-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
[SIZE=3][COLOR=black][B][SIZE=4][COLOR=magenta]10.02.2012 Moria ma dom!![/COLOR][/SIZE] :multi::multi: Wszystkie dzieci Morii już w domach - mamy nadzieję, że tam zostaną i będą szczęśliwe...... [COLOR=blue]Moria w hotelu czeka na dom.[/COLOR][/B][B] .................................................................................................... Na kampusie na Morasku błąka się ciężarna sunia[/B][/COLOR][/SIZE] - być może ktoś ją tam wysadził, bo się trzyma jednego miejsca. Sunia jest w wysokiej ciąży, chcemy ją koniecznie złapać, zanim pójdzie do lasu i urodzi szczeniaki w jakiejś norze!! Nie będzie to łatwe, bo teren jest rozległy i otwarty - nawet nie ma jej gdzie zagnać :roll: Jutro (03.05.) spotykamy się na kampusie o ogodz. 16.00, żeby zobaczyć, co możemy zrobić - chociaż obawiam się, że jej nie złapiemy........ Dziś byli na miejscu strażnicy miejscy i schronisko, oni też nie mają pomysłu, jak ją złapać. Nawet nie mamy jej gdzie umieścić, ale jak pomyślę, że pójdzie w krzaki i urodzi szczenięta - to skóra cierpnie..... [U]aktualizacja[/U] sunię wcięło, już dwa dni nikt jej nie widział, szukamy do tej pory bezskutecznie, jutro (sobota 07.05.) dalsze poszukiwania obawiamy się, że ona schowała się gdzieś, żeby urodzić tak czy owak - potrzebuje naszej pomocy [SIZE=5][COLOR=red][B][SIZE=4]Jeśli ktoś może jutro o 18.00 przyjechać na kampus - prosimy o pomoc!! Zbiórka przy instytucie geografii[/SIZE] [/B][SIZE=3][COLOR=black]Nie udało się jej znaleźć ani w sobotę, ani w niedzielę mimo wielogodzinnych poszukiwań. [B]Dziś (09.05.)[/B] dostaliśmy info, że ktoś ją widział. Już ma szczeniaki, bo nie ma brzucha. Wychodzi na to, że urodziła je wtedy, kiedy zniknęła - czyli tydzień temu. Teraz musimy ją znaleźć i odłowić, co nie będzie łatwe. [B]Nie mamy jej gdzie umieścić. [/B] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Mishka już w Poznaniu :) jak Gosia dotrze do domu, to pewnie napisze kilka słów -
Luca - ranna, śliczna sunia ma wreszcie własny dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
witaj Leonova na dogomanii :) cieszę się, że będziemy mieć relacje z pierwszej ręki fajnie, że Luka nie sprawia kłopotów bardzo się jej przyda nauka dobrych manier, oby tylko ktoś ją chciał adoptować -
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
super :) szczególnie to pierwsze zdjęcie jak pies patrzy przed siebie i myśli :loveu: fajny psiak z tego Santiago -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan'] Tylko dogomaniak może cieszyć się z obsikanego i obesranego dywanu :eviltong: [/QUOTE] :D a co tam dywan! ważne, że go brzuch nie będzie bolał przez uciskające siki :evil_lol: a moje 15 zeta za kwiecień też przelałam, tzn. jeszcze wiszą na koncie, jako zlecone, ale jutro na pewno pójdą -
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
fajne szkrabki :) -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']To straszna wiadomość. Czy jest jakaś forma pisma, protestu - jakieś apele do wysyłania. Ajula - można już zmienić tytuł, ufff, sunieczka we własnym domu![/QUOTE] zmieniam z radością :) -
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
cieszę się :) oby była szczęśliwa! -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
do stałego :) -
fajne :) ale Lodkowi chyba mordka bardziej posiwiała
-
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga'] KateBono i BeaBono od rana w drodze. Wielkie wyzwanie przed Nimi. Teraz pewnie już mają Misia, ale nie zawracam im głowy.[/QUOTE] oj się dzisiaj ujadą te nasze Bonki dzielne dziewczyny! -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
jak cudnie :loveu: widać, że wesolutka -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
w końcu mu te siki uszami wypłyną :roll: -
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
niedobrze mi się robi jak to czytam ludzie myślą, że psom można zrobić wszystko :angryy: tak samo zresztą i prosiakom, a je przecież też boli :-( -
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka']'kastruja' dorosłe psy i 4 tyg. sczeniaki kto by wydawal na weterynarza jak mozna uciac i juz... juz umowilam małego na zabieg koszt 60-80 zł.Pani da 50zł. my z Goska reszte dołozymy zawieziemy ,przywieziemy .[/QUOTE] jesteście super szkoda, że nie ma więcej na wsiach takich babek jak Ty -
Buldożek Edek znalazł własny dom na zawsze!!!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
suuuuuper :loveu: -
Buldożek Edek znalazł własny dom na zawsze!!!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
czyli Edek adoptowany? :) -
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
o boże Rytka co Ty piszesz!! naprawdę ludzie sami kastrują psa? :crazyeye: jestem w szoku a Gosia kochana, muszę do niej zadzwonić -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
bardzo się cieszę, mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży i kochana Majeczka będzie grzeczna :) -
PRZEMKA - strach będzie przełamywać we własnym domu - ADOPTOWANA
Ajula replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
niesamowite! co za wspaniali ludzie :loveu: muszę powiedzieć supergodze -
PRZEMKA - strach będzie przełamywać we własnym domu - ADOPTOWANA
Ajula replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
przyszłam tu z Metamorfoz - i czy dobrze zrozumiałam? - Przemkę wzięli ci sami Ludzie, którzy adoptowali Pirata?? bo aż mi się oczy zrobiły mokre z wrażenia....... -
i jak wygląda sytuacja Cziki? była jeszcze jedna próba z Twixem? bo jak to nie wypali, to trzeba by zrobić ogłoszenia
-
Przerażona 3 -letnia Sonia szczęśliwa - ma własny DOM!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
u tej ślicznotki też nic nowego nie słychać........ -
Carbon, wydobyty ze studzienki -pojechał do DOMU! Dziękujemy!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ja też jestem ciekawa, co z tego wyszło -
DYZIO w dożywotnim bezpłatnym domu tymczasowym.
Ajula replied to conceited's topic in Już w nowym domu
[quote name='conceited']Z Metra zadzwonił jeden Pan, ale chcial Dyzia trzymac na podworzu z kurami :([/QUOTE] z kurami....... ciekawe, co na to Dyzio :evil_lol: