-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
Cisza, zero odzewu - miały byc telefony do Iwony i wizyty...
-
Fantastyczny psiak! Dada, czy było mizianko od cioci Małgosi?
- 1131 replies
-
- amstaff
- pies w potrzebie
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Fajnie, piszę, wstawiam i znika! Wrzuciłam tego biednego staruszka ON (nieadopcyjnego:() na watek 2 Onków z Radomia ze śmietnika. Tam ruszyło do pomocy pół Polski i Dogomanii. Uzbierało się, aż nadto - może wystarczy też dla tego bidula? Pomóżcie mi zwrócić na niego uwagę. To tu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173916-Dwa-staruszki-owczarki-niem-juA-niepotrzebne-wyrzucone-na-A-mietnik-Radom?p=13709124#post13709124[/URL] Qurcze, tam tez nie było, a jest:-o Ale lepiej 2 razy, niz wcale:evil_lol:
-
4,3kg Star-Zgredek grzeje już pupę w domu :))) ha!
malibo57 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Wrzuciłam tego biedaka staruszka ON ( nieadopcyjnego;() na wątek dwóch ONków staruszków z Radomia. Tam ruszyło do pomocy pół Polski i Dogomanii. Uzbierało się aż nadto - może starczy dla tego bidula? To tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/173916-Dwa-staruszki-owczarki-niem-juA-niepotrzebne-wyrzucone-na-A-mietnik-Radom?p=13709124#post13709124[/url] Pomóżcie zwrócić na niego uwagę. -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
Bardzo się tu wszyscy cieszymy, że te 2 staruszki pojadą do ciepłego kąta - są znane połowie Polski. Tylu ludzi chce im pomóc. Czy mogę poprosić Was, żebyście zwrócili uwagę na ONka staruszka porzuconego dokładnie tak, jak te dwa, pozostawionego, jak śmieć na ulicy? Przepraszam, nie wiem, czy to off, czy nie. Wydaje mi się, że może nie całkiem. Spójrzcie na psa z tego watku - jest w nowych psach z 15.12.2009. To był dokładnie ten Dzień Cudów na Dogomanii, kiedy wszystko szło, jak burza. Jemu też się udało odrobinę, bo trafił do szpitalika. Ale szpitalik przepełniony, niedobry czas, przybywa sierot, a ten pies jest nieadopcyjny - wg personelu:( Co się z nim stanie? Na razie nikt nie odpowiada jasno, ale raczej wiadomo... Mru ma dziś wypytać, na razie dowiedziała się, z jakiej ulicy go zabrano. Na pytanie o jego przyszłość, zapada milczenie. Może skierujemy część pomocy, którą "zdobyli" jego bracia w nieszczęściu, dla niego? [url]http://www.dogomania.pl/threads/175602-bezdomne-psiaki-z-lecznicy-w-Konstancinie-BARDZO-PILNIE-szukajAE-domA-w[/url] -
Sochaczew - malizna SONIA - kto ją pokocha? MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Sonia jest the best, słowo daję! -
Śliczna, prawda?:)
-
Uszatek mix ON już bezpieczny w hotelu. ZA TM (*)(*)
malibo57 replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No, to jazda! Nie czekajmy, nie. -
[MLB] Kryza - teraz NANA została odebrana właścicielom. Ma dom
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Tralala! I hopaj siup! Radocha dla Przytulanki a dla nas ekstaza:) Dzięki Lemoniadko! -
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
malibo57 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Dzięki Wam wszystkim:) Chyba coś z tego będzie. Nie mogę zmienić banerka - co za licho? Znowu jakaś zmiana? -
Sochaczew -znowu sunia, znowu wyrzucona MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Pliszka kochana, tylko go złapcie, a może jechać do nas. Miał byc kontakt do tego pana, co go moze głaskać. Jest, Lukasek? -
4,3kg Star-Zgredek grzeje już pupę w domu :))) ha!
malibo57 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Boze, ale sie zagapiłam przez ten Bytom! No, kocham Was, słowo daję:) Gonia, nie bolą skrzydełka? To sie ciesze, bo trzeba jeszcze pomachać:evil_lol: :cunao::cunao::cunao::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: O jej!Zobaczyłam ONa i mi przeszło.. -
Bandzio ma nowy domek w Rudzie Śląskiej :-))))))))))))))))
malibo57 replied to izabelka_70's topic in Już w nowym domu
Przelew dla Bandzia poszedł:) -
Bogini Atena w końcu odnalazła swój Olimp. Już w nowym domku !
malibo57 replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
Masz rację, Kasiu. Ale trudno coś takiego zostawić bez komentarza. -
Bogini Atena w końcu odnalazła swój Olimp. Już w nowym domku !
malibo57 replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='modliszka84']Pieniądze wysyłasz dla Ateny. I chwała ci za to. Nie dla mnie. Ja tylko pośredniczę, ponieważ Kasia jako osoba niepełnoletnia nie może tego zrobić. Nie rozumiem jakie to oszustwo????[/QUOTE] Po co te nerwy? To Ty wspomniałaś o oszustwie. Banku. Ja tylko zacytowałam. To chyba 17 wątek, na jakim pomagam psu i pierwszy raz spotykam się z takim traktowaniem sponsorów. Wysyłamy pieniądze na prywatne konta i jest to oparte na zasadzie zaufania, ale z obu stron. -
[quote name='madcat1981']Ale teraz to ja czegoś nie rozumiem. Dlaczego sądzisz, że nie chciałabym zobaczyć nowych zdjęć Kamienia? Przecież była mowa o możliwej wizycie w przyszłym tygodniu? Nie chcę nikomu narzucac zajęć, ale pomyslałam, że to by była dobra okazja. Jeśli plany się nie zmieniły, to trudno.[/QUOTE] Tak sądzę, bo nie tylko o nie nie prosisz, ale wręcz sprawiasz wrażenie, jakbyś uważała prośbę o nie za niestosowną. Zdawanie relacji o psie to zadanie bezpośredniego opiekuna - trudno, żeby to zadanie zostało przerzucone na Lukę. Jej nikt nie płaci za opiekę nad Kamieniem. Ona interesuje się nim "niekomercyjnie". Jeśli odwiedzi hotel, to relacja z tej wizyty na pewno znajdzie się tu, na wątku. Bo od tego on jest. Jeśli odwiedzi hotel ktoś inny, to też zda relację tu, na wątku. I, wbrew temu, co twierdzi Agata, nie jest to chyba kwestia braku czasu, skoro w innych hotelach co kilka dni są relacje o wszystkich hotelowiczach.
-
Sochaczew - zmaltretowany dalmat BEMOL woła o pomoc!!! MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Jestem! Niech to szlag trafi! Bałyśmy się, że nie przeżyje drogi. Ale Pati-c może wozić panie do porodu;-) Dzięki, Pati! Miał przyjechać dzień później gratisowym transportem, ale pan ze schroniska twierdził, że może nie dożyc tego momentu. Nie było na co czekać. Mamo, on nawet Fantę pobił na głowę:angryy: Składam życzenia jego byłej właścicielce. -
Ach, słodka, nakręcona Szoko:) Witamy!
-
O, proszę Cię! Ja wiem, widzę, co sie dzieje, sama tez tak mam. To nie był wyrzut, tylko przypominajka dla nas wszystkich.
-
Bandzio ma nowy domek w Rudzie Śląskiej :-))))))))))))))))
malibo57 replied to izabelka_70's topic in Już w nowym domu
[quote name='izabelka_70']robię podsumowanie deklaracji... pytanie czy dostaniemy psa jak się okaże , że ma trafić do schronu? może dołoży sie do hoteliku? w końcu uśpienie psa tez kosztuje... na chwilę obecna mamy: 1 m-c opłacony przez malibo57 i deklaracje jednorazowe: sonikowa 30 zł +babulka 25 zł=55 małgorzatahubertszymon 50 zł jednorazowo +100 jednorazowo od monika82(poprzednia właścicielka Bandzia) i deklaracje miesięczne: ms-arwi 50 czyli 80 porcelana 30 tomo 30 +ja 50 przez 3 m-ce (wpłacone jednorazowo) to nam daje 355 + 140 =495 czyli trochę juz jest na początek ale za to mamy 2 m-ce właściwie zapewnione...(wystawię puszke na spacerach... damy radę dozbierać do 450) ale na kolejne miesiące to jest 140.... czyli brakuje 310. do Pani dzwoniłam kilka razy ale nie odbiera telefonu.... nieznane nicki to z forum e-beagle... co robimy? poradźcie... ja nie organizowałam jeszcze takiej akcji...[/QUOTE] Wyszło mi 140 stałych? A w rozpisce jest 110? -
Kochani, przepraszam, że się tu wcinam tak bez pardonu. Potrzebuje pomocy - czy jest tu ktos z Bytomia, kto zrobi mi tę łaskę, zeby sprawdzić domek? Plissss Szukam po całym Dogo już ponad tydzień. Każdy, kto się umawia, w ostatniej chwili odmawia. Domek już zgrzyta zebami. Bardzo proszę.. Zrewanżuje się w Warszawie.
-
Bogini Atena w końcu odnalazła swój Olimp. Już w nowym domku !
malibo57 replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='modliszka84']mbank można łatwo oszukać ;) wystarczy w pole imie i nazwisko wpisać dowolny znak i już ;)[/QUOTE] Nie mam ochoty oszukiwać banku. Poproszę na PW pełne dane do przelewu. DB sobie życzy. Ja też chcę wiedzieć, do kogo wysyłam pieniądze. Taka niewinna słabość;-)