Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. A, nie wiem, czy to nie była propozycja DS?:cool3:
  2. Jeju, dzieki, jak miło:) I 2 minuty przed północa Uszatek tez zebrał wszystkie deklaracje! To niesamowite! Dziękuję Wam wszystkim, aż się łza w oku kreci. Jednak możemy wszystko, byle razem. Szefowa Skarbonkowa gratuluję:multi:
  3. Hurrraaa!!!!! Drugi watek zamknięty! Czaruś i Uszatek! Przed północą! I Świat w domku gościnnym, i Edi jedzie do dt, i Zołzia poszła do DS, i Kropeczka do DS, i Dżekus! Ludzie świat dzis zwariował:)
  4. [quote name='gonia66']a CO TO TA RADOŚĆ??NAPISZ PROSZE..JA NIC NIE WIEM...MAM pUSZKA...ZOBACZ W MOIM OSTATNIM PODPISIE...:([/QUOTE] Goniu, nie działa banerek Puszka. Radość to miejscowość na linii otwockiej. Tuż koło mnie w wydaniu warszawskim;-)
  5. [quote name='Awit']Teraz dopiero weszłam niedawno. Nie mogę nic m-nie zadeklarować, z Kaja już zadeklarowałam wczoraj na psiaka z szydłowca. Mogę jednorazowo 20zł przelać grubo po 20grudnia. Błagam o przypomnienie, za które podziękuję. Gdzie Czaruś jest i gdzie idzie do hoteliku i gdzie będzie diagnozowany?[/QUOTE] Czaruś jest w schronisku w Tomaszowie Mazowieckim ( chyba?), jedzie do AlinyS do Jaktorowa, a diagnozowany będzie w Milanówku u dra Olkowskiego ( Auxilium) Dziękuję, Tereso:)
  6. [quote name='obraczus87']MALIBO57 - wszystkiego najlepszego!!! Wszystkiego czego sobie tylko zapragniesz!!!! Oj dzień cudów... Dzokus, Czaruś, niewidoma Kropeczka znalazła DS :)[/QUOTE] Staruszek Świat już w cudnym Domu Gościnnym i Zołzia, po jednodniowym pobycie na Dogo już w DS,Edi ślepaczek, tutaj Czaruś i Uszatek dociera do mety. Radocha nieprzeciętna:) Cuda, i już. Dzięki, Obraczus;-) Dostałam dziś wszystko, czego pragnęłam.
  7. [quote name='natalijo']malibo57, w takim razie wszystkiego naj :* Widocznie tak to miało być... [/QUOTE] Dziękuję serdecznie:) Pięć piesków miało dziś ogromne szczęście, a szósty właśnie dociera do finału - to naprawdę cuda!
  8. Dzień Cudów trwa - 33 !!!!!!!!!
  9. To co? Odpalamy szampana? Dziś jest Dzień Cudów na Dogomanii:) Nie tylko tu się dzieje. Nie chciałabym zostać źle zrozumiana, ale to chyba mój prezent na urodziny. Najpiękniejszy, jaki dostałam od lat:cunao::cunao::cunao::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  10. Szefowe zniknęły - deklaruję pokryć koszty kastracji w Auxilium - lepiej nie ryzykować.
  11. Jest komplet deklaracji stałych - psina może jechać, choćby juz. Byłabym za tym, żeby kastrację zrobić już w Milanówku, poza zasięgiem schroniskowego weta. Da się?
  12. No, to ja dorzucam resztę, czyli 30 i mamy komplet !!!!!!!!!!!!!
  13. No, ja nie mogę! Ekspress! Szefowa, gdzie jesteś?!
  14. Nie szkodzi, znalazło się:) To brakuje już tylko 120 ! Allle numer:lol:
  15. Prezesowa Skarbonkowa, zgubiłaś Bjutę na 10:evil_lol:
  16. To albo Futrys z Oliwką, albo Mela. Wszystko do adopcji. Mogę podać Ci namiary na PW;-)
  17. No, właśnie! Ogłoszenia ze zdjęciami sprzed roku, a nawet pół, to może być "para w gwizdek". Ewentualni zainteresowani powinni wiedzieć, jak Kamyś teraz wygląda.
  18. :cunao:Hurra! 48 - dzięki! Pianko, aktualizacja konieczna w tytule:)
  19. Wiem, ze tego nie wolno, ale chyba musisz zdjęcie zacytować;-) Mam dobrą wiadomość. Dziś jedna z Onek, Sissi ( ta z kolczatką) pojechała do domku stałego do Błędowa!!!! Bardzo się stresowała w samochodzie, boi się wejść do pokoju, stoi w korytarzyku. Po dworze biegała, ale suczkę domową przegoniła. Bardzo się pogubiła po oddzieleniu od reszty. Dziś poznałam troszkę przeszłość suczek. Otóż, one przebywały długo w lecznicy, gdzie je przygarnięto. To tam je odkarmiono, wysterylizowano i zadbano o nie. Zostały przywiezione w fatalnym stanie, musiały głodować, bo zwracały ziemie, kamienie i odchody:( Zbyt piękne, żeby było prawdziwe, że ktoś tak o nie dbał, a potem kazał je odwieźć do schroniska. I jeszcze jedno - Stefa, mama jest na 100% psem wychowanym w domu. To nie jest pies "kojcowy". Musiała mieć długi kontakt z człowiekiem. Chce z nim być, tęskni za ludzkim towarzystwem. Wielki przytulak:) Znajdziemy jej też dobry, ciepły domek. Czekamy na wyniki wizyty w Bytomiu. Nie napiszę nic więcej - kilka osób nas zawiodło - zozolina wie, o czym mówię.
  20. :) Prezesowa Skarbonkowa reformuj się!
  21. Chyba zgubiłaś 30 Nikusia?
  22. To już tylko 60 brakuje - Pan Pikuś!
  23. Obarczus, kochana, ja na pewno mam Twoje konto, ale pod jakim pieskiem zapisane? :wallbash: Już wiem, Skarbonka się nazywa...
  24. Deklaruję jednorazową wpłatę na koszty diagnostyki - 200. Kto zbiera? Szanowna matka-założycielka?:cool3:
  25. Poproszę kogoś, kto poznał Czarka osobiście o "gotowca". Tzn. e-mail z opisem i załączonymi zdjęciami. Wiem, że trudno się wypowiadać o jego charakterze, ale podstawowe info, historia, wiek, nawet spostrzeżenia. Da się zrobić? Pójdzie do Dobermann Nothilfe. Podam adres na PW. Podesłałam wątek, ale poproszono mnie o inną formę.
×
×
  • Create New...