[quote name='DoPi'] ale Grochowi sie zdarzy przed klatką nasikać. A ja jak mam mu wytłumaczyć, że musi jeszcze przelecieć 25 m dalej??:razz:[/QUOTE]
Póki jest jeszcze tej wielkości, że można brać go na ręce, to przed wyjściem z klatki ponoś go do góry i stawiaj dopiero tam, gdzie może sikać.
wiecie, ja nauczyłam naszego Gacka, że nie sika na ścianę bloku, na samochody itd. tylko i wyłącznie na trawkę albo drzewka
Na początku jak chciał podnosić nogę w miejscach, które uważałam za nieodpowiednie - po prostu ciągnęłam go dalej i mówiłam "nie, tu nie". Załapał bardzo szybko. I naprawdę nie sika tam, gdzie nie powinien.