Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32056
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Zapraszamy na bazarek ciuszkowy na psiaka [url]http://www.dogomania.pl/threads/188184-Pastelowe-barwy-lata-dla-psa-z-drutem-w-%C5%82apie-okolice-Sandomierza-do-11.07[/url] Zajrzyjcie może coś będzie pasowało, a jeśli macie chwilkę to chociaż proszę o podnoszenie
  2. a wiesz jak on się czuje ? nie mogę znaleźć tej informacji o zabiegu u weta na wątku
  3. na wezwanie Myszy2 zapisuję i wpłacę na razi 20 zł
  4. I ode mnie: AgaiTheta podziw największy i życzenia szybkiej regeneracji sił psychicznych
  5. ok. oczywiście pokryje koszty antykleszczówki zgodnie z wcześniejszą deklaracją :lol:
  6. niestety, nic się nie da zrobić :oops:; mogę zaoferować tylko natychmiastowy przelew na preparat przeciwkleszczowy, gdyście mogły go jeszcze kupić
  7. właśnie główkuję co zrobić, to napisz prosze jeszcze z jakiej dzielnicy będziesz jechała
  8. esperanza pisała, że wieczorem kupi karmę dlatego myślałam, ze jutro jedziecie; tez jestem w pracy jeśli ktos podrzuciłby mi z domu miski to się odezwę
  9. alekso rozumiem, że jedziesz jutro - a w jakich godzinach będziesz odbierała od esperanzy tzn przemieszczała się na Bielany ? Może gdzieś po drodze dołożyłabym kilka misek i dokupiła Fiprex; a ten stronchold to jak się naprawdę nazywa
  10. zapraszam na bazarek dla zwierzaków Biafry [url]http://www.dogomania.pl/threads/187146-Zielona-Herbata-wachlarze-i-mi%C5%82e-drobiazgi-na-pomoc-zwierzakom-po-powodzi-do-20.6?p=14836313#post14836313[/url]
  11. zapraszam na bazarek na karmę dla poszkodowanych w powodzi zwierzaków http://www.dogomania.pl/threads/186992-Follett-Forsyth-Higgins-May-i-inni-nakarm-powodziowe-psiaki-i-kociaki?p=14819126#post14819126
  12. jesteście wielcy [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/bussi.gif[/IMG]
  13. [quote name='Marinkaa'][B]Aldrumka - [COLOR=Red]26,50 złotych[/COLOR][/B][/QUOTE] Marinkaa dzięki za odnotowanie :lol:; Inka &Sonia proszę o wpis do pierwszego postu
  14. [quote name='Ninti']Super, jakby co to sms-uj na 600 551 738, nie zawsze bywam na dogo a czas się liczy.[/QUOTE] Jakbyś jednak tu zajrzała to napisz mi na pw czy te rzeczy od Ciebie odebrać, czy jest szansa na spotkanie np. w pół drogi na którejś stacji metra ?
  15. [quote name='Ania012']Mam pytanie czy ktoś będzie jechał z Warszawy do Tarnobrzega?[/QUOTE] Na innym wątku Moni85 napisała [B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.gif[/IMG] Pomoc dla zwierzaków z tarnobrzega [/B] [INDENT] [SIZE=4]JEŚLI KTOŚ CHCE PRZEKAZAĆ JAKĄŚ POMOC DLA ZWIERZĄKÓW Z OKOLICY TARNOBRZEGA BARDZO PROSZĘ O PILNY KONTAKT [/SIZE] [B][SIZE=4]600584274 Monika lub 660488520[/SIZE][/B] Zbieramy wszystko: miski, wodę, karmę dla psów i kotów, puszki z mokrym jedzeniem, koce, ręczniki [U] W SOBOTĘ 29 Maja- rano wyruszamy z Warszawy do Tarnobrzega[/U] [/INDENT]
  16. [quote name='Ninti']Mam sporo książek na bazarki. I prostownicę do włosów. Może coś jeszcze by się znalazło. Ale nie umiem robić bazarków :oops: Nie mam również aparatu fot., z którego dałoby się przenieść zdjęcia na komputer. Tak, że gdyby ktoś z Warszawy chciał zrobić bazarek to chętnie przekażę.[/QUOTE] Może mogłabym zrobić, tylko nie wiem czy aparat będę miałam przed 5 maja
  17. dobrze, pomogę Żuczkowi; :lol:
  18. poproszę o numer konta Biafry na pw
  19. zapraszam na bazarek dla Argo i proszę o podnoszenie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185628-Ciuchowisko-na-mi%C5%82e-psisko-do-28-maja"]http://www.dogomania.pl/threads/185628-Ciuchowisko-na-mi%C5%82e-psisko-do-28-maja[/URL] Ika&Sonia proszę o odnotowanie wpłat z poprzednich bazarków na Marcela i Majora
  20. a ja wpłaciłam także w kwietniu 10 zł, 7 kwietnia ; nie ma tej wpłaty w początkowych postach
  21. tak, ale .........nie znam sytuacji , ale może skoro Pani się przywiązała to mogłaby trochę obniżyć opłatę
  22. [quote name='eliza_sk']Tak Aldrumko - waldi się wycofał z uwagi na zmianę sytuacji życiowej - coś nagle im się pokomplikowało. Nie mam nawet tej wpłaty 7,5 zł :( [/QUOTE] To ja podwyższę miesięczną wpłatę do 15 zł i te 5 zł za kwiecień i maj dzisiaj uzupelnie
  23. [quote name='eliza_sk']Mamy tyle: Stałych ma 187,5 zł, + Havanka - 20 zł/mies (przez 3 mies), amikat - 20 zł/mies (przez 6 mies), Miła od Gucia - 20 zł/mies (przez 6 mies). Miesięczny koszt Bagusia to 300 zł :( Więc jeszcze brakuje ...[/QUOTE] Jak to ma 187,50 :crazyeye:, ja dałam taka głupią kwotę, żeby wyrównać wpłatę waldiego 7,5 zł. czy Waldi się wycofal ?
  24. [quote name='MARCHEWA']Dostałam sms-a z domku Tinki,cyt: [I]Dzień Dobry,tak wszystko dobrze.Na pewno jest szczęśliwa,leżę właśnie,a ona obok mnie,dziś grała z synem w piłke nożną;).Broni nas i za bardzo nie wpuszcza do domu moich rodziców,kiedy ktoś otwiera drzwi od razu szczeka,ale jest bardzo dobra dla dzieci,kota niestety nie toleruje,ale to nic.Jest bardzo dobrym psem i nie brudzi w domu.Pozdrawiamy i niedługo wyslemy zdjęcia.[/I] Niestety ja mam nowy problem.Dostałam zdjęcia psa lub suni,którego znajoma widuje od dłuższego czasu,pies jest malutki(wielkości maltańczyka)niestety wygląda tragicznie.Szukamy go od wczoraj,ale niestety nie było go w tym miejscu o którym mówiła ta Pani.Zobaczcie sami: [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/6005/iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.png[/IMG][/QUOTE] a tej/tego ciągle nie ma ??
×
×
  • Create New...