Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Prywatne schronisko Magdy Szwarc w Korabiewicach. Więcej nie chcecie wiedzieć, zapewniam Was.
  2. [quote name='Agata69']A pani wie czym "pachnie" szczeniak? może warto przypomnieć dostatecznie dobitnie. Żeby nie było zwrotów....[/QUOTE] Dowie się - najpóźniej w niedzielę. Wizyta będzie - zapowiada się... tfu, tfu
  3. To jest.. to jest.. Zatkało mnie, normalnie. To jest PLAKAT:) Puszeczki już w drodze.
  4. Nie pamiętam - wszystko jest w książeczce. Chryste Panie! Co znowu za świństwo? Szczepienia nie chronia w 100%, ale... Nie rozumiem:( Czyżby jakieś pasożyty? Lamblie, czy inne świństwo? Był odrobaczany przez 3 dni Aniprazolem, o ile pamiętam. Powinno być ok. Dajcie znać, błagam!
  5. Jaka dobra wiadomość na koniec dnia:) Uszaty wkrótce bezpieczny. A tam takie fajne towarzystwo i kożuszki dla piesków chudziaków;-)
  6. Nasza Twiggy;-) Ktoś ją od Szkieletorka wyzywał?:mad:
  7. Bądź z nami! Wklej banerek - jest w 4 poście. Wystarczy:)
  8. Cud:) Ale radość w tym wszystkim! Szalona! Przytulanka na swoim miejscu:loveu: Czasem to mozna do układania klocków porównać, to nasze szukanie domków. Szkoda, ze takie trudne... Ale jaka nagroda!
  9. Witam! Zapisuję wątek. Zafunduję suni worek żarciuszka. Proszę o namiary dla kuriera na PW i ew. wskazówki co do rodzaju karmy.
  10. Nie ma mru w tej chwili. Mam nadzieję, że jeszcze dzis się pojawi. Wszystkim nam palą się obwody w tej chwili. Pomysłu na uratowanie wszystkich psiaków brak. Ja sama nie wiem, ile ich tam jest.
  11. Kochane Cioteczki, zajrzyjcie do psów z Konstancina z lecznicy. Grozi im hycel na zlecenie Gminy. Robimy, co możemy. Wybacz Mukiś. Link jest w moim banerku.
  12. W razie czego pamiętajcie o surowicy [url]http://www.biowet-drwalew.pl/index.php?lang=_pl&module=oferta&page=00&id=108&index=07[/url] Nie ma żartów. Wprawdzie Pucek szczepiony, ale... Wiele psów zgłaszają ludzie teraz do lekarzy z takimi objawami.
  13. Przepraszam za off - mam nadzieje, ze Zołzi wybaczy;-) Pomoc pilnie potrzebna w Konstancinie, w lecznicy dla psów powypadkowych - Gmina wysyła tam hycla, bo potrzebuje miejsce dla innych psów. Środkowy banerek. Będę wdzięczna za chwilkę uwagi.
  14. Proszę o pomoc dla psiaków z lecznicy w Konstancinie - wybiera się tam pewien hycel na zlecenie Gminy. Link w banerku.
  15. Mru podniosła problem - może jutro będą jakieś szczegóły. Liczymy na to, ze dzis piatek - żaden wróg się nie pojawi. Potem weekend. I chyba tylko tyle na znalezienie DT dla psów. Co bedzie w poniedziałek?... Nie wiadomo, które psy padną ofiarą. Potrzebna pomoc bardzo pilnie! Proszę, rozpropagujcie wątek, wklejcie chociaż banerek, jest chyba w 4 poście, wezwijcie kogo się da na pomoc.
  16. Kto przejmuje księgowość i zbiera deklaracje?
  17. Pojadą Trzy na 100%, jeśli tylko się zgodzicie. Staruszka z Konstancina zabieram w poniedziałek na przechowanie, gdyż do miejsca, w którym przebywa wezwano hycla! Bo są 3 psy do odłowienia, a brak miejsc - tak zdecydowała Gmina:stormy-sad: Transport Kaja się zawalił. Na razie mam pewny na drugi dzień świąt i jestem na liście rezerwowych.
  18. W poniedziałek zabieram Bezimiennego na przechowanie do hotelu. Na razie stuprocentowy transport mam na drugi dzień świat, a tam, gdzie jest grozi mu realne niebezpieczeństwo - wg niektórych definicji, jest przecież nieadopcyjny...
  19. O, rany! Jagódka, ja jutro robię Grochów, a potem wyjeżdżam:( Bemowo? Może poproszę znajomych. Wyślij mi dane i kontakt na GG, co? Dla którego Dziubaska to?:)
  20. Autko odpaliło dopiero ok 13.00. I cała wycieczka przez to opóźniona. Wieści brak.
  21. Fakt:( To jest zawsze ryzykowne, a teraz to już niebezpieczne mocno.
  22. Załatwcie miejsce u amalamutki - zapłacę za pierwszy miesiac, ale na stałe nie dam rady. Daje to miesiac czasu na uzbieranie deklaracji, no i pies nie zamarznie.
  23. [quote name='kakaicezar']ja tez sie dokładam dla psiaków, prosze o dane na pw :-) i prosze o przypomnienia bo mam duuużżżzo zobowiażań wobec naszych Braci Mniejszych[/QUOTE] Sto tysięcy całusów!:) Mal, kochanie, jesteś?
×
×
  • Create New...