[quote name='fiorsteinbock']
Ksieguje wlansie wpłaty od Ajuli i margaret :) dziekuje cioteczki![/QUOTE]
ja bardzo przepraszam, że nie udzielam się na wątku Lisiowym, ale mamy tyle psów fundacyjnych do ogarnięcia....
tak więc u Lisia nic nie piszę, ale czytam i oglądam zdjęcia
no i będę się dorzucać do niego jak tylko długo będzie trzeba