Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='Barkelona'] świetny pomysł z facebookiem - to stamtąd dowiedziałam się o akcji.[/QUOTE] to dzięki cioci Anetce :)
  2. [quote name='Asia_Rawicz'] Jak mama zobaczy ile biednych psiaków jest w potrzebie to, żeby czasami nie było tak, że zacznie je przygarniać a ja będę musiała chyba sama sobie robić ogłoszenia adopcyjne. [/QUOTE] a ja Ci zazdroszczę, że masz taką Mamę :) moja jest fajna, ale jeśli chodzi o psiaki - to ja nie wiem, w kogo się wdałam, bo na pewno nie w nią
  3. [quote name='nykea']Dziewczyny, ponawiam pytanie, [B]czy mozna na malutka przesylac pieniadze PayPal-em[/B]?????[/QUOTE] [COLOR=red][B]musiałby ktoś udostępnić, bo my nie mamy - kto nam udostępni swoje konto PayPal ??[/B][/COLOR] pogrubię, to może ktoś zauważy i pomoze w tej sprawie
  4. do mnie też był dziś jeden telefon, ale dzwonił jeszcze nie pelnoletni chlopak pogadałam z nim, powiedziałam trochę o umowie, co w niej jest, trochę o sterylizacji - miał porozmawiać z rodzicami i jeszcze zadzwonić, podałam telefon do bleblehula, żeby się umówił na zapoznanie z Majką - o ile się zdecydują
  5. z tego co słyszałam Zorro jest NAJMĄDRZEJSZYM psem na świecie :D
  6. [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/4858/misha009.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/1842/misha008.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/1618/misha007.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5280/misha006.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5038/misha005.jpg[/IMG]
  7. dzisiejsze zdjęcia [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/3056/misha002.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/5080/misha001.jpg[/IMG] [IMG]http://img858.imageshack.us/img858/4056/misha010.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/5520/misha003.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5038/misha005.jpg[/IMG]
  8. świetnie :) szczęśliwego nowego życia maluszki!
  9. :D teraz zrobiło sie cieplej, to psiaki chętnie biegają po podwórku
  10. [quote name='kmk'] jak się rozkręci to próbuje z butów powyciągać sznurówki, chwyta w zęby co bądź i biega w podskokach dookoła. [/QUOTE] super :) a jeszcze jak Michał nauczy go róznych komend, to już w ogóle
  11. [quote name='supergoga'] I jeszcze wiadomość: jest mozliwość, aby na rehabilitację, jak tylko sunia nieco stanie na nogi - mogła jechać do Irlandzie - tam, gdzie przebywa nasz Misiek. Oto wieści: Serdecznie zapraszam suczkę na pobyt i rehabilitację. Jeżeli jest mała to może u nas skorzystać w okresie rehabilitacji z hydroterapii, a niezależnie od wzrostu z magnetoterapii i terapii tens. Małgosiu - jesteś prze-kochana i wielka. dziękujemy!!![/QUOTE] wspaniała szansa dla Mishki Irlandzkie jesteś kochana :Rose:
  12. Mishka leć na pierwszą ciekawe, jak się uda dzisiejsza przeprowadzka...
  13. [quote name='rytka']do mnie pijesz z tym obciachem:mad:kogo zaprosiłaś:razz:[/QUOTE]do Ciebie nie, bo byś mnie poszczuła Lodziem przy najbliższej okazji :D miałam nic nie pisać, ale oczywiście chyba pęknę, jak będę musiała trzymać to w tajemnicy Ori ma WIELBICIELKĘ :loveu: a Wielbicielka ma dom, tzn, na razie mieszkanie, ale w tym szerszym słowa znaczeniu Dom :cool3: zrobiła na mnie wrażenie tym, że bardzo solidnie przygotowuje się do poznania Oriona, dlatego zaprosiłam na wątek - bo tu jest cała historia Orusia, łącznie z opisami jego różnych zachowań
  14. .........a tak w ogóle to zachowujcie się przyzwoicie na tym wątku, bo kogoś tu zaprosiłam, i żeby mi tu nie było obciachu.....:lmaa:
  15. [quote name='rytka'] Ori jest taki dostojny moze przydała by mu sie obroza taka wiecie odp.dla takiego dostojnego psa z diamentami, cwiekami czy cus...wygladał by super[/QUOTE] na ćwieki się nie zgadzam! brylanty - nie ma sprawy :)
  16. [quote name='Asia_Rawicz']Zapraszam do głosowania na Fundację Animalia z Poznania. Jeśli ktoś nie ma konta na krakvet.pl - to może je założyć w ciągu 3 minut i oddać w ten sposób swój głos na Fundację. [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=13353[/url][/QUOTE] Asiu, ale ustalenia dogomanii były inne - mieliśmy solidarnie głosować na kandydata wybranego w głosowaniu dogomanii i miau, tym razem zostało wybrane schronisko w Radomsku - to na nie mają głosować użytkownicy dogo i miau oczywiście każdy głosuje jak chce i nie można nic nakazywać - ja akurat uważam, że takie wspólne głosowania mają sens, bo głosy się nie rozpraszają :) a Animalia może startować następnym razem znowu
  17. Misiu leć na pierwszą szukać domku!
  18. no ale jazda! nie myslałam, że po tym paskudnym dziesiejszym dniu będę się jeszcze dziś śmiała do łez !! :megagrin::megagrin: fajny diablik z tego Fila :evil_lol: a Ciebie blueberry kocham
  19. [quote name='GoniaP'] Bardzo hołubi małą Zuzię i wydaje mi się, że jej matkuje. Mała oczywiście to uwielbia :) [/QUOTE] może to jej właśnie pozwoli się ustabilizować psychicznie i emocjonalnie - obecność małej Zuzi ja widzę u nas, że mój Gacek który się boi nawet wiejącego wiatru - o wiele lepiej i pewniej czuje się przy Hexi, prawdę mówiąc bez niej na spacer nie wyjdzie hmmmm tylko że Zuzia chyba się niebawem będzie przeprowadzać? Ps. Imię Basia cudownie pasuje do chudziny :loveu:
  20. [quote name='supergoga'] Najcięższe zadania przed Ela, ale sama nie będzie. jesteśmy także.[/QUOTE] podpisuję się
×
×
  • Create New...