chyba Cię myślami ściągnęłam :D
byłam dziś na wystawie psów i kiedy patrzyłam na charty, przypomniał mi sie właście Lord, pomyślałam, że Lord ma taki podobny pyszczek do chartów
cieszę się z tego co napisałaś, serdeczne pozdrowienia dla psiaków i całej Rodzinki!