-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
jeszcze jedno, niezbyt udane, ale jest jutro będą lepsze zdjęcia [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/5385/bazarek001n.jpg[/IMG] -
Misza nadal w potrzebie!!!kazdy grosz na wagę złota!!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
wspaniałe życzenia :loveu: cudownie, że ktoś pamięta o naszych polskich biednych psiakach choć oczywiście Miszka wcale biedny nie jest, u Ani jest szczęśliwy :) -
piękna duża sunia
-
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='rebellia'] dobrze, że ludzie na tyle OK, że nie trzeba się użerać ze sterylką itd. Maluchy urocze, ale ile ich wszędzie :([/QUOTE] jedyny pozytyw z tej całej sytuacji, to że dopilnujemy sterylizacji suni i już nigdy nie będzie miała szczeniaków -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
są 4 dziewczyny i 3 chłopaków mamusia jest taka średnia, raczej mała niż duża, Krzysiek zrobi jej zdjęcie -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
............... -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
są 4 dziewczynki i 3 chłopaków [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/9441/szcze03.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/3994/szcze02.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5233/szcze04.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/9638/szcze05.jpg[/IMG] -
[COLOR=blue][B]grudzień 2011 Tytus po różnych zawirowaniach życiowych zaczyna na nowo w hoteliku ze szkoleniowcem. Ten wątek przestał być aktualny, jest zbyt długi i zagmatwany, bo był wspólny wszystkich szczeniąt. Proszę moderatora o zamknięcie, a sprawy Tytusa będziemy teraz prowadzić na nowym wątku:[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218895-Tytus-%C5%9Bredni-roczny-psiak-czeka-na-dom%21-Potrzebna-pomoc-w-og%C5%82aszaniu-i-utrzymaniu"]http://www.dogomania.pl/threads/218895-Tytus-%C5%9Bredni-roczny-psiak-czeka-na-dom!-Potrzebna-pomoc-w-og%C5%82aszaniu-i-utrzymaniu[/URL] Kwiecień Majka doczekała się domku :) Marzec Jeszcze Majka nie ma domu. 03.02. jeszcze 3 szczylki nie mają domów stałych Dziś zostały rozdzielone i trafiły do 3 różnych DT Domkom tymczasowym pięknie dziękujemy za przyjęcie szczeniaczków na wychowanie :Rose: 27.12. Dziś Fundacja Animalia dorobiła się kolejnych szczeniaków. Wujek Krzyś kilka dni temu zauważył w miejscowości, która leży na trasie wylotowej z Poznania w kierunku Gniezna, kręcąca się sunię z powyciąganymi sutkami. Od ludzi dowiedział się gdzie sunia mieszka. Okazało się, że owszem - ma właścicieli, ma nawet swoją budę. Ma też szczeniaki, które razem z nią w budzie mieszkają. Sunia już ma za mało pokarmu, właściciele dokarmiają szczeniaki chlebem rozmoczonym w mleku. Nie mają jednak pomysłu, co ze szczeniakami zrobić. Szczeniaki rozłażą się już po okolicy, tylko czekać, aż któryś nie trafi z powrotem do budy i zamarźnie w śniegu, albo pójdzie na ruchliwą drogę i straci życie pod kołami samochodu. Nie mamy miejsca dla tych szczeniaków. Dlatego zostaną tam gdzie są. Dostaną większą, cieplejszą budę, trzeba zrobić jakieś ogrodzenie, żeby nie wychodziły. Zostaną odrobaczone i zaszczepione. Dostaną karmę. Będziemy szukać domów. W zamian za tą pomoc właściciele suni zoobowiązali się ją wysterylizować. Potrzebne ogłoszenia! [SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=3]Potrzebny DT[/SIZE] [/COLOR][/SIZE]- szczeniaki można już zabrać od mamy, potrzebujemy DT, bo ludziom już przeszkadzają, zresztą buda zimą dla szczeniaczków to nie jest fajne miejsce :( [B]15.01. znaleźliśmy DT[/B], ale pilnie potrzebne są domy stałe dla jeszcze 6 szczeniaczków szczylki mają ogłoszenia, jednak na razie cisza....... [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6817/szcze01.jpg[/IMG] Szczeniaki znajdują się pod opieką poznańskiej Fundacji Animalia: [B][SIZE=3]Fundacja dla Zwierząt Animalia[/SIZE][/B][B] Konto bankowe:[/B] Fundacja dla Zwierząt Animalia Nordea Bank Polska S.A. Oddział POB Poznań I 53 1440 1286 0000 0000 0453 3704 NIP: 782-234-41-37 REGON: 300219462 KRS: 0000248335 [URL]http://fdz-animalia.pl/[/URL] kontakt w sprawie adopcji: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel 692 421 691 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Skrajnie zaniedbany pies skazany na tułaczkę! LORD W NOWYM DOMU! :)
Ajula replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='What May NN'] warto pogdać, może i pojechać! bo któryś z "naszych" psiaków mógłby mieć domek! w każdym razie - mam do niego zadzwonić w poniedziałek..[/QUOTE] też tak uważam, niech Gosia z Krzyśkiem jadą i zobaczą, pogadają z Panem, jak nie Lord, to może inny psiak będzie tam szczęśliwy -
[quote name='snuszkak'] przepraszam i Was i Popkinsa[/QUOTE] nie martw się, nas nie przepraszaj, bo wiedzieliśmy jaka jest sytuacja i nikt nie miał nic przeciw wyjazdowi Popkinsa do tego domu najważniejsze, że ma gdzie wrócić
-
[video=youtube;aMUws0NGZ20]http://www.youtube.com/watch?v=aMUws0NGZ20[/video] [video=youtube;iLX-aQrKC7Y]http://www.youtube.com/watch?v=iLX-aQrKC7Y[/video] Hexi zawsze z przodu - prowodyrka i łobuz z niej, a Gacuś ją naśladuje :)
-
Skrajnie zaniedbany pies skazany na tułaczkę! LORD W NOWYM DOMU! :)
Ajula replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
a gdzie ten pan mieszka? trzeba by jechac i obadać. No i czy Lordzik nie będzie bał się koni? -
Skrajnie zaniedbany pies skazany na tułaczkę! LORD W NOWYM DOMU! :)
Ajula replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga'] Przykro mi - mam nadzieję, że już lepiej się czujesz i nie boli. [/QUOTE] tabletki przeciwbólowe działają i da się wytrzymać korzyść z tego wypadku z zębem taka, że Krzysiek ma przymusowy wypoczynek ;) co mu się bardzo przyda -
Piękna jesteś Dżuniu :loveu:
-
suuuuper :santagri:
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
Ajula replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=seagreen]:tree1: wszystkiego najlepszego dla opiekunów Promyczka, a pieskowi domku [/COLOR][/B] -
Antek z autostrady (Łódź - Poznań) ZAMARZŁBY na śmierć. PILNIE DT!!!
Ajula replied to mitheithel's topic in Już w nowym domu
[quote name='basiaaap'] Biedny mały wsiowy burek, którego nikt nigdy nie pogłaskał:([/QUOTE] żeby dobry dom się znalazł dla tego małego biedaka, taki prawdziwy, co pogłaszcze i pocałuje w łepek -
ciekawe jak sie czuje Popek w nowym miejscu
-
Skrajnie zaniedbany pies skazany na tułaczkę! LORD W NOWYM DOMU! :)
Ajula replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga'] Kanaliza. [/QUOTE] no więc u nas też kanaliza, bo zamiast na świętach - po nieprzespanej nocy wylądowałam na fotelu dentysty i straciłam ząb :placz: zostaliśmy w domu, bo nie nadaję się na wyjazd - tym bardziej, że nie mogę jeść :angryy: -
oj życzenia zdrowia się przydadzą, bo zamiast jechać (jak było planowane) do rodziców na święta - pojechałam na ostry dyżur do dentysty i teraz mam jeden ząb mniej :angryy: co to za święta, jak nawet jeść nie mogę, bo mam wielką dziurę w dziąśle :placz:
-
biedna sunieczka Ale już zmieniło się jej życie, teraz będzie tylko lepiej - dzięki Anetce
-
Skrajnie zaniedbany pies skazany na tułaczkę! LORD W NOWYM DOMU! :)
Ajula replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga'] Zyczę Wam spokojnych i radosnych Swiąt w gronie najbliższych i wracajcie do nas - będziemy tęsknić.[/QUOTE] spokojne nie będą - kupa ludzi, głośno, ciasno, psy dostają szału, Hexi tylko szczeka (ma głos doga), ale Gacek cały czas w kagańcu bo by chętnie kogoś pogryzł :roll: - DOM WARIATÓW będę szczęśliwa, jak już wrócimy do domu -
Skrajnie zaniedbany pies skazany na tułaczkę! LORD W NOWYM DOMU! :)
Ajula replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
oj to zobaczę te zdjęcia chyba dopiero po świętach, bo jutro wyjeżdżamy do rodziców -
:tree1: [SIZE=3][B][SIZE=2][COLOR=green]Kochany Lordziku wspaniały Jamniku zostań u Rytki na zawsze i będzie po krzyku Wesołych Świąt kochana Rytko! [/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]