinność... :-( -
ze słomy na salony- czyli kariera rodem z samoobrony. Suka merle
Ajula replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
tą przesliczną panienkę trzeba pokazać hop pięknoto doo góry :multi: -
Dakar w typie leonberger z Nowodworu MA SWÓJ NOWY DOM!!
Ajula replied to paros's topic in Już w nowym domu
Mela PIĘKNA :loveu: -
[quote name='anciaahk'] Tak się tylko zastanawiam, że nie jest to chyba typ psa jednego właściciela. Przez swoje przyjazne nastawienie kocha wszystkich, nawet listonosza. .[/quote] ciesz się kochana, że nie jest psem jednego własciciela i kocha wszystkich - bo u mnie jest odwrotnie, szczególnie Gacek jest psem jednego własciciela, a raczej włascicielki - to znaczy mnie :roll: niby fajnie, ale tylko w teorii :roll: ps. dziękuję, że zajrzalas na wątek Gufiego :lol:
-
[quote name='majqa']W Fizjo-wecie rehabilitowała psy słownie jedna pani rehabilitantka. W tej chwili wiem na bieżąco, że nie ma tam już rehabilitacji (info, o ile pamiętam, z wątku Itka). Być może to się zmieni.[/quote] a może rehabilitacja nie będzie aż tak bardzo potrzebna i sama operacja + ćwiczenia w domu wystarczą...? mój Gacek po operacji stawu nie miał żadnej rehabilitacji - wet powiedział, jak ćwiczyć nogę w domu, ale nawet to się nie udało :roll: Gacek byłdopiero kilka dni u nas i był jeszcze na pół dziki i nie był taki słodki jak Jantarek - warczał i gryzł, jak mu się tą nogę dotykało - mimo to w momencie kiedy przestało go boleć i zaczął stawać na tej nodze (miesiąc po operacji) -noga sama się zrehabilitowała - najpierw była bardzo chuda, praktycznie bez mięsni, po kilku miesiącach używania nogi mięsnie przyrosły, wzmocniły się i teraz nie widać różnicy między nogą zdrową a operowaną
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka'] Ajula,Majqa ponton sie sprawdził,jaka wojna wszystkie chcą tam spac,[/quote] bo to biedne dzieci wojny, cieszą sie ze wszystkiego co dostaną nie to, co te rozpieszczone sierściuchy Majqi :evil_lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anciaahk']Podniosę;).[/quote] cześć Ancia :hand: fajnie, że wpadłas, podoba Ci sie nasz Gufi? :razz: -
może cos tam mu na żołądku stanęło i pawika sobie chce puścić ;)
-
*FPR-ZwP* - Łódź,Ariel - obraz psiego nieszczęscia,ma DOM!!!
Ajula replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
SARA Ty to wiesz, jak czlowieka do płaczu doprowadzić :placz: -
[quote name='Ukryty Smok'] na pyszczku pojawia się nieśmiały uśmiech... Chciałabym, aby zagościł on tam na stałe, jednak czy się uda??? [/quote] uda się! nawet jak nie będzie do końca zdrowy to i tak wroci mu radość życia! psy są mocniejsze niż ludzie, widać to na wielu watkach - niewidome, po amputacjach, z połamanymi kręgosłupami - a wystarczy, że mają swoich ludzi i zapominają o swoim kalectwie i chorobach - żyją jak wszystkie inne zdrowe psy! to są niezwykłe stworzenia, ludzie się załamują podczas chorób, one - jesli tylko czują miłość czlowieka - nie załamują się nigdy! do pięt (a raczej wilczych pazurów) im nie dorastamy.......