spróbuj wejść w edycję drugiego postu - był taki czas na dogomanii, że przeskakiwały posty i drugi wskakiwał na miejsce pierwszego, pamiętam, że też nie mogłam zmienić tytuł, aż ktoś mi podpowiedział, żeby spróbować z drugim postem - faktycznie wtedy zadziałało
czyli - edycja tytułu była możliwa wtedy tylko przez wejście w edycję drugiego postu
ps. ale teraz dopiero zobaczyłam, że drugi post napisała Tola, więc to chyba nie to :roll: