Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Dzięki, kochana:) SOS z Dąbrowy obiecało pomóc. Może im się uda, ale rezerwa potrzebna, jak powietrze. To stad pochodzą nasze Trzy ONki [url]http://www.dogomania.pl/threads/175602-bezdomne-psiaki-z-lecznicy-w-Konstancinie-BARDZO-PILNIE-szukajAE-domA-w[/url]
  2. Kochani, tu jest nastepna sierota z tej lecznicy, z której nasze ONki pochodzą. Rzućcie okiem, bardzo proszę. [url]http://www.dogomania.pl/threads/175722-pomocy-dla-tego-3kg-niemal-A-LEPEGO-STARUSZKA-on-NIE-MA-SZANS-na-adopcjAE?p=13702810#post13702810[/url]
  3. Jest, tylko watek? Widziałam u Goni. Moment.
  4. Witam! Rozsyłam Maluszka.
  5. Cantadorra, to nie domek odmawia, tylko dogomaniaczki, które obiecały nam wizytę zrobić Pojawiła sie szansa z SOS dla Zwierzat - bardzo dziekujemy:) Zajrzyjcie tu, proszę. Stad pochodza nasze ONki [url]http://www.dogomania.pl/threads/175722-pomocy-dla-tego-3kg-niemal-A-LEPEGO-STARUSZKA-on-NIE-MA-SZANS-na-adopcjAE?p=13702113[/url]
  6. Jak tak dalej pójdzie z wizyta w Bytomiu, jak idzie, to i córka, i mama:( Cały tydzień próbujemy i wszyscy, jak pisałam, odmawiają w ostatniej chwili. Wczoraj była szansa - dziś brak kontaktu.
  7. Dziewczyny, ale koniecznie osłonówki na wątrobę, bo Rimmadyl to straszna "kobyła" np. i rozwala żołądek i wątrobę. Żołądek trzeba osłaniać siemieniem lnianym, a watrobę choćby wit.B complex albo "ludzkim" Hepatilem. Bo terapia się powiedzie, tylko pacjent...
  8. No tak, Ocelocik przeniósł górę:cool2:
  9. [quote name='obraczus87']malibo57 - oczyść skrzynkę :)[/QUOTE] Przepraszam, to wczorajsze remanenty;-) Już zrobione.
  10. Kominek koniecznie z płaszczem wodnym.
  11. Chyba wszystko mocno nieaktualne. A tu chodzi o świeże zdjęcia do ogłoszeń.
  12. Ależ nie podważam, broń Boże. Chodzi mi tylko o wyjątkowy wyjątek dla bidula. Jak nie da rady, to trudno. Jeśli to dobry lekarz, to nie spaprze. Tylko te mrozy, cholera..
  13. I tak trzymać, ale ona przestaje działać po 2 tyg. i wtedy trzeba natychmiast szczepić albo kontynuować.
  14. Uuuuuu! To faktycznie:( jeśli chodzi o biznes, to nie przeskoczymy. Chyba, żeby dostał...rekompensatę?:cool3:
  15. Dasz znać? Martwię się. Te dziwaczne infekcje z nieswoistymi objawami.:shake: Dobrze, że został - surowica pod ręką?
  16. Miło, ale jeszcze mamy jedna zaległość - Janę. Potem możemy się cieszyć całkiem.
  17. Ocelocik, ja wyślę kierownikowi pisemne zobowiązanie do zlecenia i pokrycia kosztów kastracji, z numerem buta nawet mu wyślę. Może się zgodzi?
  18. Hm, ale to już dość długo nie ma czasu.. A tu ten podły mróz:(
  19. Owoce dały Ci popalić? A to małe "francuzki"!
  20. Ale miły początek dnia! Dziękuję, kochana:) - tak się "wylansowałam", aż mi wstyd.:oops: Ale nie żałuję.
  21. Już niedługo:) Szkoda tylko, że ten nieszczęsny mróz jednak przyszedł.
  22. Naprawdę zastanawiający jest ten opór Was, dogomaniaczek z tego wątku i jakaś dziwaczna "obrona" hotelu przed zwyczajną prośbą i procedurą ogólnie stosowaną na tym portalu. I argumentacja...Mocno dorosłe psy zmieniają się niekiedy w równie szybkim tempie, jak mocno niedorosłe. O co tu chodzi?
  23. Moja droga, ja już się pochwaliłam na wątku Czarusia, że to wszystko moje prezenty urodzinowe. Najpiekniejsze! Linia żeńska mojej rodziny to wiedźmy:diabloti:
×
×
  • Create New...