Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. i co było dalej, czemu służy taka informacja
  2. ja moge wykupić , ale napisz mi ew. na pw. jak to zrobic
  3. Tianku wczytałaś się w zasady pomagam.pl ? Tam chyba trzeba zadeklarować kwotę, którą się zbiera - jak by tak na hotelik na pół roku ?
  4. To była tylko próba podziału czasu, ale i bez tego mogę ten bazar zrobić kwestia tylko jak szybko; mogę umawiać sie na przekazanie fantów w centrum lub na Bankowym najchętniej po 17-tej; kiedy i gdzie Ci odpowiada proszę juz na pw
  5. Na prośbę Nadziejki zrobiłam banerek:) Czekoladka jest w moim podpisie. Proszę się częstować!
  6. nigdy nie robiłam ogłoszeń, trochę nie rozumiem co znaczy, że n ogłoszenie na miesiąc to "za długi czas"
  7. Zapraszamy na bazarek
  8. zaraz sprawdzę czy jest bazarek z ogłoszeniami :)
  9. W edycji sygnatury trzeba dwa razy kliknąć na zdjęcie, otworzy się okno, tam będzie miejsce na link, a rozmiar można zmienić. Ja w pierwszej kolumnie wpisałam 350
  10. Banerek dla Kseni gotowy :) Proszę kopiować z mojego podpisu!
  11. to ręka już w miarę ?
  12. fotel oblegany :) jaka zgoda
  13. ciągle ciężko z finansami - widzę, że na grudzień brakuje :(
  14. pewnie z jakimś programie graficznym; córka wróci we wtorek to może zrobi :)
  15. Białasek też sliczny - dziwne, ze nie ma chetnych To też jeszcze młodzieniec ?
  16. o matko, malagos, kochana jaka decyzja !!! (dotarłam z opóźnieniem)
×
×
  • Create New...