taak wiem, moja Hexi jest księżniczką, widać to po jej manierach, po tym jak się porusza, jak siada półdupkiem na poduszkach itp, jak główką wdzięcznie kręci, jaka jest delikatna, kiedy bierze coś z ręki do pyszczka, to tak delikatnie, jest rozkapryszona i histeryczna - zresztą ona półkrwi dożyca niemiecka, może dlatego tak się nosi, jakby miała błękitną krew :)