Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. to chyba najpierw tą starszą
  2. ok, to trzymam kciuki :)
  3. czy to Archie zmienił lokum? :hmmmm: a poza tym (wiem, że to koci wątek, ale muszę napisać) - te psy są przepiękne!!
  4. może skumał, że Ty jesteś ważniejsza, bo Ty dajesz jeść :D
  5. zdjęcia piękne, a takie opisy z domku to chciałoby się czytać u wszystkich psiaków :)
  6. dzięki Stonka za relację :) ciekawe, czy będzie chciał się bawić z innymi psami
  7. zrób tak jak uważasz, to Ty jesteś na miejscu i wiesz najlepiej, komu pomoc potrzebna w pierwszej kolejności
  8. bardzo ładna psinka :)
  9. super :) rozkręca się w dobrą stronę jeszcze jest nadzieja dla Atosa dzięki Stonka!
  10. szczęśliwa mała psinka :loveu: i ja jestem szczęśliwa, że Hopi na kolankach dupkę grzeje
  11. a koty też Cię ignorują? czy trochę zwracają na Ciebie uwagę? ;)
  12. śliczny kochany krecik :loveu:
  13. [quote name='rytka'] ps.Pirat dzis skonczył by tragicznie swe zycie wlazl mi do pralki jak pakowalam ciuchy nie widzialam bo siegalam z bielizniarki jeszcze jakies a on zdarzyl wejsc i sie zagrzebac zamykam pralke a tak puk puk w okienko... [/QUOTE] matko co za historia :o jak z horroru
  14. u mamy na kolankach siedzi? :D ale fajnie, zamiast w zimnej budzie Hopi siedzi na kolankach :D jesteś kochana, że ją wzięłaś może ona była takim nakolankowym pieskiem starszej pani, nawet nie wiem, skąd się wzięła w przytulisku
  15. kolejny bazarek dla Sauronka [url]http://www.dogomania.pl/threads/221168-Ciuszki-na-hotel-dla-Saurona-do-22.01.godz.22.00?p=18403134#post18403134[/url]
  16. [quote name='rytka'] a Hopi sama słodycz psi ideał a ja sie spodziewalam zdziczalej psychicznie chorej agresorki takiej 4 kg nieobliczalnej furi:diabloti:[/QUOTE] nie bujaj :) nic nie mówiłam, że ona furiatka :D właśnie Krzysiek mówił, że Hopi jest taka mała słodyczka
  17. Stonka zadzwoniła, żeby pochwalić Atosa - był dziś taki wesoły i przyjazny, że zdecydowała się wypuścić go na podwórko :) Atos nie próbował uciekać, zachowywał się jak normalny domowy pies, jeden minus - trochę jeszcze warczy na jej męża, ale bez wielkiej złości, nagrała filmiki, potem wstawi ona albo Krzysiek
  18. to ja napiszę dobrą wiadomość: Hopi już w DT u Rytki! :multi: nie musi marznąć w budzie mam nadzieję, że Szefowa napisze coś więcej :) bo osobiście odwiozła Hopi do naszej złotej Rytki :)
  19. Lodziu będzie miał od dziś nową podopieczną :) zobaczymy, czy ją polubi
  20. nadajemy imiona psiakom, żeby nie były numerami :)
  21. biedne te koty, ale przynajmniej mają budkę i trochę jedzenia od Ciebie, a kotki do sterylki musisz jednak jakoś wyłapać, bo następne kociaki Ci niepotrzebne
  22. Stonka przysłała sms, bo ma jakiś problem z internetem, wstawiam: "Atos w budzie :) rano mnie wita radośnie i łaskawie pozwala się pogłaskać, później jest różnie, ale nie warczy, mam problem z logowaniem na dogo dlatego sms".
×
×
  • Create New...