Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32066
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Ze strony dr Garncarza weterynarza okulisty z Warszawy Po raz pierwszy jedziemy z żoną badać psiaki okulistycznie i kardiologicznie do Olsztyna w dniu 17.01.2010. Wszystkich chętnych na takie badania z tych okolic prosimy o kontakt z naszą rejestracja pod nr tel. 22 858 80 62. Zapraszamy! Wiem, że to kolejna jazda do Olsztyna, nie wiadomo czy są jeszcze miejsca, ale ... Mojemu wprawdzie kotu, ratowal niewidzące oko uznając, że lepiej żeby było; są krople zmniejszające ciśnienie w oku, oczywiście nie wiem czy przy tej chorobie itd
  2. ależ zmiana, oby tak dalej; co by było bez was kochane cioteczki strach pomyśleć
  3. u matko, widziałam go już na stronie psy.warszawa, nie mogę zapomnieć; dziś coś wpłacę
  4. Mnie też nie ma na pierwszej stronie, czy moja deklaracja 20 zł (strona 15 lub 16) została policzona ? Czy psinka teraz wymaga leczenia ?
  5. Czekamy, czekamy na fotki. Niech szybko zdrowieje
  6. Ja też wpłacłam coś na leczenie, DT dalsza sprawa
×
×
  • Create New...