Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. [quote name='luka1']ciągle mam telefony o błąkających się psach. Dziś od rana informacja o dwójce małych wychudzonych psiakach, które od jakiegoś czasu mieszkają przy kapliczce w Paskach. Wczoraj widziałam na rynku w Socho małą suczkę biegającą za każdymi nogami, które stanęły koło jej noska - sunia wygląda na ciężarną. psy w Kampinosie. Telefon o panu u którego dwa nieduże psiaki uwiązane do traktora jako dach mają wiatę i ani źdźbła słomy pod tyłki. Pan twierdzi że na wsi tak psy mieszkają a jego mają i tak dobre bo czsami dostają jedzeni. przed wczoraj kilka telefonów z Teresina. Zaczynam ze stachem nasłuchiwać dzwięku telefonu. ZAŁAMUJĘ SIĘ PO MAŁU. :placz::placz::placz:[/QUOTE] Zwijaj tę ciężarną, bo za chwilę będziemy ją mieć ze szczeniakami - póki czas, Luka. Zaraz mnie szlag trafi. jak to sie usuwa? kiedys wiedziałam..
  2. [quote name='luka1']ciągle mam telefony o błąkających się psach. Dziś od rana informacja o dwójce małych wychudzonych psiakach, które od jakiegoś czasu mieszkają przy kapliczce w Paskach. Wczoraj widziałam na rynku w Socho małą suczkę biegającą za każdymi nogami, które stanęły koło jej noska - sunia wygląda na ciężarną. psy w Kampinosie. Telefon o panu u którego dwa nieduże psiaki uwiązane do traktora jako dach mają wiatę i ani źdźbła słomy pod tyłki. Pan twierdzi że na wsi tak psy mieszkają a jego mają i tak dobre bo czsami dostają jedzeni. przed wczoraj kilka telefonów z Teresina. Zaczynam ze stachem nasłuchiwać dzwięku telefonu. ZAŁAMUJĘ SIĘ PO MAŁU. :placz::placz::placz:[/QUOTE] Zwijaj tę cięzarną, bo za chwilę będziemy ją mieć ze szczeniakami - póki czas, Luka.
  3. I tak straciłaś budzik i stróża oraz syrenę alarmową;-) Podobno w lecznicy przestał funkcjonować jako wzmacniacz audio?
  4. Podnoszę deklarację do 40, czyli o 5 - na karmę
  5. Jej, mnie też.
  6. [quote name='AGA35']moge przesłać chętnym do przeczytania zeskanowany artykuł na maila.[/QUOTE] Poproszę, będę wdzięczna:) Już posyłam maila.
  7. Mal, czy mogę podać do hotelu Twoje dane, jako płatnika? I telefonik by się przydał;-)
  8. "Wypaczenie i odwrócone wartości" to olbrzymi komplement z ust tych, którzy wyznają "prawidłowe wartości" i są "prości", jak napięta struna pod względem moralnym. Chciałabym coś takiego usłyszeć:)
  9. To, co widzieliście, na pewno nie wyglądało tragicznie. Ważne jest to, czego nie widzieliście.
  10. O, rany! Tak to jest z adresami mailowymi. Zawsze dobrze przy pierwszym kontakcie poprosić o potwierdzenie, zrobić teścik. Pomyłki zdarzają się często. Mam nadzieję, że jutro wszystko "zaklapuje":)
  11. Mru, przeniesiesz staruszka ON na watek Radomskich? Nie ma sensu wklejać rozliczeń na dwa watki. I jego zdjecia przydałyby sie tam. Dasz radę?
  12. Ja tez kocham koty:) Przytulanka nie może zachować się nieodpowiednio. Toz by nam wstydu narobiła;-)
  13. Obie łapki w górze:) Mal zrobi przelew do Monday, prawda?
  14. No, pisz szybciutko! Ciotki ciekawe mocno. Jest zdjęcie panienki?
  15. O, witam ponownie! Necik już jest? Cudnie! Było trudno, a zrobiło się bosko. Dzięki Bela - gdyby nie Ty, nie byłoby tak bosko:loveu: Czekamy na odwilż - Zozolino, cieszę się, że jesteście:) Może uda nam się przenieść ten wątek w inne miejsce? Jutro się okaże - więcej nie powiem, tfu, tfu!
  16. Ojej! Super:) Dla nas to najpiękniejszy prezent. Dzięki Klaneri i ucałuj psi nos oraz kocie uszko:)
  17. Uff! To już jest zupełnie bezpieczna:) Być w rękach Pati, to jak w domu.
  18. Boże, boska jesteś!:) Co, one? Chciały pomóc? Bo przecież nic innego;-)
  19. Podła, mroźna i, jak na razie, bezowocna, jesli chodzi o pomoc dla psiaków z lecznicy:( Załamka..
  20. Wizytka już dziś:) O 18.00 - zaraz będzie info od mojej Asi kochanej. Jupi!:)
  21. Zajrzyjcie, proszę do Przyjaciela Psa, nr 1, styczniowy. Strona 14, malutkie zdjęcie po prawej. I kogo tam widać? Lusieńkę kochaną, zadziwiona złem tego świata, jak zwykle:) Dzięki, Agatka!:calus:
  22. :cunao::cunao::sweetCyb::sweetCyb:Cudny domek, z cudną panią! Cieszę się , jak wariat! I blisko ode mnie, będę tam zaglądać. Fotel przygotowany;-) Cheapku, mój wyrzucie sumienia - szykuje Ci się dobre życie! Wyjazd w niedzielę poświąteczną.
  23. Jestem za tym, zeby ONek z Konstancina został wpięty do tego wątku, i żeby rozliczenia były wspólne tutaj. Nie ma sensu robić pustych przebiegów i wklejać na 2 watki. Mru założyła z rozpędu osobny watek, ale już do niej piszę, żeby go zamknąć. Nikt nie chce być mamcia chrzestną? Ani tatusiem?;-)
  24. Sedalin w zimie odpada, dmuchawka tez, palmer też. Tylko ludzie, w kilka osób, koce, siatki. Wynalazki do niczego.
×
×
  • Create New...