-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
4,3kg Star-Zgredek grzeje już pupę w domu :))) ha!
malibo57 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Prywatne schronisko Magdy Szwarc w Korabiewicach. Więcej nie chcecie wiedzieć, zapewniam Was. -
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
malibo57 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To jest.. to jest.. Zatkało mnie, normalnie. To jest PLAKAT:) Puszeczki już w drodze. -
Nie pamiętam - wszystko jest w książeczce. Chryste Panie! Co znowu za świństwo? Szczepienia nie chronia w 100%, ale... Nie rozumiem:( Czyżby jakieś pasożyty? Lamblie, czy inne świństwo? Był odrobaczany przez 3 dni Aniprazolem, o ile pamiętam. Powinno być ok. Dajcie znać, błagam!
-
Uszatek mix ON już bezpieczny w hotelu. ZA TM (*)(*)
malibo57 replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jaka dobra wiadomość na koniec dnia:) Uszaty wkrótce bezpieczny. A tam takie fajne towarzystwo i kożuszki dla piesków chudziaków;-) -
[MLB] Kryza - teraz NANA została odebrana właścicielom. Ma dom
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Cud:) Ale radość w tym wszystkim! Szalona! Przytulanka na swoim miejscu:loveu: Czasem to mozna do układania klocków porównać, to nasze szukanie domków. Szkoda, ze takie trudne... Ale jaka nagroda! -
PRZEMARZNIĘTA DO SZPIKU KOŚCI suczka młodziutka MA DOMEK
malibo57 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Witam! Zapisuję wątek. Zafunduję suni worek żarciuszka. Proszę o namiary dla kuriera na PW i ew. wskazówki co do rodzaju karmy. -
Kochane Cioteczki, zajrzyjcie do psów z Konstancina z lecznicy. Grozi im hycel na zlecenie Gminy. Robimy, co możemy. Wybacz Mukiś. Link jest w moim banerku.
-
W razie czego pamiętajcie o surowicy [url]http://www.biowet-drwalew.pl/index.php?lang=_pl&module=oferta&page=00&id=108&index=07[/url] Nie ma żartów. Wprawdzie Pucek szczepiony, ale... Wiele psów zgłaszają ludzie teraz do lekarzy z takimi objawami.
-
Sochaczew - zmaltretowany dalmat BEMOL woła o pomoc!!! MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Proszę o pomoc dla psiaków z lecznicy w Konstancinie - wybiera się tam pewien hycel na zlecenie Gminy. Link w banerku. -
Mru podniosła problem - może jutro będą jakieś szczegóły. Liczymy na to, ze dzis piatek - żaden wróg się nie pojawi. Potem weekend. I chyba tylko tyle na znalezienie DT dla psów. Co bedzie w poniedziałek?... Nie wiadomo, które psy padną ofiarą. Potrzebna pomoc bardzo pilnie! Proszę, rozpropagujcie wątek, wklejcie chociaż banerek, jest chyba w 4 poście, wezwijcie kogo się da na pomoc.
-
Kto przejmuje księgowość i zbiera deklaracje?
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
Pojadą Trzy na 100%, jeśli tylko się zgodzicie. Staruszka z Konstancina zabieram w poniedziałek na przechowanie, gdyż do miejsca, w którym przebywa wezwano hycla! Bo są 3 psy do odłowienia, a brak miejsc - tak zdecydowała Gmina:stormy-sad: Transport Kaja się zawalił. Na razie mam pewny na drugi dzień świąt i jestem na liście rezerwowych. -
[MLB] Kryza - teraz NANA została odebrana właścicielom. Ma dom
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Autko odpaliło dopiero ok 13.00. I cała wycieczka przez to opóźniona. Wieści brak. -
Fakt:( To jest zawsze ryzykowne, a teraz to już niebezpieczne mocno.
-
Załatwcie miejsce u amalamutki - zapłacę za pierwszy miesiac, ale na stałe nie dam rady. Daje to miesiac czasu na uzbieranie deklaracji, no i pies nie zamarznie.
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakaicezar']ja tez sie dokładam dla psiaków, prosze o dane na pw :-) i prosze o przypomnienia bo mam duuużżżzo zobowiażań wobec naszych Braci Mniejszych[/QUOTE] Sto tysięcy całusów!:) Mal, kochanie, jesteś?