-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
malibo57 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Kochane Cioteczki i Wujkowie! Czy jest tu ktos ze Śląska? Konkretnie z Bytomia? Pożar mamy - królestwo za wizyte! -
Ludzie, przepraszam! Potrzebuje kogos z Bytomia na cito!
-
Bandzio ma nowy domek w Rudzie Śląskiej :-))))))))))))))))
malibo57 replied to izabelka_70's topic in Już w nowym domu
Rozumiem, że są deklaracje stałe na 190? Tak? Przejrzałam wątek i tak mi wyszło. Koszt miesięczny to 250, ale obiecałam 450, wiec przelewam te 200 na koszty transportu lub wyprawkę, czy karmę. Bo chyba nie wiadomo, czy psiak jest zdrowy? Poproszę o spis deklaracji w pierwszym poście lub bieżącym. -
Oj, chciałam jeszcze trochę;-)
-
:modla:Dostanie pakiecik, tylko foty, plissss
-
O rany! A myślałam, że Misio zląduje w pobliżu. Proszę namiary i foty psa na maila oraz najchętniej skan umowy adopcyjnej. Jak nie ja, to "moi ludzie" zajmą się sprawą.
-
4,3kg Star-Zgredek grzeje już pupę w domu :))) ha!
malibo57 replied to mru's topic in Już w nowym domu
ONki mam z Konstancina. Zajrzę wieczorkiem:) -
Bogini Atena w końcu odnalazła swój Olimp. Już w nowym domku !
malibo57 replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='modliszka84']dobra niech będzie to nasze ogólne: [B]78 1140 2004 0000 3602 5846 0500[/B] [URL="https://www.mbank.com.pl/accounts_list.aspx#"] [/URL][/QUOTE] Poproszę o bliższe dane na PW - mój bank nie przyjmuje przelewów tylko na numer konta. Nawet kod pocztowy muszę mieć. -
Lamia, nie zapomnij, że ja mieszkam de nomine w Jeleniej Górze:evil_lol: Dawaj dane na PW, to sztab ludzi tam wyślę. Nie mówiąc o tym, że będą zaglądać do Misia - i ja też;-) Ale niespodzianka! Jadę w niedziele z moim stadem, a Wy?
-
Ależ, Agatko! Dogo polega na zaufaniu, to jasne. I dogomaniackie hotele, zarówno Murka, jak Wiosna, Ania z Brodnicy, ZuziaM i inne starannie prowadzą wątki psów, które zostały im powierzone - na bieżąco! I TO właśnie budzi zaufanie. Po co te złośliwości? Dostajecie zdjęcia psów na innych wątkach, przeciez to widuję. Tam, gdzie odpowiada się za słabszych, nie ma miejsca na ślepe zaufanie - to brak odpowiedzialności. A już narzucanie innym własnego przekonania? W taki sposób? Dopiero teraz budzi to nieufność i pytania.
-
4,3kg Star-Zgredek grzeje już pupę w domu :))) ha!
malibo57 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']a to blisko :) fajnie! znajdziemy znajdziemy! chociaż ja co niedzilę drżę :( (giełda...)[/QUOTE] Właśnie, o co chodzi z ta giełdą? Ja myślałam, że to przenośnia. Mru? Mam od tych dziewczyn Trzy Onki w hotelu, nie znam ich historii, ale przyszły od nich bardzo zadbane. I tyle wiem. -
[quote name='morisowa']założyłam wątek na ortopedii : http://www.dogomania.pl/threads/175736-zespA-A-pA-ucno-kostny-akropachia-przerostowa-osteoartropatia-pA-ucna?p=13703645#post13703645 Może akurat odezwie się ktoś z doświadczeniem z tym paskudztwem :/ Muszę Florkowi kupić szelki, żeby go lepiej asekurować na spacerach. Od dwóch dni na każdym spacerze zalicza upadek :/ Morisowa, ja mu kupię taką uprząż, tylko wybierz rozmiar. Jest super, łatwo chwycić, jak pies się zachwieje. http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=6481&action=prod
-
[quote name='obraczus87']ewatonieja, feliksik - dziekuję za przybycie! :) Wysłałam około 50 PW, na razie pojawiły się 2 osoby, ale to też sukces! :)[/QUOTE] Nie przypominam sobie:razz: Witam! I zapisuję.
-
Sochaczew - bardzo kochana dobermanka - DABA - MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
No, dwie już trzasnęła:) -
Uszatek mix ON już bezpieczny w hotelu. ZA TM (*)(*)
malibo57 replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Słusznie:) Ale "zwykły" Ranigast tez może być niebezpieczny, szczególnie dla zwierząt. Znajdzie się jakiś złoty środek. Np. olej z ostropestu? Jest na Krakvecie, nie musi być ten ludzki. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
malibo57 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Monday, dorzucę Sofii to, czego zabraknie do 10 lutego. Może w międzyczasie coś się uzbiera na stałe? Prezencik świąteczny - biedne one wszystkie w ten czas:( -
4,3kg Star-Zgredek grzeje już pupę w domu :))) ha!
malibo57 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Cześć Zapracowany Aniele! Tak, to Staruszek przez duże S - Twoja specjalność, szczególnie po ostatnich wyczynach:cool3: Dobrze Cie tu widzieć:multi: -
O, dzień dobry Puckowa Rodzinko! Ale fajnie Was widzieć:) Już sobie wyobrażam tę kąpiel:cool3: Ciekawe, kto dłużej wytrzyma? Pucek bez łóżka, czy Wy bez Pucka w łózku?:evil_lol:
-
4,3kg Star-Zgredek grzeje już pupę w domu :))) ha!
malibo57 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Jestem, malibo. 10zł/mies. Ok?[/QUOTE] O, rany Agata! Dziękuję Ci:) My nie mamy ani jednego domowego DT, a przecież ta Malizna nie nadaje się do boksu:( Szukam jakiegoś rozsądnego hoteliku. U ZuziM, ale ona ma nowe miejsca tylko w boksach. Jeszcze nie wiem, co zrobić. -
4,3kg Star-Zgredek grzeje już pupę w domu :))) ha!
malibo57 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']witaj :):):) hej, nie wiecie czy jest jeszcze otwarty taki bazarek ogłoszeniowy? wykupiłabym mu pakiet...[/QUOTE] Zaraz ściagnę tu Ziutkę - ona wie wszystko na ten temat.