[quote name='Pipi']Aldrumka, bardzo Cie przepraszam. Nie mam pojecia, jak mogłam przeoczyc, zapomniec(?), ze zapoczatkowałas deklarację na te klatke. Juz za minutke posyłam Ci namiary, jesli jeszcze chcesz wplacic. Przepraszam[url=http://smajliki.ru/smilie-506807463.html][img]http://s5.rimg.info/2652ceabe152a315126ee65c689908a6.gif[/img][/url][/QUOTE]
nie ma za co przepraszać; super, że jest juz całość; na pewno jeszcze trzeba pokryc koszty transportu i u grosz sie przyda :)