Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. dobre wiadomości :) na pewno znowu urosła, ciekawe jak teraz wygląda
  2. ciekawe jak minęła noc Balkowi
  3. [quote name='Asia_Rawicz'] Jeśli będą grzeczni to będą mogli się cały czas bawić na miękkim dywanie i spać na łóżku. Wczoraj jak mama wróciła do domu to nic nie było zniszczone. Dzisiaj również wszystko było w porządku.[/QUOTE] o jakie mądre pieski :) wszystko zrozumiały!
  4. [quote name='togaa']To sa te poznanskie porządnickie... Bylam w szoku gdy pare lat temu peregrynowalam po poznańskim i widzialam te wiejskie chodniczki wyskubane z najmniejszej trawki....[/QUOTE] ale za to kup na trawnikach więcej, niż trawy
  5. jutro zadzwonię i zapytam
  6. biedne wy jesteście, ciężko wam się rozstawać z tymi szczylkami, o które tak dbacie mam nadzieję, że Balko nie przyniesie nam wstydu i będzie grzecznym pieskiem :)
  7. szkoda, że Państwo chcą tylko jednego psiaka, najchętniej dołożyłabym im do kompletu Solcię :) Balko miałby się z kim bawić :diabloti:
  8. [quote name='irlandzkie'] Jednakże już dziś mogę Wam powiedzieć, że oko wygląda lepiej, stan zapalny ustępuje, a wrzód goi się. To już nie to samo oko.[/QUOTE] to jest sukces, bo przynajmniej nie będzie go bolało i nie będzie się nic paprać
  9. mam nadzieję, że to będzie udana adopcja :) powiedzcie Pani, że może zmienić imię Balko na inne ps. ładny ten pręgus
  10. już było za ciemno na zdjęcia Nelson jest cudownym, sympatycznym psiakiem tylko domu mu brak
  11. nie mogę, no padnę zaraz jak Isadora :megagrin::megagrin: ja nie proszę - ja żądam BLOGA!! jeśli Rytka martwisz się o orty, to ja się zgłaszam na ochotnika jako korektor
  12. tylko wspomnę, że autem będą jechać 2 osoby (ja i kmk) oraz 3 psy - może być trochę ciasno ;)
  13. mojego też nie ukrywam :D 692 421 691
  14. Dostałam wiadomość od DoPi (mamy tyczasowej Lady, która teraz mieszka w Poznaniu), że ma zapytanie o szczeniaka od Pani z Piły. DoPi juz nie ma szczeniaków, dlatego napisała do mnie. Jutro do tej Pani z Piły napiszę i zapytam, o jakiego szczeniaka jej chodzi, może akurat coś z tego będzie
  15. przyłączę się do podziękowań :Rose:
  16. [quote name='malawaszka'] aaa a jak ja przyjadę w piątek to mogę suczki zabrać do Ulki - chyba że to Wy macie je tam zawieźć? ale jak coś to ja mam prawie po drodze do Uli jak będę jechać z Cz-wy do domu[/QUOTE] zrozumiałam, że Ula odbierze je w Częstochowie, nam to raczej nie po drodze pewnie to jest dobra opcja, żebyś je zabrała do Uli :) no i jeszcze się jutro powymieniamy telefonami
  17. przyjedź koniecznie :) tak dokładniej co do godziny to będziemy się umawiać bliżej piątku, ok? my rano musimy najpierw jeszcze odebrać z Obornik te dwie panienki, potem jedziemy zapakować do Buku Pelego - i w drogę będziemy jechać co najmniej 4 godz., bo trzeba się będzie zatrzymać na jakieś siki po drodze i rozprostowanie nóg oraz łap ;) to może być nawet jakaś 15, jak dojedziemy podaj mi adres na pw, dokąd mamy dowieźć Pelego, bo jeszcze trzeba skoordynować to z odebraniem od nas suniek
  18. odwiedziłyśmy dziś z WMNN labradora Nelsona wyszalał się, wybiegał - widać, że mu tego brakuje bardzo ładny psiak, tylko strasznie chudy, trzeba go podtuczyć
  19. tak :) własnie miałam napisać na tym wątku, że możemy się już umawiać na piątek w Częstochowie :)
  20. więc tak: Pele będzie kastrowany jutro, nie ma przeszkód, żeby w piątek jechał możecie się szykować na piątek :) na 98% te 2% - to wszystkie zdarzenia niezależne od nas, które mam nadzieję się nie wydarzą :) no i trzymajmy kciuki, żeby ciachanie Pelego przebiegło bez komplikacji
  21. piękna ta mała :) trzymam kciuki za dobrą adopcję
  22. [quote name='aniao'] Ajula podaj numer konta, na które mamy wpłacać za transport - na pw do mnie i Danki. a ktoś jeszcze dawał 20zł na transport, ale chyba juz to wpłacił do Angel tak?[/QUOTE] za transport rozliczymy się dopiero po dowiezieniu psiaków na miejsce wpłata będzie na konto naszej fundacji, bo za transport Pelego płaci fundacja Animalia :)
  23. aż się chce płakać na ten widok :(
  24. widziałam dziś waszego Rafika, poglaskałam po łebku :) taki kochany bidulek, patrzył błagalnie, żeby się nim zająć śliczny nieduży piesek
×
×
  • Create New...