Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. może spróbujemy pomóc teraz tu: apel do wszystkich ciotek z Poznania i nie tylko: jak możecie to zerknijcie na ten wątek, może jakoś udałoby się pomóc chociaż z lekami dla nie chodzącego psiaka znajdy [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] buba44 zajęła się sparaliżowanym znajdą, ale już nie daje rady, nawet nie ma za co leków mu kupować [IMG]http://www.dogomania.../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]buba44[/B] [URL="http://www.dogomania.../showthread.php?p=15810060#post15810060"][IMG]http://www.dogomania.../images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] zaczyna wszystko mnie przytłaczać,Nico paskud nie chce chodzić we wózeczku a tyle było zachodu żeby go zdobyć,problemy finansowe chyba najgorsze i martwię się ze tak się stało przed świętami ,dla mnie i tak świąt nie ma muszę myśleć jak teraz wyżywie te stado no i Nicowi znowu puchnie noga ,czasem myślę że to moja wina,. [URL="http://www.dogomania.180640-POMOCY%21Potrzebne-leki-pampersy-karma-light-kaska-dla-cierpi%C4%85cego-Nico/page31"]http://www.dogomania.pl/threads/1806...go-Nico/page31[/URL]
  2. apel do wszystkich ciotek z Poznania i nie tylko: jak możecie to zerknijcie na ten wątek, może jakoś udałoby się pomóc chociaż z lekami dla nie chodzącego psiaka znajdy [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] buba44 zajęła się sparaliżowanym znajdą, ale już nie daje rady, nawet nie ma za co leków mu kupować [IMG]http://www.dogomania.../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]buba44[/B] [URL="http://www.dogomania.../showthread.php?p=15810060#post15810060"][IMG]http://www.dogomania.../images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] zaczyna wszystko mnie przytłaczać,Nico paskud nie chce chodzić we wózeczku a tyle było zachodu żeby go zdobyć,problemy finansowe chyba najgorsze i martwię się ze tak się stało przed świętami ,dla mnie i tak świąt nie ma muszę myśleć jak teraz wyżywie te stado no i Nicowi znowu puchnie noga ,czasem myślę że to moja wina,. [URL="http://www.dogomania.180640-POMOCY%21Potrzebne-leki-pampersy-karma-light-kaska-dla-cierpi%C4%85cego-Nico/page31"]http://www.dogomania.pl/threads/1806...go-Nico/page31[/URL]
  3. apel do wszystkich ciotek z Poznania i nie tylko: jak możecie to zerknijcie na ten wątek, może jakoś udałoby się pomóc chociaż z lekami dla nie chodzącego psiaka znajdy [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] buba44 zajęła się sparaliżowanym znajdą, ale już nie daje rady, nawet nie ma za co leków mu kupować [IMG]http://www.dogomania.../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]buba44[/B] [URL="http://www.dogomania.../showthread.php?p=15810060#post15810060"][IMG]http://www.dogomania.../images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] zaczyna wszystko mnie przytłaczać,Nico paskud nie chce chodzić we wózeczku a tyle było zachodu żeby go zdobyć,problemy finansowe chyba najgorsze i martwię się ze tak się stało przed świętami ,dla mnie i tak świąt nie ma muszę myśleć jak teraz wyżywie te stado no i Nicowi znowu puchnie noga ,czasem myślę że to moja wina,. [URL="http://www.dogomania.180640-POMOCY%21Potrzebne-leki-pampersy-karma-light-kaska-dla-cierpi%C4%85cego-Nico/page31"]http://www.dogomania.pl/threads/1806...go-Nico/page31[/URL]
  4. apel do wszystkich ciotek z Poznania i nie tylko: jak możecie to zerknijcie na ten wątek, może jakoś udałoby się pomóc chociaż z lekami dla nie chodzącego psiaka znajdy :roll: buba44 zajęła się sparaliżowanym znajdą, ale już nie daje rady, nawet nie ma za co leków mu kupować [quote name='buba44']zaczyna wszystko mnie przytłaczać,Nico paskud nie chce chodzić we wózeczku a tyle było zachodu żeby go zdobyć,problemy finansowe chyba najgorsze i martwię się ze tak się stało przed świętami ,dla mnie i tak świąt nie ma muszę myśleć jak teraz wyżywie te stado no i Nicowi znowu puchnie noga ,czasem myślę że to moja wina,.[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/180640-POMOCY!Potrzebne-leki-pampersy-karma-light-kaska-dla-cierpi%C4%85cego-Nico/page31[/url]
  5. śliczna Misia :loveu: fajne ma ubranko
  6. no można, ale jak mała obsika pokój hotelowy to będą mieli problem ;)
  7. fajny piesek, teraz jest Ciebie i ma możliwość zaprezentować się korzystnie ze wszystkich stron :) oby domek jak najszybciej się znalazł!
  8. [quote name='What May NN'] Lordowi siedzenie w hotelu odbiera szanse - nikt nie widzi jaki jest kochany i mądry!!.[/QUOTE] to prawda, jemu by się przydał po pierwsze DT
  9. trzymam kciuki, żeby maluszek wreszcie nie cierpiał
  10. cudownie! i na łóżku może leżeć! :loveu:
  11. [quote name='DoPi'] dobra na razie tyle nie zanudzam;)[/QUOTE] nie zanudzasz :) Sniki się przystosuje w nowym domu i niedługo będzie wesoła, nie martw się fajnie, że pan Robert jedzie z synem, będzie miał kto zajmować się malutką Lady w czasie długiej podróży
  12. może powinnaś jej coś założyć, żeby nie rozmemlała rany?
  13. [quote name='GoniaP']W zasadzie to można by było wziąć faceta za dooopsko, bo utrzymywał psa w stanie nieleczonej choroby i doprowadził do niewyobrażalnego cierpienia. Dodatkowo odmówił udzielenia psu pomocy lekarskiej, a na to też są paragrafy.[/QUOTE] dobrze by było, kary wielkiej pewnie by nie dostał, ale zawsze to jakieś nieprzyjemności dla niego
  14. niedobrze mi się robi, jak patrzę na to biedne oko przecież to musi strasznie boleć :(
  15. [quote name='agiojoj'] No i myślę,że trzeba od razu mieć na miejscu transport do miejsca docelowego.[/QUOTE] o tym decyduje szefowa :) resztę postanowimy, jak się jutro dowiesz, czy sunia też w soboty przychodzi
  16. Ajula

    Hexi i Gacek

    dziękuję za komplementy :) raczej nic nie zjadła, bo nie ma żadnych problemów z układem trawienia, próby wątrobowe też ok, więc zatrucia nie ma póki co nic się nie dzieje chciałabym, żeby to był tylko taki jednorazowy epizod, ale prawdę mówiąc wolę dmuchać na zimne
  17. [quote name='snuszkak']wiecie co, ja sobie tak myślę, że mój też ma czarne podniebienie, mało tego ta agresja z podniebienia na pysk mu się rzuciła i cała głowa mu się czarna jak węgiel zrobiła, bossshe trzymam w domu potwora. [/QUOTE] :megagrin::megagrin: jak ktoś tak wejdzie przypadkiem na dogo i takie rzeczy przeczyta, i uwierzy, to już w ogóle będzie problem jakiegokolwiek kundla wyadoptować, bo prawie wszystkie mają jakieś czarne plamy w mordzie, chyba tylko albinosy nie mają :roflt::roflt:
  18. [quote name='agiojoj'] Co do odłowu,to pies na pewno jest na terenie szkoły mniej więcej tak o 6:30 do 7:00.Jak chcecie dać mu jakieś prochy przedtem,to warto poprzedniego dnia pogadać z tą miłą Panią ze szkoły,żeby wrzuciła to w miskę z mniejszą ilością mokrej karmy. [/QUOTE] czy pies przychodzi na teren szkoły także w soboty i niedziele? musimy naprawdę mądrze zaplanować akcję, bo łapanie na terenie szkoły ma plusy i minusy: - plus - bo teren ogrodzony - minus - są dzieci, których nie możemy narażać na niebezpieczeństwo sedalin działa różnie - raz szybciej, raz wolniej, niektóre psy reagują na sedalin niepokojem i rozdrażnieniem nie wiemy jak zareaguje ta sunia, nie daj boże zdenerwuje się i jeszcze jakiegoś dzieciaka ugryzie dlatego nie możemy zostawić Pani proszków, żeby dosypała do jedzenia i już - wszystko musi być pod nadzorem
  19. [quote name='supergoga'] Co do suni - miejsce do zabrania psicy jest. [/QUOTE] jak Supergoga mówi, że miejsce jest, to jest :) tylko trzeba ją złapać musimy zwołać Drużynę Pierścienia :D
  20. Rytka co u Was, jak się ma kotka? I jak się masz Ty?
  21. [quote name='Helga&Ares']Kamila, ona całymi dniami śpi... Je, ale słabo.. :([/QUOTE] czyli źle się czuje :( ona jest za młodziutka, żeby całe dni spać
  22. oby się tylko domek dla Dziuni znalazł
  23. [quote name='supergoga']Jakżebym smiała cosik zlecać. W zyciu.... nigdy. [/QUOTE] Gosia ale wiesz, Krzysiek bardzo lubi organizować i tylko mu rzucić temat, to zaraz opracuje cały plan łapanki :D
×
×
  • Create New...