Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32049
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. przelałam 30 zł, a z tym bazarkiem to raczej bym podesłała fanty lub fotki jeśli wygodniej
  2. może i ja coś znajdę na bazarek i wyskrobię coś w gotówce; a książki na bazarkach idą - popularne, kryminały a nawet podręczniki
  3. A wysyłacie po jednym zdjęciu ?może po jednym przejdzie ?
  4. a Doktór milczy i domki milczą, czekamy
  5. łącznie jest dla Frani Ammounie - 300 zł Kami_23 - 38, 57 zł obraczus87 z kundelkowej skarbonki - 50 zł = [COLOR=Red]388,57 zł[/COLOR]
  6. wpłynęło 50 zł od obraczus87
  7. czekamy na wieści, może teraz bedą szybko
  8. czekam na wiadomości od dra, Tinko do góry
  9. za styczeń wysłałam pieniądze 2 razy więc w lutym się wstrzymuję, gdyby było inaczej dajcie znać
  10. [quote name='obraczus87'] Owieczka pisała kiedyś prośbę na wątku Kundelkowej Skarbonki - jednorazowo zostaje przeznaczone dla Frani 50zł. Podajcie mi na PW numer konta na jaki wysłac pieniążki.[/QUOTE] Nie było mnie kilka dni, zaraz wysyłam
  11. Tylko gdzie się dowiedzieć czy przypadkiem w standardowych szczepionkach na wirusówki nie ma tego choróbska ?
  12. Pierwsze wpłaty dla Frani (wpłynęły do Owieczki i już są na moim koncie) : Ammounie - 300 zł Kami_23 - 38, 57 zł
  13. "Tina to totalna .... wariatka ! [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]Obiecałam MARCHEWIE fotki Tiny no i próbowałam je zrobić" ale czy oczko udało się sfotografować ? i wysłać do doktora
  14. no to pat, jest potencjalny DT i możliwość transportu w piątek................i brak osoby decyzyjnej
  15. Co za traf ! Tak chyba byś wysyłała zdjęcie pod koniec tygodnia, a jak się uda dzisiaj czy jutro to może przed niedzielą będzie wiadomo co i jak ?
  16. [quote name='Owieczka']kami_23 Ja chyba podałam Ci mój nr konta z rozpędu :oops: Jeśli juz dokonałas przelewu to ja przeleje je na właściwe konto :p[/QUOTE] wieczorem wyślę numer konta, tylko komu ??
  17. och, żeby się udało
  18. nie schodzi ta krwawa plama z oczka ? to już prawie 2 tygodnie? czy zakraplają regularnie leki - pewnie trudno stwierdzić
  19. podniosę wątek - ciepłe myśli o Tince
  20. zmyliła mnie niedzielna data założenia wątku, stąd wczorajsze wyczekiwanie; ale skoro nie ugrzęzłyście w zaspie i z oczkami lepiej - to uff i och !!! cieszę się; czy w schronisku dopilnują wkraplania tych kropli ? czy widać, ze widzi na prawe oczko ? kiedyś pisałaś, że nie reaguje na machanie przed oczami ??
  21. i dalej nic, oby była nadzieja
  22. już pewnie coś wiadomo, czekamy na wieści
  23. już mniej niż doba, oby Tinka mogła widzieć jak najszybciej
  24. a jak to jest z tym "śpiewaniem" Tiny ? czy ona się bardzo boi, czy płacze po opuszczeniu schroniskowej kuchni, czy tylko w samochodzie to jej się zdarzyło ? - pytam pod kątem tego ewentualnego tymczasu
×
×
  • Create New...